Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Liar Game Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Uranyum yazdı:7. bölüme kadar okudum ve devam etmek için tek bir sorum var.
Söylenildiği gibi yasal hiçbir zorunluluk yokken kız neden hala parayı geri vermeye çalışıyor ?
Aslında kız elindeki bütün parayı yaksa bile yasal olarak kimseye borcu yok. Sadece kendine bişey yapmalarından korkuyorsa polise gidip şikayet edebilirdi. :unsure:
Bu müsabakayı düzenleyen adamlar devlet kadar güçlü olunca ne yasal olup olmaması takılıyor, ne de gideceğin polis ve avukatın sana yardımı dokunuyor.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Uranyum
Favori Manga: Bleach | Noblesse | Claymore | Feng Shen Ji | Tower of God | Dice
Favori Anime: Death Note | Bleach | Claymore | Shingeki no kyojin | Basilisk

Sodakazam yazdı:Bu müsabakayı düzenleyen adamlar devlet kadar güçlü olunca ne yasal olup olmaması takılıyor, ne de gideceğin polis ve avukatın sana yardımı dokunuyor.
Anladım ama 2. tura geçerken o adamların ne kadar güçlü olduğunu bilmiyorduk. Tabi sonradan söyleniyordur mutlaka ama kızın daha bu güçten haberi yokken sadece avukat olayını öğrenince tmm o zaman içeri gireyim demesi garip geldi bana.

“Serilerimiz” sayfasına dön