Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Databook 4

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

4 kasimda cikmis olan databook'un tum cevirisi alttaki linkte mevcut. Ingilizce bilenler yasadi, bilmeyenler ceviri bekleyecek artik. Acikta kalmis bir cok sorunun cevabi aciklanmis bu databookta, karakterlerin bilinmeyen tekniklerine dair aciklamalar da var.

http://naruto.wikia.com/wiki/User:FF-Su ... Compendium

Edit: Okur okumaz tam ceviri var sanip konu actim, daha sonra okumaya devam edince tam kitabin burada olmadigini fark ettim. Kusura bakmayin. :laugh:
Elimde simdilik sadece bu var ama tum cevirilerin tek toplandigi bir link ariyorum.
http://naruto.wikia.com/wiki/Sha_no_Sho
Edit 2: bu da yanlis link. dsadsadasdasd
Edit 3:
http://naruto.wikia.com/wiki/Jin_no_Sho
En son ugur_tatli tarafından 10 Kas 2014 18:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Geçen hafta bazı kage'lerin isimleri wikia'da yazmaya başlayınca fark etmiştim yeni databook'un çıktığını. Yalnız bu kadar kısa mı databook? Daha uzun olması lazım.
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Hamura otsutsiki klaniyla beraber aya gitti diyor annesinden kalanlari korumak icin.
Kaguyanin sayfasina bakin. Hamuraya ne oldu sorusunun cevabi kiytiriktan verilmis boylece.
Filmdeki taneri miydi neydi o da aydan geliyodur belki.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Bakalım bakalım neymiş ingilizce bilmeyen arkadaşlar sayfayı google a çevirtsin anlayabildigi kadar artık. :D
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

Databook 4 bir mini kitap olarak mı çıkıyor? Bir kaç resim buldum bununla alakalı Hamura'da var içlerinde.(Eğer databooklar böyle oluyorsa çevirilerini ne zaman alabiliriz?)

Neji
► Spoiler Göster
Tsunade
► Spoiler Göster
Deidara'nın küçüklüğü(Fake olabilir emin değilim)
► Spoiler Göster
Hamura ve Hagoromo
► Spoiler Göster
belalinaruto
Favori Manga: NARUTO HSD Kenichi
Favori Anime: naruto

Naruto databook 1,2,3 un turkce cevirileri var mi, varsa nereden okuya bilirim.
madaraetmekendini
Favori Anime: naruto

Kishi harbi biraz daha uğraşsaydı Got gibi olurdu mk.Örnek 3. Mizukage; adamın tek resmi var ama 7 swords man, Rin i kovalayan shinobiler gibi bir sürü pis iş onun zamanında oluyor.Ama sadece tek bir kare görüntüsü var.O da ayrı bir şey, resmen Orochimaru ya benziyor lan!!! Oğlu mu acaba Oroc. :woohoo:
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Bu databooklar çok ilginç. Geçen Hinata'nınkini okudum. Oda ingilizce çevirisiydi. Çakra yapısına ateş ve elektrik yazmış Kubo. Ama ne hikmetse Hinatada ne ateş ne de elektrik teknikleri gördük. Bence Kubo bunları çizerken kesin yeni jenerasyonu düşündü. :D
Birde Hyuugalılar ne yine ne de yang çakra kullanıyorlar. Sanırsam bu byakuganın bir özelliği. Tüm hyuugalılara özellikle baktım hiçbirinde yazmıyor.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Herkesin kullanabildiği elementler yazılmış güzel olmuş. Hashirama, Tobirama, Orochimaru, Kakashi tüm elementleri kullanabiliyor. Hiruzen'i zaten mangada gördük. Minato katon, raiton ve fuuton kullanabiliyor. Keza Itachi de yine 3 element kullanabiliyor. Jiraiya ise 4.
AleXiel yazdı:Bu databooklar çok ilginç. Geçen Hinata'nınkini okudum. Oda ingilizce çevirisiydi. Çakra yapısına ateş ve elektrik yazmış Kubo. Ama ne hikmetse Hinatada ne ateş ne de elektrik teknikleri gördük. Bence Kubo bunları çizerken kesin yeni jenerasyonu düşündü. :D
Birde Hyuugalılar ne yine ne de yang çakra kullanıyorlar. Sanırsam bu byakuganın bir özelliği. Tüm hyuugalılara özellikle baktım hiçbirinde yazmıyor.
Kullanmak zorunda değil hiç bir karakter. Biraz da tarz meselesi. Hashirama, Tobirama ve Kakashi 5 elementi de kullanabiliyorlar mesela ama Hashi ile Tobirama sürekli Mokuton ve Suiton yapıyor.

Bi de benim bildiğim kadarıyla aslında herkes tüm elementleri kullanabilir ama yatkınlık olmadığı için sadece bikaç element üstünden gidiyorlar. Kakashi, FRS idmanında bunları söyledi diye hatırlıyorum. Hatta o yüzden Juubi'nin bijuu-dama'sı karşısında herkesin çöp gibi de olsa doton yapmasını yadırgamamıştım.
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Haki gibi işte. Hangisine yatkınsan onun üzerinden gitmek daha doğru.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

“Naruto Manga” sayfasına dön