Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 697 Tartışma / 698 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Sizce bölüm nasıldı?

Çok iyi
35
39%
İyi
17
19%
Normal
21
24%
Kötü
6
7%
Çok Kötü
10
11%

Toplam oy: 89
Mehmetcik
Favori Anime: naruto

Mangareader

Acelemanga (Türkçe)

gülme tuttu beni :)
Neyse dövüşleri haftaya bitecek sanırım, son yumruklar atılır.
2 sayı kaldı.
En son Anonymous tarafından 23 Eki 2014 13:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Sebep: Anket eklendi
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Beklenen Narutohhğ Sasukeeğğ de geldiginde göre artık bitirebiliriz
En son Anonymous tarafından 23 Eki 2014 12:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Cümlelerine büyük harfle başla, bir sonrakinde düzenlemem, silerim.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Heralde hayatımda narutodaki en kötü bölümü okudum sanıımr. Beni bilen bilir herkesin kötü değidi bölümleri bile seven adamdım ama bu sefer hiç sevmedim. Saçma oldu ne biliyim anlamadım bile ne olduğunu. Neyse son kulvara girdi manga dayanıcaz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kirewona
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Naruto,onepiece,bleach

Tanrı seviyesine çıkmış 2 adam yumruk yumruğa debeleşiyorlar ulan kishi nostalji yapicana tek ataydin daha iyidi amk.
Resim
moonlightknight
Favori Manga: naruto bleach sailor moon shoukoku no altair
Favori Anime: naruto bleach gintama sailor moon letterbee full metal alchemist

Abi on numara bolumdu ikiside tum gucunu o saldirida kullandi ve tabiki taijutsuya gecekler .:-) Acaba kim kazanacak bide narutoya cakiyor sonra klonu falan cikiyormus :-)
winans
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Saske darbeyi yiyince yere düştü onu anladık da, naruto neden yere düştü onu anlamadım.

Ayrıca narutonun ayağı taşa takılıyor yere düşüyor vs, bu mangada ayağı taşa takılıp yere düşen herhalde ilk narutodur (başka varsa hatırlayamadım), nedir narutoya bu garez anlamadım. Bir sonraki sayfada bir adam çıkıp ben komser kenan dermi diye bekledim.

Arkadaki heykellerinde kafası kopmuş galiba.

Son sayfada sasuk, kuramanın narutoya vermek için topladığı çakrayı emiyor galiba.
En son winans tarafından 23 Eki 2014 13:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Sasukenin sahip olduğu en güçlü teknik İndra's Arrow 2 Rs ye eşitmiş demekki. Ulan burdan bile belli aradaki güç farkı hala Sasuke Narutodan güçlü diyenlerin kafasını yaşamak lazım.
cwc_cenk
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

İyide sakura niye uyandı sakın sasukeyi dövmek için olmasın?
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Wowowow haram. :P

Ulan ne saçmaladın be Kishi. Ama olsun, her şeye rağmen takip etmeye devam. Ben yumruk yumruğa dövüş olmasına rağmen, bölümü sevdim. Başka şekilde yapsaydı, belki bu kadar sevmeyebilirdim. Haydi bakalım, ne olacak haftaya? Ya Sasuke imana gelir ya da Naruto ölür. Ki Naruto'nun ölme ihtimali, %1 falandır. Adam bir shounen serinin ana karakteri sonuçta. :laugh:

Sakura kaşarı da uyanmış. Bir sayfayı onun suratını görmek için, hiç etti Kishi. Hay amınıskm Kishi. :laugh:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
MRazol31
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: One Piece

Arkadaşlar bence çok iyi bir bölümdü. Kishi gayet mantıklı bir bölüm gösterdi. Ne kadar Tanrı seviyesinde olsalar bile bir Tanrı değiller çakraları dayanmıyor bu kadar dövüşe. Kaç gündür dövüşteler. Farkındaysanız Narutonun doğum gününün başında Obito ile dövüşüyorlardı. Kaguya mühürlendi Minato doğum günü kutladı. Yani şu ana kadar bu çakralarla tüm güç savaşabilmeleri bile bir mucizeydi. Doğal olarak çakraları bitti ve yumruklaşarak dövüştüler. Demem o ki Tanrı seviyesinde ki adamlar yumruk yumruğa mı dövüşür gibi bir yorum kullanılmamalı. Kishi gayet mantıklı bir dövüş sundu bizlere. Gelecek bölümde ne olacağına gelirsek Naruto'nun oradan nasıl kurtulacağına şuan kendimce bir şey düşünmüş değilim. Çok yüksek ihtimalle kurtulur zaten ama Kishi bu çok ters köşe yaptığını gördük. Son birşey Kuramadan bir hamle gelebilir. Kolay kolay Naruto'nun o darbeyi yemesine müsade etmez gibime geliyor.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön