Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 695 Tartışma / 696 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Nasıldı?

Pekiyi
26
48%
İyi
10
19%
Orta
7
13%
Kararsızım
2
4%
Kötü
9
17%

Toplam oy: 54
Kullanıcı avatarı
uchih@ it@chi_27
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

cwc_cenk yazdı:Bence şu noktayı karıştırıyosunuz, obitonun çakrasıda enaz naruto ve sasuke kadar dı unutmayın ...
4 hokageyi tokatlıya tokatlıya tokat manyağı yapmıştı, tek başına 4 hokagenin açtığı bariyeri açmıştı...
Sasuke ve narutoyla kapışmış ama sonunda (manganın gidişatı gereği yenilmesi harcanması gerektiği için) yenilmişti.
Şimdi diceksinizki kuyruklu canavar içinde yoktu ama diye, onuda kakaşiye ps açtırana sorun.
Kakashi'nin Perfect Susanoo açmasına fazla takılmışsınız ya, adamın açtığı Susanoo yalnızca 5 dakika içindi, mangada haftada bir çıktıgı için size çok uzun gibi geldi ama sadece 5 dakika sürdü belki de daha kısa da olabilir. Obito'yla savaşlarında Obito Naruto'ya " yarının hangi gün oldugunu biliyor musun? Kushina'nın ve Minato Sensei'nin ölüm yıl dönümü" diyordu. Naruto da "bu durumda yarın benim doğum günüm" diyordu. Kaguya'yı mühürledikleri gün, Naruto'nun şu anda Sasuke'yle dövüştüğü gün Naruto'nun doğum günü, yani o kadar olay yalnızca 1 günde oldu.

Hafta da bir manga geldiği için çok uzun gibi geliyor ama manga da daha bir gün geçmiş olacak Obito'nun iki göze sahip olsa yenilmez olacagını göstermek istemişler bir nevi ya da Kakashi'nin ne kadar üst düzey bir shinobi oldugunu, iki mangekyou açar açmaz uyum sağlamasını göstermek istemiş olabilir. Bu konuya fazla takılmayın kısa süreli şeylerdi, Madara'nın jinchuriki olması, Obito'nun jinchuriki olması, Kakashi'nin perfect susanoo açması kısa süreli şeylerdi. Kakashi'nin nasıl Perfect Susanoo açtıgını da söylüyor zaten adam, jinchuriki olunca Rikudou'nun gücüne erişmiş oldu bu sayede gözün kapasitesi artmış yoksa sadece Mangekyou Sharingan'la açılacak bişey değildi. İndra açtı ama o bizzat Rikudou'dan gelen bir çakraya sahipti doğuştan, Kakashi'nin bu çakra yetersizliğiyle nasıl ayakta kaldıgını soracak olursan, dikkat edersen Obito'nun çakra ruhu Kakashi'ye geçiyor kısa süreliğine gözü aktif etmiyor aslında orda Obito, Kakashi'nin bedenini kullanarak aslında Susanoo'yu kendisi aktif ediyor, sonrasında da göz gitti zaten bunda bu kadar şaşılacak birşey yok adamlar Hashirama'dan bir parça et alıp Rinnegan açıyor şaşırmıyorsunuz da buna mı şaşırıyorsunuz?

696. Bölümde tahminim Naruto Sasuke'ye galiba kendisini ailesinden biri gibi kabul etmesini isteyecek olabilir, o da kabul etmeyecek ben sana aşığım Naruto diyecek, galiba Naruto da ağzına ağzına, kafasına kafasına çalışacak Sasuke manyak olacak, belki şu da olabilir; Naruto, Sasuke'ye çakra pelerini giydirmişti, bu sayede çakra verebiliyordu, belki çakrasını çekip alabiliyordur da olamaz mı sizce? :whistle:
madaraetmekendini
Favori Anime: naruto

mgs.xrl yazdı:İlk olarak Bölüm süper ötesi Güzel Sonda ikisi birbirini anladı ama ben anlamadım biri anlatırsa cok güzel olur

ikinci olarak bence bundan sonra gelecek denilen naruto akkipuden için otsutsuki haruma'nın seriye dahil olacagını düşünüyorum
Naruto akkipuden yada benzeri bir şey daha ortaya atılmadı diye biliyorum.Tek gerçek var o da bir film çıkacak.Ama gönül ister ki yeni bir hikaye doğsun.Çünkü çok müsait buna.Bir de 4 bölüm kaldı diyorlar.Benim bildiğim son bir iki bölüm emeği geçenler bölümü yada filler olarak geçiyor.Benim beklediğim yarınki bölümde bitiriş gibi bir sayıı çıkacak.
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Dediğiniz gibi yeni bir seri için hikaye gayet uygun, ama ne yazık ki olmayacak.
Belki Anime devam edebilir diyor bazı arkadaşlar, öyle olur inşallah, ama filler de ne kadar batırdığını biliyoruz kanalın :(
Gelecek bölümün de bizi savaşa doyuracağını pek düşünmüyorum, ama ikisine de bişey olmayacağı belli zaten.
Ayrıca milleti genjutsudan uyandırmak için sanırım ikisinin de gücü gerekiyordu.
Belki de bu ortak yapacakları son iş olacak. Sonrasını da filme bırakırlar.
Resim
jinchur2
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Sasukenin sonu madarayla aynı olacak gibi.
En son Anonymous tarafından 15 Eki 2014 06:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Cümlelerine büyük harfle başla.
yep91
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Death Note, Rurouni Kenshin

Naruto'nun sasukeyi pataklayacığını düşünenler yanılacak gibi geldi bu bölümde.

Birde bu iki tinecır'a artık yeni elbiseler şart aylardır aynı şeyi giyiyorlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

Bu hafta mangalar yok mu?
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön