Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 699-700 Tartışma (SON BÖLÜM)

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm Nasıldı ?

Çok iyi
97
71%
İyi
12
9%
Orta
10
7%
Kötü
4
3%
Çok Kötü
14
10%

Toplam oy: 137
Kullanıcı avatarı
Rosenrot
Favori Manga: Naruto, Beelzebub, Gintama, Dragon Ball
Favori Anime: Naruto shippuuden, Death Note

699 özeti
► Spoiler Göster
Resim I have lived my life with the best of my ability, but I have not been able to escape fate, anger, or pain.
Bring me the answers and the road that leads to truth.
___________________________Ezio Auditore da Firenze__
Kullanıcı avatarı
Morphling
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: FMA

Rosenrot yazdı:699 özeti
► Spoiler Göster
:lol: :lol: :lol: :lol:
Beware the riptide.

[thumbnail]http://www.gokturkce.net/dosya/2012/04/ ... -olsun.jpg[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

Hahaha konu 20 sayfayı geçince yine sapıtIImış :D.Biraz da zorlanırsa kapanacak gibime geliyor :D.
Resim
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

landonxxx yazdı:Hahaha konu 20 sayfayı geçince yine sapıtIImış :D.Biraz da zorlanırsa kapanacak gibime geliyor :D.
Koy göte kimsenin s*klediği yok. Son mangada teori ürtecek değiller ya :P
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Concord
Favori Anime: ..

uchih@ it@chi_27 yazdı:
ichibuugin yazdı:
uchih@ it@chi_27 yazdı: Mesela One Peace gibi bir seri bile hala devam edebiliyorsa, senin elinde One Peace'den daha geniş kapsamlı bir seri vardı.
Neremle güleyim bilemedim. Serinin adını öğren ilk önce,sonra bi ara izler kıyas yaparsın. Teyallam...

Ağzından başka yerlerinle de gülebiliyorsun yani, tebrikler büyük başarı! Sana ne oldu ki şimdi ben Naruto'yu methediyorum. peace desem ne piece desem ne? söylemek istedigimi anlamadıysan konuş. Naruto'yu One Piece'yle mukayese bile etmem bu kadar saçma bir seri bu kadar uzatılabiliyorsa senin daha uzun bir seri yapman lazım dedim. Naruto sayfasında Naruto'yu methediyorum, travesti karnavalı saçma sapan karakterler olan One piece'yi övecek değilim herhalde. Kabul Naruto'dan daha iyi yapılmış bir seri ama Naruto daha eli yüzü düzgün karakterlere sahip ve daha ciddi. Biraz da agzınla gül lütfen.
Kardeşim anlıyorum türkanimede gördüğüm 2304*928342304823 insandan birisin. Ama 4 yıld oldu be kardeşim hep aynı bahane görüyorum şu yerlerde. İzlemediğiniz okumadığınız serilere yorum yapmayın. Hele hele okuyucu yaşının en büyük olduğu en çok okunan shoenene laf etmeyin bari, ediceksenizde bilip edin.

Yok yani devlet meselesi değil ki cahilsiniz susun diyeyim. Adam gibi naruto tartışın, bilmediğiniz şeylere laf atmayın.

Kibar mod of

Yav birader bıktım mnakyım, mangatürkte bu tip insan yok diye geldiydim zamanında hala bilmediğiniz etmediğiniz serilere bok atıyorsunuz. İzlediğiniz seri 50 bile değildir hadi siktir et 20 bile değildir. Naruto izleyip sonra bleache sararsınız. Opu 2-3 bölüm ucundan bakıp ıy ne boktan seri saçma dersiniz. Ama sorgulamazsın ulan mk;
http://altyazi.org/icerik/46/
Yaş ortalaması bu satış rakamları bu;
► Spoiler Göster
bu kadar insan mal ben akılıyım naruto şöyle böyle, sonunda bitti mnakodumun mangası, opu bayadır övmüyordum. Birkaç üye op överken eleştirel tarafımı fark etmemi sağladığı için. Ama yok tutamadım mk. Nick desen fail, düşünce desen sıfır bilgi ile ama laf yetiştirme seviye *3029343894324

Gelelim naruto yorumuma;
İlk seri en sevilen seridir part 1i çok sever bu forumda herkes ama ilk ninja sınavları hxhnin ilk sınavlarından baya baya çal.. esinlenmiş. Göz olayları esinlenmiş. Jiraiya ilk gördüğümde dur gidip dragon ball izleyeyim dedim. Ana karakterin hocası sapık sevilen güçlü aynı db. Sakura desen tipik anime orospusu

Birde sürekli bir acıya vurgu var, yanlızlar çocuklar çok acı çekmişler iyi tamamda 700 bölüm aynı konu olur mu mk. Hiç mi başka bir şey gelmiyor aklına. Bir bölüme kadar güzel sonra konu tekrar ederse çoğu kişi söver normal olarak. Code geasın uzun çapta shoeneni derdim gülerdi millet.

Neyse iyi açıdan bakarsak severek izledim okudum bir yere kadar, sonra belki düzelir diye devam ettim, savaş başlayınca iyice koptum seriden. Ama ilk seriyi baya sevmiştim. Narutonun ezik halerini yani. O çabasını vs.
Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Concord yazdı: İlk seri en sevilen seridir part 1i çok sever bu forumda herkes ama ilk ninja sınavları hxhnin ilk sınavlarından baya baya çal.. esinlenmiş. Göz olayları esinlenmiş. Jiraiya ilk gördüğümde dur gidip dragon ball izleyeyim dedim. Ana karakterin hocası sapık sevilen güçlü aynı db. Sakura desen tipik anime orospusu

Birde sürekli bir acıya vurgu var, yanlızlar çocuklar çok acı çekmişler iyi tamamda 700 bölüm aynı konu olur mu mk. Hiç mi başka bir şey gelmiyor aklına. Bir bölüme kadar güzel sonra konu tekrar ederse çoğu kişi söver normal olarak. Code geasın uzun çapta shoeneni derdim gülerdi millet.

Neyse iyi açıdan bakarsak severek izledim okudum bir yere kadar, sonra belki düzelir diye devam ettim, savaş başlayınca iyice koptum seriden. Ama ilk seriyi baya sevmiştim. Narutonun ezik halerini yani. O çabasını vs.
Ben de yazmaya üşenmiştim benim fikrim de budur! Hafta da 2 dk bana kaldı bitmesiyle!

Bir tane Naruto başlığı açıp geri kalan her başlığı silin forumda fazlalık yapmasın. Tartışılacak bir şey de kalmadı zaten. Obito Tobi çıktığında çok büyük göt olmuştum onun dışında artık bir şey hatırlamıyorum bu seri ile ilgili
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Konu iyice piç oldu biri gelsede kilitlese diyorumda, insan bekliyor işte.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Başlık işlevini yerin getirdi zaten kilit kilit diye bağırdığınıza göre gereği de yapılsın artık.

konu kilit.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön