Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Innocence
Favori Manga: D gray man, Bleach, Naruto...
Favori Anime: D gray man, Bleach, Naruto...

Bu yazının bu kısmı spoiler olabilir boruto the movie nin 1. fragmanında bahsedildiği gibi
► Spoiler Göster
Mitsuki bence de Toneri'nin oğlu. Filmi bilmesem de ismi ve tipi Toneri ile alakalı.
Bu arada spoilerlar çıkmış başka bir ms sahibi kişi var spoiler yanlış değilse...
Yan karede ise daha ilginci akatsuki pelerini giymiş bir eleman var. Muhtemelen yeni filmin konusunun girişini oluşturuyorlar...
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Valla heyecandan ne diyeceğimi bilemedim :D bu arada yazılanlarınçoğunu okumadım (1-2 sayfa okudum) saradanın karine bu kadar benzemesinin sebebi karin yıllarca sasukeyi ısırdı felan iyileştirmek için bu sayede dna sı karışmış olamaz mı ? Sonuçta çakrası ile iyileştiriyor olabilir bence :D bu arada acele manga teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Grifthh yazdı:Valla heyecandan ne diyeceğimi bilemedim :D bu arada yazılanlarınçoğunu okumadım (1-2 sayfa okudum) saradanın karine bu kadar benzemesinin sebebi karin yıllarca sasukeyi ısırdı felan iyileştirmek için bu sayede dna sı karışmış olamaz mı ? Sonuçta çakrası ile iyileştiriyor olabilir bence :D bu arada acele manga teşekkürler.
Şöyle bi zevkine teori yaptım bro hem gülmek hem durumu açıklayabilmek için...
İnsanın içi bulanıyo ama yapacak bişey yok...

memoww yazdı:
redstak yazdı:
memoww yazdı:Bana bunu yaptırmayacaktınız :lol:

Başlıyorum. Öhöm....

Sarada kimin çocuğu sorusu akla geliyor. En önemli sıkıntı gözlük takması. Ama yazılan databook üzerine sarada sasuke ve sakuranın çocuğu. Bu kız küçükken sarılık geçirmiş ve küvezde verilen solar mor ışık da gözlerini bozmuş diyemeyiz. Peki bu kızın gözleri niye bozuk.

Sebebi söylüyorum... Çakra aktarımı :lol:

Bildiğimiz üzere çakra bebeğin fiziksel özelliklerine etki ediyo. Bkz: naruto... Kurama çakrası yüzüne etki etmiş belli ki. Yoksa o yüzünde ki çizgiler Kushina ve ya minato dan gelme ihtimali yok.

Peki kabuto naaptı... Bakın naaptı.
► Spoiler Göster
Madaranın sasukeye verdiği ölümcül hasar sonucu kabuto izanami den kurtulduktan sonra çakrasını vererek sasukeyi kurtarmıştı. Orochimarunun dediğine göre sadece kendi ve sage çakrası yok birçok kişinin aldığı dna lar sonucu hibritiydi kabuto. Uzun lafın kısası saradanın oluşmasında sadece sasuke sakuranın payı değil hatta ve hatta sadece kabuto da değil bunca orochimarunun topladığı kekkei genkai dna sının payı var. Gözlükleri de belli ki kabutodan almıs :lol:

Öte yandan her hafta her gün her saat karinin çakrasından emen bir sasuke var karşımızda karinde gayet tabi etki etmiş olabilir :lol:

Sasuke şuan hibrit çakra durumunda o yüzden bu sonucu ben çok normal görüyorum.

Hayatımda ürettiğim en trol ve düşününce insanda mide bırakmayacak teoriydi, teşekkürler kishimoto.... :/

Naruto ve narutonun çocukları da buna örnek olabilir. Kyubi bıyığı. Fakat şöyle de bir şey var. Naruto savaş sırasında herkese chakrasından verdi etti. Onlarda neden buna benzer özellik yok.
► Spoiler Göster

Naruto çakra aktarma ekspertiydi. Çakra aktarırken kendi çakrasını diğerlerinin tipine dönüştürüp öyle aktarıyordu.

Ve gidip ben sana çakra aktardım aha benim dna ma sahipsin demek saçma olur. Savaşlarda çok fazla duruma göre çakra aktarımı oluyordur. Mesela kyuubi daha önceden kakashiye vermişti anlık bir anda kakashiyi fırlatırken. Ama kakashi onu hemen harcadı. Kamui kullanarak. Bu gibi durumlar çok oluyordur. Çakra verirlir ama harcanır. Bu gibi durumlar direk etkide olmaz. Medikal ninjalar da çakra ile tedavinin ekspertidir. Sakuranın eğitimini hatırlarsınız. Balık ile eğitim vardı. Dozaj, çakranın tipi ve bunun gibi şeyler çok önemli aktarırken hastanın hayatında. Onlar da tıpkı kan grubu gibi çakranın tipini dönüştürmeden ve kişiye göre davranmadan uygulamıyorlardır hiçbir türlü tedaviyi.

Eğer örnekle bu durmu açıklayacak olursak...
Bir erkeğe 1 kereliğine düşük dozda östrojen versen onun erkekleğinden hiçbirşey değişmez ama çok yüksek dozajda verirsen etkisi olur. Bkz.. kabuto, adamın kalbi delindi direk bir bakıma organlarını eski haline getirdi. Ya da östrojeni az dozaj ama düzenli verirsen ki bu en etkilisidir bu uzun vadede adamı madam eder. Bkz; kurama çakra sızıntısı, karin in çakra emdirmesi. bu işte düşük dozaj ama sürekli yapılan bir uygulama. Bunun elbet etkisi olacaktır diye düşünüyorum.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Yapma bunu memetttt [emoji2]
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

memoww yazdı:
Grifthh yazdı:Valla heyecandan ne diyeceğimi bilemedim :D bu arada yazılanlarınçoğunu okumadım (1-2 sayfa okudum) saradanın karine bu kadar benzemesinin sebebi karin yıllarca sasukeyi ısırdı felan iyileştirmek için bu sayede dna sı karışmış olamaz mı ? Sonuçta çakrası ile iyileştiriyor olabilir bence :D bu arada acele manga teşekkürler.
Şöyle bi zevkine teori yaptım bro hem gülmek hem durumu açıklayabilmek için...
İnsanın içi bulanıyo ama yapacak bişey yok...

Hahaha bende nasıl düşünen kimse yok diyodum :D Bana kalırsa mantıklı.
Resim
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Naruto'nun 3. bölümü çıkılacak denildiğinde inanmayanlar vardı :) Artık yine mi inanmıyorlar :) :)

Sarada'yı ilk gördüğümde Karin'e benzettim daha sonra zorla Sakura'ya benzetmiştim. Naruto'nun son filmini izledim ben de orada Sakura'yla Sasuke'nin evliliği hakkında bişey geçmiyordu. Sasuke her zamanki gibi yollardaydı. Kishi yine yapacağını yaptı ilk bölümden derinlere daldı. Zaten Kaguya'yla ilgili sonu kötü bitirmişti alel acele.. Birazını filme saklamış. Ama film de yeterli değildi, sonuçta Naruto ile Hinata'yı esastı. Şimdi bu manga kısa olacak deniliyor da umarım öyle olmaz. Kötü bitirdiği sonu düzeltmeli. Bu manga için filmin girişi diyenler de ağızlarını hayra açsınlar. 10 bölümden uzun sürsün. Nitekim film için yapıldığını sanmıyorum. O zaman hiçbir tadı kalmaz.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Kızı gördüğün de çoğu kişinin aklına gelenin gerçek olma ihtimali ortaya çıktı :lol:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön