Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 699-700 Spoiler Metin ve Resimleri

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
JiraiyaSon
Favori Manga: Manga
Favori Anime: Anime

Merhaba, Naruto umrumda değil, tek merak ettiğim ve olmasını istediğim şey Kakaşi'nin maskesinin sırrına vakıf olmak, neden taktığı ve suratının gerçek görünüşü. :)
Bu spoiler filler vari görünüyor, sanki manga çizgisini takip etmeyen bir film senaryosundan alınmış gibi olmuş, umarım gerçek değildir...

Admin, altın yumurtlayan Naruto elbette kesilmez, Kişimoto'nun kafasında yeni bir iş yoksa ki Naruto'dan sonra ne yapsa gölgesinde kalacaktır,
seriyi bir şekilde devam ettirmesi "duygusal" açıdan en mantıklı olanı...
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Şurayı anlamadım gerçek mi bu ? çünki üstünde One piece sembolu var :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan

@Grifthh

Benimde OnePiece de şu sayfa dikkatimi çekti. Karşılıklı gönderme var sanırım.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaSon
Favori Manga: Manga
Favori Anime: Anime

AceleManga yazdı:@Grifthh

Resim
:) Eeet öyle olmalı, tilkideki Uzumaki ve kızdaki Akatsuki sembolleri güzel olmuş.
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

AceleManga yazdı:@Grifthh

Resim
Hahaha Aynen :lol:

Büyük ihtimal Naruto biticek diye Oda kishiyi aradı felan anlaştılar birbirlerini desteklemeye karar verdiler.
One piece yazısının 'O' su Konahanın sembolu yani yaprak :) Naminin kıyafeti ve o panda mı tilki mi ne olmayan şeyin sırtında var işaretler.
Birde Lufy Ramen yiyomuş yeni fark ettim :D

Not: Şimdi baktım Yine One Piece yazısının ''İ'' harfinde Luffy vardı şimdi ise saçları dik biri var büyük ihtimal Naruto birde ''E'' harfinde ortadaki çizgi shuriken şeklinde. Eyvellah oda sensei :lol:

Belki bir kaç mangada daha görebiliriz. Bleach de de olsa fena olmazdı hani :lol:

Bu arada Gaara ile naruto oturmuş sake içiyor olabilir orda çünki söz vermişlerdi.
Resim
En son Grifthh tarafından 06 Kas 2014 13:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Göndermeler hoş olmuş Kishi ben bitiriyom gidin OP i okuyun demiş. :D
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Luffy nin ramen karşısında ki ninjanın ise (ayaklara dikkat) ki yüksek ihtimal narutodur, et yemesi güzel bir gönderme olmuş. Diğer ayrıntıları ise arkadaşlar söylemiş zaten...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Oda'nın hazırladığı kapağı Kishi'nin hazırladığı koca final bölümünün (bölümleri aslında) tümünden daha anlamlı, daha duygusal, daha güzel buldum.

Edit: Ben bunu niye buraya yazdım diyerek yorumumu düzeltiyor ve bölüm yorumu başlığına gidiyorum. Artık ne kadar sallamıyosam konu başlığına bile bakmamışım ahaha :lol: Üst kısım aynen geçerli ama.
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Şu konunun ilk sayfalarını okuyunca amma güldüm haa. Sittiri boktan spoiler'a inanıp 'zaa ben demiştim zaten' moduna girip saydırmaya başlayan arkadaşlar iyiki varsınız.
Kullanıcı avatarı
KazuGa
Favori Manga: The Breaker,The Breaker New Waves,Ichigo 100,Veritas,Psyren,
Favori Anime: Bleach,Naruto,One Piece,Fairy Tail,High school DxD,D.Gray Man,

Okumayanlar için devasa spoiler içeriği taşımaktadır mangayı okumadan önce gören olursa okumasın ! OFFFF be :( seri bitti nasıl tepki vereceğimi şaşırdım normal bitti böyle bir şey olacağını düşünüyodum ama gidip hinatayı seçeceğini düşünmüyodum(499 da sakura olmayacağı kesin olarak anlaşıldı zaten ama) en başından beri beni sürekli sinirlendirsede sakurayı istiyodum beynimin limbik sistemi darmaduman oldu naruto bitti diye üzülsem mi,hokage oldu diye sevinsem mi(zaten olucaktı ama yinede...), yoksa sakurayı seçmedi diye... limbik sistemim her geçen saniye parçalanıyo bilmiyorum kendimi bittiğine inandıramıyorum. Yaptın yapacağını kishi ! Ama sonuç olarak hinatayıda severim. Onca yıl oldu yaz yaz bitmez güzel bir sondu fakat daha iyide olabilirdi. :)
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön