Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 699-700 Tartışma (SON BÖLÜM)

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm Nasıldı ?

Çok iyi
97
71%
İyi
12
9%
Orta
10
7%
Kötü
4
3%
Çok Kötü
14
10%

Toplam oy: 137
TopSakal
Favori Manga: n
Favori Anime: n

neo-kimimaro yazdı:Bu da bir başkası.
Hayır ağlamıyorum, gözüme bir şey kaçtı :blush:

Resim
Benim rinneganım var demeyi biliyor :P 2 Rinne tensei çaksın gelsinler :lol: :woohoo:
TopSakal
Favori Manga: n
Favori Anime: n

eylem yazdı:Acaba ilk okudugumda dikkatli mi bakmadim diye son sayiya yine baktim ve cidden hiç kimsenin üzerinde clan sembolü göremedim. Hatta en clan manyaği Sasukenin bile üzerinde clan işareti yok. Herhalde yeni jenerasyonda tek değişen şey yerleşim biçimi değil. Clanlar gösterilmiyor. Hatta belki akademilerde ninjalik dersi bile gösterilmiyordur. Şimdiden yeni seri dikkatimi çekmeye başladi. Çok büyük değisimler gorecegiz gibi. Umarim yeni seriyi Kishimoto çizer.
► Spoiler Göster
Boltun arkasında bi simge var ama ne bilmiyom
► Spoiler Göster
Shikidai de nara nın amblemi var.
Chojide Akimichi klanının amblemi var. vs.vs. vs. ...

Baba ve analarda gerçekten yok ama o boltun arkasındaki ne onu merak ettim :P
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

uchih@ it@chi_27 yazdı:İnanmak istemesemde bitti ya! Çok şükür artık Sakura, Naruto'ya "shannaro" diye yumruk çakamayacak Hinata parçalar kendisini hiç acımaz. En azından 1000 sayısını görmeyi bekliyordum mangada! Tamam sıkıldın, bir balayına ihtiyacın vardı ona da kabul 3-5 ay ara verebilirdin en azından Naruto gibi bir efsane daha iyisini hak ediyor. :whistle:

Mesela One Peace gibi bir seri bile hala devam edebiliyorsa, senin elinde One Peace'den daha geniş kapsamlı bir seri vardı. Seriyi istesen çok daha iyi hale de getirebilirdin genin sınavlarını daha uzun tutup Sasuke'nin yoldan çıkışını, Akatsuki adlı örgütün kapsamını örgütteki karakter analizlerini İtachi-Sasuke, Naruto-Jiraiya, Jiraiya-Nagato,Yahiko,Konan, Kakashi-Rin ve Obito arasındaki ilişkiyi daha da uzun anlatabilirdi, Uchiha ve Senju arasındaki ilişkiyi daha açıklayıcı anlatabilirdi. Klan üyelerine ne oldugunu ya da Uzumaki köyünün tarihçesini, Hyuuga klanını ve diğer bütün klanları anlatsaydı. Sadece Konoha köyüne saplanıp kalmayarak diğer büyük ve küçük köyleri anlatabilirdi, Kekkei Genkai'lerinden korkulan klanların nasıl yok olduğu anlatılabilirdi. Bijuuların önceki evrelerde neler yaşadığı anlatılabilirdi. Ya da daha önceki Jinchuurikilerin yaşamları anlatılabilirdi. Nidaime Hokage'nin Kinkaku ve Ginkaku ile mücadelesi anlatılabilirdi. Sodaime Hokage Hashirama'nın diğer köylerle mücadelesi ve Bijuuları yakalayıp evcilleştirmesi gösterilebilirdi. Dördüncü Ninja savaşından önceki savaşların nasıl çıktığını kazananların kim olduğunu Konoha'nın ve diğer büyük ulusların karanlık taraflarını gösterselerdi, yaptığı kirli işlerini gösterselerdi. B)

Son olarak Kaguya ve Ootsutsuki soyunun yaşadıklarını anlatsalardı, bunları kısa kısa geçiştirmek yerine daha güzel bir ekip çalışmasıyla değerlendirip daha güzel bir seri ortaya çıkarabilirdiniz. En sonunda Mugen Tsukiyomi bittikten sonra shinobilerin kolu kesik Naruto ve Sasuke'ye ne tepki verdiğini gösterseydiniz çok iyi olurdu. Diğer bütün köylerin Konoha'ya minnet duyduğu sahneler ve bütün köylerin acılarını gösterseler çok iyi olurdu. Tsunade'nin Hokageliği bırakışı ve Kakashi'nin Rokudaime Hokage olduğunu gösterselerdi. Naruto'ya köylünün verdiği tepkiler gösterilseydi çok güzel olurdu. Neyse ki seri fena bitmedi çok daha iyi bitebilirdi ama olsun efsaneye yaraşır bir final oldu diyelim. Geri dönünceye kadar elveda Naruto !!! B) ;)
Naruto part 3 mini seri diye birşey duydum ama henüz tam bilmiyorum.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades
Favori Manga: Naruto, Bleach, Death Note, Gantz, Death Note
Favori Anime: Naruto, Bleach, Full Metal Alchemist, Hellsing

Bitti ya la sonunda...

Bu arada bayadır yoktum. Selam beyler nasılsınız???? :D
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
iso_met
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail
Favori Anime: Naruto, Bleach, Elfen Lied, Death Note, Avatar, Fairy Tail

Ne kadar alışmışsam bitmesi evlat acısı gibi oturdu. :(
"İmlamız, lisanımız düzelince lisanımız da kafamız düzelince düzelecek çünkü o da ancak onlar kadar bozuktur, fazla değil"
"Geçmişi boyunca Çinceden Farsçaya, Arapçadan Macarcaya kadar pek çok dille etkileşim içerisine girmiş olan Türk dilinin bir kolu olarak yalnızca Türkiye Türkçesinin dünya dillerine verdiği sözcüklerin sayısı 11 binin üzerindedir." Kaynak: http://tr.wikipedia.org Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

inter.welet yazdı:Bitti ya la sonunda...

eyi kardeşim sen nasılsın.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Monkey D.Luffy
Favori Manga: one piece,naruto,
Favori Anime: one piece, naruto, death note, avatar, yugioh, pokemon, digimon, bleach, fairy tail, gintama, dragon ball, dragon ball z

Bende klişe espiriyi yapmak istiyorum. Bu hafta Naruto yok beyler :)
Resim
Yüzlerce Silahla Donanmış Olsan Bile,
Bazen Bir Adamın
Yüreğindeki İnanç Mızrağına Karşı Koyamazsın...
Resim
ELVEDA TURUNCU SAÇLI HOKAGE ÇOCUK... :(
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

inter.welet yazdı:Bitti ya la sonunda...

Iyiyiz panpa sen nasilsin? :)
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Muhabbetti özelden yapsanıza beyler, p.m denilen bir şey icat edildi o da olmadı forumun chat bölümü var, 41 sayfa olmuş konu zaten daha fazla doldur boşalt yapmanın manası yok. İsmail hep sen başlatıyorsun şu işi amk. Konudan devam edelim tekrar arkadaşlar.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
No1 Gangsta
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Slam Dunk

Öncellikle merhaba, forumu uzun zamandır takip ediyorum kayıt olmak şimdi nasip oldu.
Naruto, naruto... Sanki hayatımdan büyük bir parça eksildi.Hayatımdaki dertlerden, sorunlardan kaçıp herşeyi unuttum takip ederken.Keşke bugün yine çıksa okusak ama maalesef her güzel şey gibi buda bitti.
Bu forumda sürekli gördüm 'Mangatürk ailesi' kavramını.Uzaktan takip ederken yorumlarınızı ailemden biri gibi gördüm sizleri.Bi çoğunuzun adını sayabilirim tek tek ama forumu kirletmiş olurum.
Yorumlarınızı okurken yeri geldi güldüm yeri geldi kızdım.Katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkürler.Devam eden yada çıkıcak yeni bir mangada görüşmek üzere.Kendinize iyi bakın.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön