Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

King of Hell Tanıtım

Kullanıcı avatarı
DazBone
Favori Manga: One Piece, Beelzebub, Naruto, Gantz, Berserk, King of Hell
Favori Anime: One Piece, Devil May Cry, Death Note, FMA, Beelzebub, Naruto ...

Resim Tür:Aksiyon, Macera, Komedi, Shounen, Dövüş Sanatları, Doğa Üstü

Konu: Majeh, manganın ana karakteridir. Majeh, hala hayattayken yetenekli bir kılıç ustasıydı. Ölümünden sonra ise diğer dünyanın (cehennemin) "Moorim" i olarak bilinen ve kılıç ustalarının yeteneklerini geliştirdiği özel bir yere gönderildi. Majeh gönderildiği yerde efsanevi kılıç ustası olarak bilinen 50 kılıç ustası tarafından karşılandı ve onu savaşa zorladılar. Majeh bu 50 kılıç ustasının her birini acımasızca katletti ve gücünü herkese kanıtladı.

Bunu gören cehennemin yöneticileri Majeh'e özel bir mühür yerleştirerek onun gücünü kısıtladılar ve bu mühür Majeh'in çocuk formuna dönmesine neden oldu. Gücü kısıtlanan Majeh daha sonra cehennem kralı (king of hell) tarafından cehennem elçisi olarak görevlendirildi.

Gelişen olaylar neticesinde dünya ile cehennem arasında çatlaklar oluşmaya başladı ve kötü ruhlar dünyaya yayıldı. Cehennem elçisi olarak görev yapan Majeh, çatlakların oluşması ile cehennem kralı tarafından kaçan ruhları yakalaması için yeniden görevlendirildi. Majeh, görevini yerine getirirken geçmişi de sinsice onu izliyordu...

Karakterler:Manganın (Manhwa) ana karakteri Majeh. Ancak yan karakterler açısından çok zengin bir manga. Chung Poong, Dohwa, Samhuk... Hatta cenennem kapısının bekçisi üç başlı köpeği Cerberus bile Majeh'e zaman zaman yoldaş oluyor.

Kişisel Görüşüm:Mükemmel ve ayrıntılı çizimler karşımıza ilk artı olarak çıkıyor. Onun dışında güzel bir konusu var ve karakter bakımından zengin bir manga. Komedisi de bir o kadar bol. Komedi-aksiyon dengesi iyi oturtulmuş.

King Of Hell oku veya indir:
>>Online Okuma
ve
Gizli İçerik
Bu forum gizli içeriği görebilmeniz için üyelik gerektiriyor.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Manga manyağı bir arkadaşın önerisi ile seriye göz atmıştım çok hoşuma gitmişti. Ben bu serinin sonunu getiririm diye karar kılmıştım. Sonrasında DazBone arkadaşımız seriyi sevince ve kendisi çevirmek isteyince birlikte bu seriye başladık. İlk bir kaç bölümünü kendim editledim ve editlerken yer yer güldüğüm sahneler vardı. Baş karakterin çok farklı kişilikli bir karakter olması seriyi okutturuyor. Ayrıca seride ilerledikçe yer yere Bleach'e benzer yerler olacağını ve bir şeyleri anımsatacağını da göreceksiniz.

Seri Manhwa olduğu için soldan sağa doğru okunuyor ve arka planda kalmış bir seri, ancak şuna inanıyorum okudukça seriyi çokça seveceksiniz; en azından komedi, farklı savaş stillerini bir arada bulunduran serileri sevenler daha çok sevecektir.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Güzel seri.
Resim
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Çok hoş bir seridir. Örgüsü ve karakterlerin işlenişi sağlamdır. Güldürüsü de boldur. Okumayanlara tavsiye ederim.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Sanırım kimse konunun önceden açıldığının farkında değil.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Çok güzel seriymiş.Bir çırpıda okudum çevrilmiş 17 bölümü.Umarım devamı gelir...
Resim
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

reshado yazdı:Çok güzel seriymiş.Bir çırpıda okudum çevrilmiş 17 bölümü.Umarım devamı gelir...
Geliyor. Her hafta güncel veriyoruz. Raw sorunumuz var. Hallettiğimiz ölçüde güncel vermeye devam edeceğiz.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Todomeda yazdı:Sanırım kimse konunun önceden açıldığının farkında değil.
Bizim çeviri grubu konularını çevirmenlerin ayrıca açmalarını rica ettim. Bu yüzden açıldı. Sonuçta buraya girildiğinde hangi serileri çevirdiğimizi ve içeriğinin ne olduğunu merak edecekler olacaktır.
P31N
Favori Manga: XxX
Favori Anime: XxxX

Çok güzel bir manga Çevirmen ve editörlerin Ellerine sağlık :)

“Serilerimiz” sayfasına dön