Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kishimoto Övme

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Kishi reis adamdır ya bize böyle bi manga verdiği için teşşekkür ediyorum inşallah görür yorumumu :D Başarılarının devamını bekliyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Ortalama bir mangaka. Övülecek tek kısmı bu. Hele şu yeni serisi ne kalitesiz iş ya. :D
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

redstak yazdı: 22 May 2019 21:49 Ortalama bir mangaka. Övülecek tek kısmı bu. Hele şu yeni serisi ne kalitesiz iş ya. :D
senin aksine çoğu kişi beğenmiş. ben ingilizce olduğu için bir şey anlamadım. iyi miydi değil miydi bir şey demem doğru olmaz. kishimoto karakter tasarlamada sorun yaşamıyor da senaryoyu işleme konusunda Eichiri Oda kadar etkili değil. yani elindeki seri One Piece kadar başarılı olabilecek bir seriyken sanki inatla aşağı çekmeye çalışıyor. Naruto serisinin ilk 120 bölümü animedeki çok güzel işlenmiş bir seri tadı veriyor Shippudende olaylar biraz daha seyrekleşiyor. Sebebi de seriyi 5 yıllık bir çalışma olarak düşünmüş sonrasında editörler geliştirmesini isteyince zorlama bir seri ortaya çıkıyor. Şöyle düşün, bir bina yapacaksın inşaatın temelini 5 katlı olacak şekilde tasarlıyorsun 1. katı çıktığın zaman 15 katlı olması için talep geliyor. Kishimoto elindeki değeri kullanamamıştır, her defasında balayına çıkmadım diye saçma bir açıklama yapmış seriyi oldu bittiye getirmiştir. 2-3 ay seriyi yayınlamasaydın gidip tatilini yapsaydın sanki sana ses mi çıkaracaklardı. kendini aklamak için böyle basit bir yalana mı sarılıyor bilemiyorum. Lakin karakter tasarlama konusunda gayet başarılı biri.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 22 May 2019 23:19
redstak yazdı: 22 May 2019 21:49 Ortalama bir mangaka. Övülecek tek kısmı bu. Hele şu yeni serisi ne kalitesiz iş ya. :D
senin aksine çoğu kişi beğenmiş. ben ingilizce olduğu için bir şey anlamadım. iyi miydi değil miydi bir şey demem doğru olmaz. kishimoto karakter tasarlamada sorun yaşamıyor da senaryoyu işleme konusunda Eichiri Oda kadar etkili değil. yani elindeki seri One Piece kadar başarılı olabilecek bir seriyken sanki inatla aşağı çekmeye çalışıyor. Naruto serisinin ilk 120 bölümü animedeki çok güzel işlenmiş bir seri tadı veriyor Shippudende olaylar biraz daha seyrekleşiyor. Sebebi de seriyi 5 yıllık bir çalışma olarak düşünmüş sonrasında editörler geliştirmesini isteyince zorlama bir seri ortaya çıkıyor. Şöyle düşün, bir bina yapacaksın inşaatın temelini 5 katlı olacak şekilde tasarlıyorsun 1. katı çıktığın zaman 15 katlı olması için talep geliyor. Kishimoto elindeki değeri kullanamamıştır, her defasında balayına çıkmadım diye saçma bir açıklama yapmış seriyi oldu bittiye getirmiştir. 2-3 ay seriyi yayınlamasaydın gidip tatilini yapsaydın sanki sana ses mi çıkaracaklardı. kendini aklamak için böyle basit bir yalana mı sarılıyor bilemiyorum. Lakin karakter tasarlama konusunda gayet başarılı biri.
Çevirinisi ben de yeni buldum. Buraya bırakıyorum https://manga-tr.com/id-86447-read-samu ... age-1.html
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Gelmiş geçmiş en iyi battle shounen serisinin mangakası. Daha büyük bir title yok zaten. Bu hayattaki en büyük beklentilerimden biri fillersız Naruto remake'i.

Gelse de yeni nesil battle shounen görse.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Trao
Favori Manga: Bleach, Lovely Complex, Naruto, One Piece, Gangsta
Favori Anime: Gungrave, Hajime no İppo, Boku no Hero Academia, Samurai Champloo, Naruto,

Herif Boruto'yu çıkartıp Naruto'nun sonuna şükrettirdi. Valla helal olsun.
Resim

“Naruto Manga” sayfasına dön