Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Manga 698 Tartışma/699-700 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Sizce Bölüm Nasıldı ?

Muhteşem
75
66%
Çok iyi
17
15%
İyi
9
8%
Orta
3
3%
İdare Eder
1
1%
Kötü
1
1%
Çok Kötü
0
Oy yok
Berbat
7
6%

Toplam oy: 113
Kullanıcı avatarı
Monkey D.Luffy
Favori Manga: one piece,naruto,
Favori Anime: one piece, naruto, death note, avatar, yugioh, pokemon, digimon, bleach, fairy tail, gintama, dragon ball, dragon ball z

En son Monkey D.Luffy tarafından 29 Eki 2014 17:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.
Resim
Yüzlerce Silahla Donanmış Olsan Bile,
Bazen Bir Adamın
Yüreğindeki İnanç Mızrağına Karşı Koyamazsın...
Resim
ELVEDA TURUNCU SAÇLI HOKAGE ÇOCUK... :(
Kullanıcı avatarı
Monkey D.Luffy
Favori Manga: one piece,naruto,
Favori Anime: one piece, naruto, death note, avatar, yugioh, pokemon, digimon, bleach, fairy tail, gintama, dragon ball, dragon ball z

Kollar gitmiş fena:(
Resim
Yüzlerce Silahla Donanmış Olsan Bile,
Bazen Bir Adamın
Yüreğindeki İnanç Mızrağına Karşı Koyamazsın...
Resim
ELVEDA TURUNCU SAÇLI HOKAGE ÇOCUK... :(
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Raikage'nin kolu düzelmişti. Ancak onun kolu kopmuştu bununkiler parçalandı. Umarım böyle tek elli kalmazlar hiçbir jutsu yapamazlar çünkü :) Ayrıca senelerdir izlediğimiz karakteri bu halde görmek içimi acıttı. Yazık :)
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
Zer0Tr
Favori Manga: Berserk.
Favori Anime: Fma Brotherhood.

Spoilerda ki gibi olmuş.Tabi bir şey anlamadım ama ona ramen çok klişe olmuş.Naruto sasukeyi tavladı sanırım.Öpesi gelmiş gibi bi hali vardı.Kim bilir herkes naruto'nun aşk hayatını merak ediyordu,bi natuxsusky görebiliriz.

Ha bide susky naruto'yu abisi gibi görmeye başladı.Ama pek beğenemedim ya böyle güzel olmadı.O kadar Naruto "seni bu halinle yenmeyeceğim" dedikten sonra bu dövüşün böyle bitmesi..Olmadı ya.
Resim

Allah C.C Yugi GG Meta FF Uzun Adam OÇ
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
kuıne
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Sonunda kan kardeşide oldular. :)Sakura olmadığı için bölümde çok beğendim.Naruto kol çıkarır da Sasuke öyle kalır inş. :) Gerçi yeni göz yapan kolda yapar.Bunları geçersek biraz ilerisini gösterse iyi olacak sonraki bolümlerde.Türkçesi çıkınca asıl yorumu yaparız.İyi forumlar herkese.
En son kuıne tarafından 29 Eki 2014 12:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 6 kere düzenlendi.
Resim
mertcnoz
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

İngilizcesi gelmeden yorum yapmak zor. Ama 2 yıldır bu forumdan manga takibi yaparım 2. kez yorum atıyorum. Kişi klasik çizgisinden çıkmış. Farklı şeyler gösterdi son bölümlere doğru.
Çamur atanlara lanet olsun acısıla tatlısıyla güzel seriydi beyler sona geldik zaten. 2 senedir her bölüme de naruto benim için bitmiştir diyenlere de selam olsun. Buraya da aynı yorumu bırakmadan gitmeyin lütfen :)
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Neden "669-700" denmiş haftaya iki bölüm mü var?

Edit: Saske yemiş herhalde TnJ'yi.
Bi'de sanırım film Filler çıktı, o kollar falafoş olmuş. Sakura/Tsunade yoktan uzuv yaratamıyorsa film Filler gibi.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Zer0Tr
Favori Manga: Berserk.
Favori Anime: Fma Brotherhood.

Sasuke'nin görünmüyordu zaten.Yada gösterilmedi.En kötü protez el yada Sosp'nin güneş gücü ile düzeltirler

Bide son sayfada yine parmakları buluşturma gibi göstermiş kanı.
En son Zer0Tr tarafından 29 Eki 2014 11:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Allah C.C Yugi GG Meta FF Uzun Adam OÇ
► Spoiler Göster
MRazol31
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: One Piece

Phinks yazdı:Neden "669-700" denmiş haftaya iki bölüm mü var?

Edit: Saske yemiş herhalde TnJ'yi.
Bi'de sanırım film Filler çıktı, o kollar falafoş olmuş. Sakura/Tsunade yoktan uzuv yaratamıyorsa film Filler gibi.
Film filler değil savaştan sonra olacakları gösteren bir film olacak. Filmde Narutonun hayalinden eli sarılı muhtemelen iyileşme sürecindedir. Gelecek hafta da 2 bölüm gelicek. Bu yüzden 699-700 yazılmış.
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Sasukenin kolu gösterilmedi Film de ama Naruto nunki sargılıydı yani Sakura gelip Narutoya bir uvuz yaratabilir tüm çakrasıda ona yeter Sasuke öyle kalır galiba böyle birşey olacak. Tabi film canon sa.

Ve Sakurayı kavgaya karıştırmaması çok güzel oldu. Eğer öyle olsaydı şu konuşmaları yapamıcaklardı. Tabi ben japonca bilmedigim için anlamadım ama imana getirmiş gibi saskeyi.
En son Nero tarafından 29 Eki 2014 12:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön