Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 693 Spoiler Tartışma

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

!  Uyarı
Bu başlık içerisinde, bu hafta yayımlanacak olan bölüm'den elinize ulaşmış spoiler Metinler ya da resimleri üzerine tartışma ve tahminler yapabilirsiniz.

Gelecek hafta'nın spoiler'larını öğrenmek için ise, "Spoiler Metin ve Resimler" konusuna sadece bir göz atmanız yeterli olacaktır.

Dikkat; Buranın haricinde başka bir konuda, Spoiler Metin ve Resimler hakkında tartışma yapmak kesinlikle yasaktır. Lütfen Spoilerları öğrenmek istemeyen diğer üyelerimize daha saygılı olalım.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Spoiler geldiyse belki öğlene doğru bölüm çıkar şanslıysak :/
► Spoiler Göster
İtachi__Uchiha
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Paylaşılan spoiler'a göre konuşucaksam.

Hamura kendini feda etmiş. Yani bu bölüm öncelikle flashback görücez demektir.Rikodou sasuke'nin hedefi ile hamura'nın kendini feda edişi arasında karşılaştırma yapıyormuş.

Ve herkesin beklediği KCM4 ashura path geliyor galiba. Kurama will complete dediğine göre Rikodou gitmeden kuramayı mühürleyecek Naruto'ya.

Bölüm daha çok konuşma ve flashback üzerine olacak gibi.
Kullanıcı avatarı
tsubasaozoora
Favori Manga: Naruto, Shingeki No Kyojin
Favori Anime: Naruto, Shingeki No Kyojin, Akame ga Kill, Death Note, Tokyo Ghoul, Fullmetal, Soul Eater

Rikoduo kyubiyi narutoya mühürleyecek ve eskiden olduğu gibi çift başlı kyubi vs sussanoo savaşı olacak :)
https://imagizer.imageshack.us/v2/255x3 ... 2sEiPC.jpg
mexobg
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto ; Naruto Shippuuden

693 haftaya ertlenmiş diye bi haber gördüm doğrumudur bu ?

Haberin linki = http://www.idigitaltimes.com/naruto-man ... eek-384732
mexobg
Favori Anime: Naruto ; Naruto Shippuuden

Ya googlede aratınca karşıma bu çıktı korktum direk böyle 2 hafta aramı olur dedim bastım küfürü :D
Kullanıcı avatarı
SussShef23
Favori Manga: Naruto , Historys Strongest Disciple Kenichi ,Dragon Ball ,Afro samurai ,
X men,
Favori Anime: Naruto ,Historys Strongest Disciple Kenichi,Dragon ball ,Afro Samurai ,
X Men,One Piece...

Spoileri türkçe atabilirmi konuya vakıf bir arkadaş, transaleden bişey anlaşılmıyor.

Seni düşünerek yazdıklarımı
Kimi düşünerek okuyorsun.
Kullanıcı avatarı
MrScae
Favori Anime: Naruto,DeathNote,Samuraix
,Clymore,Avatar,DevilMyCry

Bugün yeni bölüm gelmez mi arkadaşlar ya .s
Resim
Mu k.
Favori Anime: Çok var çok :)

2 Hafta ara verse bile kızmazdım sadece üzülürdüm. Çünki 700 e dayanmış bi manganın en çok beklenen vs si belkide bu savaş. Yani adamın oturup düşünmesine bişeyler denemesine gerek var. Bi hata yapmaması lazım yada okuyucuyu etkileyici şeyler çizmesi lazım. Ara konusunda haklı yani. Diğer mangakalar gibi 2 hafta da bir ara vermiyor ne güzel. Spoilerdan da pek bişey anlamadım sanıırm fb görcez bu hafta.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön