Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Manga 698 Tartışma/699-700 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Sizce Bölüm Nasıldı ?

Muhteşem
75
66%
Çok iyi
17
15%
İyi
9
8%
Orta
3
3%
İdare Eder
1
1%
Kötü
1
1%
Çok Kötü
0
Oy yok
Berbat
7
6%

Toplam oy: 113
Silverhand
Favori Anime: Naruto

Bitime iki bölüm kala, Tenten'in bulduğu mühürleme malzemeleri ne oldu bilen var mı?
En son muaet tarafından 30 Eki 2014 23:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İmla
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Silverhand yazdı:bitime 2 blüm kala , tentenin bulduğu mühürleme malzemeleri ne oldu bilen varmı ?
Yalan oldu onlar..
Kullanıcı avatarı
Prestige
Favori Manga: Naruto

Herkes Orochimaruyu unutmuş, o mühürleme aletleri onun için gösterildi.Büyük ihtimal zayıf düşen Sasukenın bedeninin önümüzdeki sayı ele geçirecek.
Itachi
Favori Anime: One Piece

Mühürlü kolların gitmesiyle, Asura ve Indira reenkarnasyonları da son bulacak ve kavga bitecek mesajı da verildi mi acaba :)
Resim''Cahilliklerini örtmek için fazla konuşmak ve bilgili gibi gözükmek isteyenlerin yaptığı tek şey saçmalıktır. Eğer bir konu hakkında bilgin yoksa yapacağın en doğru şey susmaktır.''
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Vay be nereden nereye geldi işler.
► Spoiler Göster
YusufGuvencli
Favori Manga: Naruto

Selam arkadalar, aranıza yeni katıldım. Daha doğrusu bu yorumu yapabilmek için katıldım.

Hatırlarsanız Madara Naruto'nun içerisindeki Kuramayı almış, Minato'da içerisindeki Kurama'yı Naruto'ya vermişti. Kurama diğer yarısı ile karşılaştığında, onun ehlileştirilmiş olduğunu fark edince buna şaşırmış, anıların kendisinde de olmadığını bize göstermişti.

Şimdi gelelim konumuza, mangada flashback olduğunda Kurama, Naruto'nun kuramasının hatıralarına sahipti. Buda açık bir mantık hatası. Görünce dayanamadım, ne kadar gıcık olduğumu dile getireyim dedim.
belalinaruto
Favori Manga: NARUTO HSD Kenichi
Favori Anime: naruto

moonlightknight yazdı:
belalinaruto yazdı:Öldürmük isteyi ile dövüşen adamla geri qaytarmak isteyi ile (Sasuke ve Naruto)gücde berabere olması söz konusu deyil. Çok beğemdim bu bölümü, Sasukenin itirafı da yerinde olmuş.

anlamadim
Yani Naruto Sasukeden güclü olmalı ki, onunla berabere qalsın.
Kullanıcı avatarı
mustiks19300
Favori Manga: Naruto, Bleach, Gantz, Death Note
Favori Anime: Naruto Shippuuden, Bleach, Death Note, One Shots, Code Geass

İyiydi, hatta iyiden de 1 numara iyiydi bence bölüm, kolların kopması gerçekten ayrı bi boyut kazandırmış bölüme. Gelecek bölümdede İT'yi bozacaklardır muhtemelen. Gerçi meyve halen duruyor onu kimse yemedi, büyük ihtimal onu da mühürleme aletleriyle mühürleyeceklerdir. Seri sonunda bi naruhina görürmüyüz acep :)
Doğrular kimin umurunda? Bir tane yanlış yap , bak nasıl farkediliyorsun..
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Mutfağındaki meyveden söz ediyor herhalde :D

Bölüm sonu şu videoyu tekrar izledim, ana fikir aynı :D
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=3nFM4wDeXco[/BBvideo]
Kullanıcı avatarı
Heisenberg
Favori Manga: Naruto, Fairy tail,HunterxHunter,Tokyo Ghoul,
Favori Anime: Death Note,HunterxHunter

mustiks19300 yazdı:İyiydi, hatta iyiden de 1 numara iyiydi bence bölüm, kolların kopması gerçekten ayrı bi boyut kazandırmış bölüme. Gelecek bölümdede İT'yi bozacaklardır muhtemelen. Gerçi meyve halen duruyor onu kimse yemedi, büyük ihtimal onu da mühürleme aletleriyle mühürleyeceklerdir. Seri sonunda bi naruhina görürmüyüz acep :)
Meyve ?____??
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön