Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Karete sporu ile ilgili anime varmı?

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Emreergun
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Ben karete sporuna başlıyalı 1 yıl oldu.
Eskiden karetenin çok saçma olduğunu sanardım. Karete müsabakalarından hiçbirşey anlamazdım. Onların müsabaka yaparken yaşadığı heycanı yeni anlıyorum. Lütfen karete ile ilgili manga/anime adlarını ve onlarla ilgili bilgi veriniz.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Emreergun yazdı:Ben karete sporuna başlıyalı 1 yıl oldu.
Eskiden karetenin çok saçma olduğunu sanardım. Karete müsabakalarından hiçbirşey anlamazdım. Onların müsabaka yaparken yaşadığı heycanı yeni anlıyorum. Lütfen karete ile ilgili manga/anime adlarını ve onlarla ilgili bilgi veriniz.
Aslında Film olarak sorsan onlarca yazabilirdim fakat Manga olarak aklıma en baba karate türü(ve kanımca en baba manga :D) manga Naruto(Tabii karateden çok Ninjalık önplanda) geliyor. Kesinlikle onu öneririm. Karate dışında doğa-üstü olaylar katılmış olmasından çok daha fazla zevk alacağından eminim.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Grimoire Slayer
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Death Note

History of the strongest disciple kenichi karate ile ilgiliydi yanlış anımsamıyorsam.Sadece karate yok ama odağı karateydi sanki.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Sen çok yanlış yerdesin dostum.
Kullanıcı avatarı
Okan.
Favori Manga: OP,Toriko,The Gamer,DB,One Punch-Man
Favori Anime: HxH,JoJo

Konu yanlış yerde.Arkadaşlar Kenichi'yi zaten demiş benim bildiğim karateyle alakalı bir seri var o da ''Karate Shoukouishi Kohinata Minoru'' animesi yok mangası var,tamamen karateyle ilgili bir seri.

EDIT:Adam 25 aralıkta yazmış :D,çoktan bulmuştur.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön