Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 2 Tartışma / 3 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Adam hakkaten nası becercek bunları 10 bölümde anlatmayı merak ediyorum. Neyse, zaten orijinal seride de aynısını diyorduk ama adam bi şekilde bitirdi.

Sharingan'lı çocuk bariz bi şekilde normal bi insan değil. Robot gibi zaten. Yapay bişey ama nasıl oluştu? Orochimaru'nun deneyi olması mantıklı ama bu mangada en başta geçtiği için bunun olması zor. Üstüne Akatsuki'li bi patron çıktı. Muhtemelen Rikudou döneminden bi karakter bu sharingan'lı tıpkı Toneri gibi. O Hamura soyundan geliyordu, bu da heralde Indra soyundan ama böyle bi adam Itachi'yi napsın? Üstüne üstlük dünya savaşı olmuş bitmiş. Uchiha bedeni ele geçirmiş bir Orochimaru güzel olurdu ama düşük bi ihtimal. Muhtemelen dediğim gibi Indra döneminden biri. Gerçi o da mantıklı gelmiyor ama napalım lan. Bunun için adam akıllı birini öneremiyorum bile. Belki de Akatsuki'li eleman da bi baş tarafından yönetiliyordur.
Kullanıcı avatarı
The Rapture
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Naruto

Bu adam Itachi'yi bilen bir Uchihalı Sasuke için Uchihaların yüz karası dediğine göre bu adam Uchiha. Itachi'yi sevdiğine göre savaş öncesi olan bir karakter. Orochimaru'nun Itachi için intikam isteyeceğini sanmam. Ama bu adam Orochi ile anlaşmış olabilir o robotumsu adamı da Orochimaru üretmiştir belki. Kendi Sharinganı varsa normal sonuçta Uchihalı ama robot adamdaki Sharingan iki şeyi işaret eder bir Obito'nun deposunu patlattı 2 Uchiha katliamına o'da yardım etti. Itachi'ye saygı duyma sebebi belki Uchiha katliamında Itachi'nin onu öldürmeyip koruması falandır.

Az bilgi var şuan zaten, Uchihalı, Akatsuki'yi bağlantılı ve Itachi'yi saygı duyuyor. Yüzü açık olsa yaşından tahmin edilebilirdi ama benim tahminim eski bir Uchihalı Kagami falan olabilir yani.
Resim Politika demek, kazığı atarken söylediğin nutukları, kazığı yiyenlere alkışlatmak demektir.

The King of Faggots; Ryuuma he is Biggest Faggot in the World[/b]
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Belki Madara zamanlarından birileri olabilir. Madara Zetsu ya başarısız bir deney ürünüsün demişti. Bunu yapabilmek için derin Akatsuki den yardım veya bilgi almış olabilir. Orochimaru da bu bilginin peşinde olabilir. Bu kısa seri sırf Boruto film i için ön hazırlık gibi ama pek kısa gibi durmuyor bence ilgiye göre hareket edecek manga yazarı.
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Kabuto diyenlere diyeceğim şudur ki Kabuto değil. Çünkü Kabuto İTachi'inin izanamisinden benliğine geri dönerek savaşta Sasuke'ye öldüğü zaman yardım edip hayata döndürmüştür. Şaringanlı oğlan Obito'nun sakladığı şaringanların yerini bulmuş olabilir bence de veya İtachi ile bir yakınlığı var. Akatsuki pelerinli kişi de İtachi'ye hayran kimseymiş. Ben onun Zetsu olduğunu düşünüyordum ancak şaringanlı oğlanla da ilgisi var gibi. Yanlış anlamadıysam Türkçesi'ni okuduğumda Yamato hala kayıp ve Sasuke de onu bulmak için gitmiş göreve.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Bu sayıda anlamadığım olay Sasuke kendi kafasına göremi etrafta takılıyor yoksa Naruto görev verdi de görev için mi oralarda. Belki çeviri hatasındadır farklı kaynaklarda farklı şekilde yazıyor. Sarada dan sonra hiç köye bile gitmemiş bu durumda Naruto daha Hokage bile değildi. Manganın bu kısmını anlayamadım. Konoha ya gitmeme sözü mü verdi ne yaptı.
Kullanıcı avatarı
Light Yagami
Favori Anime: Death Note,Naruto.

Silinsin Lütfen.
En son Light Yagami tarafından 12 May 2015 16:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Beni vazgeçirmeye çalışmaktan Vazgeç !
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Bi moderator silsin lütfen.
En son Grifthh tarafından 11 May 2015 08:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

En son Grifthh tarafından 11 May 2015 08:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

En son Grifthh tarafından 11 May 2015 08:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

En son Grifthh tarafından 11 May 2015 08:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön