Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 699-700 Spoiler Metin ve Resimleri

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

STV'de Son Dakika Haberi;

SON DAKİKA:::
Çölün Gaarası hidayete erdi;
Abilerimiz Uzumaki Naruto'yla karşılaştıktan sonra hayatı değişen gaara artık müslüman. Oldukça mutlu gözüken Gaara'ya hislerini sorduğumuzda "Ne diyebilirim ki mübarek, çok mutluyum müslümanlık bana da nasip olduğu için, pilavlınıza da gelirim artık" diyerek maklube sohbetlerine de katılma niyetinde olduğunu iyice gösterdi...
Feyzli abimiz Naruto ise "Sana ben kendi ellerimle yapıcam pilavlıyı, merak etme" diyerek espri bir dille cevap verdi. Sasukenin ise hala arayışta olduğunu ve onun için de umutlu olduğunu söyleyen Naruto, ölümü muallakta olan Madara'nın hakkında ise; "son anlarında kelime-i şehadeti getirdiğine şahidim içiniz rahat olsun" dedi.
En son memoww tarafından 05 Kas 2014 23:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

memoww yazdı:STV'de SON DAKİKA Haberi:::

Çölün Gaarası hidayete erdi;
Abilerimiz Uzumaki Naruto'yla karşılaştıktan sonra hayatı değişen gaara artık müslüman. Oldukça mutlu gözüken Gaara'ya hislerini sorduğumuzda "Ne diyebilirim ki mübarek, çok mutluyum müslümanlık bana da nasip olduğu için, pilavlınıza da gelirim artık" diyerek maklube sohbetlerine de katılma niyetinde olduğunu iyice gösterdi...
Feyzli abimiz Naruto ise "Sana ben kendi ellerimle yapıcam pilavlıyı, merak etme" diyerek espri bir dille cevap verdi. Sasukenin ise hala arayışta olduğunu ve onun için de umutlu olduğunu söyleyen Naruto, ölümü muallakta olan Madara'nın ise, son anlarında kelime-i şehadeti getirdiğine şahidim içiniz rahat olsun dedi.
Haftaya da sünnet düğünü olacakmış. Ucundan accık Gaara :whistle:
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Olaylar karışmış :D

SasuKarinSaku olmuş :D Ne bok yiyo la bunlar :D
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Bu kum Gaarayı otomatik olarak koruyodu yani sünnet olamaz, Vay arkadaş adam istesede Müslüman olamıyacak bunlar hep şeytanın işleri.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Nero yazdı:Bu kum Gaarayı otomatik olarak koruyodu yani sünnet olamaz, Vay arkadaş adam istesede Müslüman olamıyacak bunlar hep şeytanın işleri.
Sünneti naruto yapar tek shunshinine bakar sorun yok B) Ne olduğunu anlamadan çeker alır etini valla :lol:
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
moonlightknight
Favori Manga: naruto bleach sailor moon shoukoku no altair
Favori Anime: naruto bleach gintama sailor moon letterbee full metal alchemist

Beyler bence artik konohamaruda hanabiyi alir ( tabi ölmezse:) ) Der naruto oni san hyugali birini aldı bende öyle yapcam diye tutturur :)
Kullanıcı avatarı
Sakuragi Hanamichi
Favori Anime: One Piece,Swort Art Online,Psycho-Pass,Tonari no Kaibutsu-kun

Resim

Sarı saçlı olanın sırtındaki sembolü sadece ben mi uchiha sembolüne benzettim ?
madaraetmekendini
Favori Anime: naruto

Ulan Hinatayla evleniyon hepsi mi mavi göz olur, insan bir bykugan a sahip çocuk yapar be.Düşünsenize bykuganlı ve ona bide rasen shurken ekle=counter da aim açmış duvar gören awp li ler gibi olurdu :D
Edit=Birde arkadaşlar yeni seri gelecek dediniz ama ulan benim umudum iyice tükendi be.Çıkacak seri eğer 'o zamanda geçecekse' %90 13 yaş altı filler bölümlerdir.Kısa seri demesi de iyiden iyiye desteekliyor
En son madaraetmekendini tarafından 06 Kas 2014 00:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Manga tartışmaya bu kadar mesaj atılmıyor, wow. :laugh:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
destiny27
Favori Manga: Naruto, Tower Of Gods
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Fairy Tail

Sadece Hinata ve kızının sahnesi bile sonun böyle bitmesini istememe yetti geri kalan çok mühim değil kendi adıma. Seride Naruto'nun sevgisini hak etmeyen birçok kişi oldu fakat O sevgisini herkesle paylaştı. Hak eden tek kişiyi de böyle görmek gerçekten fazla güzel :woohoo: :woohoo:
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön