Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Manga 698 Tartışma/699-700 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Sizce Bölüm Nasıldı ?

Muhteşem
75
66%
Çok iyi
17
15%
İyi
9
8%
Orta
3
3%
İdare Eder
1
1%
Kötü
1
1%
Çok Kötü
0
Oy yok
Berbat
7
6%

Toplam oy: 113
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Celebhol yazdı:
uchih@ it@chi_27 yazdı:Mangayı Türkçe okuduktan sonra daha bir duygulandım ya! Hatta o kadar ki bu piç Sasuke'den ilk defa nefret etmedim hatta birkaç sayfa daha olsaydı herhalde sevebilirdim o derece. Ulan Kishimoto, bütün karakterlere önce sövdürüyorsun sonra övdürüyorsun, nasıl bir mazoşistsin lan sen? Karar verdim serinin tek Villianı sensin Kishimoto, ileride Kaguya'nın da aslında kötü olmadığını göstereceksin diimi, ibne seni!!! :woohoo: :whistle:

Ama Allah var serinin birkaç gediği dışında hakkını veriyorsun belki en iyi manga değil ama en populer ve en sevilen karakterleri barındıran, animesindeki OST.leri ile tüm zamanların en iyi soundtrack albümüne sahip serisi senin elinde kabul. B)

Vicdansız Kishimoto, Sasuke'yi anladım da Naruto'nun kolunu koparmak ne la, duygusallığın dibine vurayım derken bizim Türk filmlerindeki duygu yükünü aşmana gerek yoktu, rahat 10 defa oldu okuyorum, Naruto'nun son sayfa da Sasuke'nin ağladığını fark edip de hafif bir tebessüm etmesi ve didişmeleri biraz nostaljik olmuş!!! Ağlattın kişiliksiz Kishi :(
Naruto en popüler beşte bile değil.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_manga
Konu Dışı
Attığın link çok alakasız olmuş. O hem toplamda hem de sadece japonyadaki satışları içeriyor. Kochira ve Golgo 13, Naruto'dan daha popüler oluyor bu mantıkla ki bunun ne kadar mantıksız olduğunu tartışmaya bile gerek yok (sırasıyla 38 ve 45'er yıldır yayınlanıyor asıl sebebi bu). Arkadaş da zaten şu anki popülerliğinden bahsetmiş. Kaldı ki Naruto dünyanın geri kalanında Japonya'dakine göre daha popüler. Hatta ben de dünyadaki en popüler anime veya manga olduğunu düşünüyorum. Çünkü Japonya dışındaki verilerde öyle çıkıyordu.
Kullanıcı avatarı
Dexter22
Favori Manga: Naruto/one piece
Favori Anime: naruto shippuuden / bleach

Son sayıda kimse Saskeyi kabul etmicek. Köye dönmesini istemeyecek. Naruto da dicekki ' ben kanka mı yeni kazandım yine kaybedemem sieyin mk' şeklinde ergen atarı yapıp beraber gitçekler sarıla sarıla. Ne yazdım ama mk BL mangalarda bile böyle konu yok.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Vay bee olanlara bak :D Uzun zamandır siteye doğru dürüst giremiyorum. Bari bu önemli bölüme yorum yapim dedim :lol:

Bölümü çok beğendim her ne kadar berabere gibi olsada Narutonun o anki gücünü düşündüğümüzde açık ara önde olduğu aşikar. Bunlar daha öncede chidori ve rasengan çarpıştırdı neden o zaman olmadı da şimdi kolları koptu ? üstelik bu sefer çakraları azdı daha az güçtelerdi O.o neyse fark etmez kolları gitti :( Cidden kimsenin beklemediği bişey yaptı kishi ve takdir ediyorum onu bu sayıda. Duygulandırdı p*ç :D Son iki bölüm evet ama inanmak istemiyorum pek. Bu arada mario mangasını devam ettiricek sanırım. O da çok güzel tek sayılık bölümünü okumuştum baya sevmiştim tabi naruto nun yerini tutamaz. Bu kadar yeter. Diğer hafta (yani bu haftaki sayı) sayı çıktığında gelir ilk sıralardan yerimi almaya çalışıcam :) Sağlıcakla kalın.
Celebhol yazdı:
uchih@ it@chi_27 yazdı:Mangayı Türkçe okuduktan sonra daha bir duygulandım ya! Hatta o kadar ki bu piç Sasuke'den ilk defa nefret etmedim hatta birkaç sayfa daha olsaydı herhalde sevebilirdim o derece. Ulan Kishimoto, bütün karakterlere önce sövdürüyorsun sonra övdürüyorsun, nasıl bir mazoşistsin lan sen? Karar verdim serinin tek Villianı sensin Kishimoto, ileride Kaguya'nın da aslında kötü olmadığını göstereceksin diimi, ibne seni!!! :woohoo: :whistle:

Ama Allah var serinin birkaç gediği dışında hakkını veriyorsun belki en iyi manga değil ama en populer ve en sevilen karakterleri barındıran, animesindeki OST.leri ile tüm zamanların en iyi soundtrack albümüne sahip serisi senin elinde kabul. B)

Vicdansız Kishimoto, Sasuke'yi anladım da Naruto'nun kolunu koparmak ne la, duygusallığın dibine vurayım derken bizim Türk filmlerindeki duygu yükünü aşmana gerek yoktu, rahat 10 defa oldu okuyorum, Naruto'nun son sayfa da Sasuke'nin ağladığını fark edip de hafif bir tebessüm etmesi ve didişmeleri biraz nostaljik olmuş!!! Ağlattın kişiliksiz Kishi :(
Naruto en popüler beşte bile değil.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_manga
Çok yanlış bişeyi atmışsın. Bende @Ryuusa Bakuryu ya sonuna kadar katılıyorum. Birde şöyle bişey var Japonlar Ninja konulu şeylerden artık sıkıldığı için naruto yu o kadar da çok sevmiyorlar ( Bi kısmı) fakat Korsanlık onlara çok ters birşey olduğu için ilgi çekici oluyor birde komedi kattın mı tamamdır. Zaten farkettiyseniz japonyada One piece açık ara önde ama Amerika da da naruto açık ara önde. Bi ara naruto 1. sıralara yükselmişti comicleri bile geçip :) Dünya genelinde naruto basar. Bence.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Konu Dışı
La istatistiğin bencesi mi olur? Nasıl bir dünyada yaşıyorsunuz, üç ne zaman dört ya da beş oldu bakış açısına göre?
Eğer dediğim şeyi beğenmediyseniz gidin konu falan açın bu konuda ve oraya istatistikleri atın. Daha da uzatıp konuyu haşat etmeye niyetim yok.
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Konu Dışı
Uzak doğuda korsanlık olmadığını söyleyen kim bu arada? Wokou nedir bir bakın öncelikle. Bir şeyin olup olmadığını iddia etmeden önce bi bakın bari var mı yok mu diye. Hem en çok satış veyahut izlenme de bir şeyin en iyi olduğunu göstermez. Gerçi burası OP tartışma yeri de değil arkadaş da OP ile alakalı bir şey de söylememiş, açıkçası bu duygusallığınızı bırakmanız lazım bir an önce. Siz böyle yaptıkça Naruto hakkında atıp tutasım geliyor gerçekten. O işin bayrağını taşımaktan emekli oldum.
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster
lovebenihime
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

700. Sayıda zaman atlaması olacakmış heralde bilgisi olan var mı ?
Kullanıcı avatarı
Obito Uchiha
Favori Manga: Parasyte, Berserk, Akame ga Kiru, Hunter x Hunter, Naruto, Veritas, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Desu Nōto
Favori Anime: Zankyou no Terror, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Akame ga Kiru, Ao no Exorcist, Kill La Kill, Hunter x Hunter 2011, Naruto, Desu Nōto, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Berserk

699-700 sayılı mangalar beraber mi çıkacak yoksa ayrı ayrı günlerde mi çıkacak? kusura bakmayın soracak yer bulamadım
Resim

I asked Nine what he was always listening to. And he said it was music from a cold land... from Iceland. And then he said that in Icelandic, V-O-N means “hope”.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Aynı gün çıkıyor, yani çarşamba günü çift sayı var. Ayrıca 700. sayı tamamen renkli olacak.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

muaet yazdı:Aynı gün çıkıyor, yani çarşamba günü çift sayı var. Ayrıca 700. sayı tamamen renkli olacak.
Konu Dışı
Ben 10 kasım yani pazartesi çıkıcak diye biliyorum.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Haklısın, 10 Kasım'mış.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön