Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 2 Tartışma / 3 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

En son memoww tarafından 11 May 2015 13:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Yahu bitmiş bi manganın sonuna eklenen ekstra sayılar bile mi bu kadar heyecanlı olur.
Naruto Heyecanını özlemişim vallahi.
Naruto'nun son sayısında Sasuke'nin arkadaş bir şey yaklaştığını hissetmesini doğru anlamışız demekki.
Ayrıca Sharingan'ı olan çocuk baya anormal gözküyor, Orochimaru'nun mutantlarından birisi de olabilir.
Bu çocuğun hesap verdiği adam da Akatsuki Pelerini var.
Akatsuki'den kim kaldı ki.

Valla benim aklıma Deidara geliyor.
Sasuke'ye kişisel olarak kin besleyen bi o vardı sanırım.
İnşallah O'dur dicem ama, o da ölmemiş olsa Edo Tensei ile canlandırılamazdı.

Kafamda deli sorular.
Resim
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

naruto-manga/naruto-702-t13499.html

Bu serinin numaralandırmasına bir karar vermek lazım.

Şurada japoncasında 700+1 demişler. 702 mi kabul etmek lazım? Bence o seri bitti, bu Gaiden 1,2... şeklinde daha mantıklı. Çeviri hatası değilse "spin off=yan seri" demiş pandada. Zaten bir farklılık olmasa 700+1 demez doğrudan 701 yazarlardı.
http://www.mangahead.com/index.php/Mang ... e=original
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Ne yalan söyliyim bende heyecan yaptım. Bu arada Sasuke'nin tek eliyle yaptığı şimşeği farketmedik sanma Kishi Sensei. :D:D
Çocuk banada anormal geldi ki zaten herkesin aklıma hemen orochimaru geldi. İkinci olarak hem çocuğum hem de Sarada'nın sırtında bulunana beyaz yelpaze onların tam olarak "uchiha" olmadıklarının kanıtı bence. Çünkü normal de sembolün üst tarafı kırmızı (ya da mangada düşünürsek koyu renkli) renkli olurdu.
Ama yinede çocuğun bunu benimsemiş olması ilginç. Yada Sarada gibi yarı uchihalı olabilir. Çünkü çocuğun sahip olduğu sembol Sarada'dan vurgu yapılarak bize yansıtıldı. Buda düşüncemi kuvvetlendirdi.
Sarada'nın doğumu hakkında bir şey bilinmiyor. La yoksa... gerçekten.... tövbe yerebbim. :D
Zaren gizemli çocukla aynı karelerde gösterilip durdu. :D
Mitsuki farklı bir köyden geliyormuş. Favorim benim. :D
En son AleXiel tarafından 07 May 2015 09:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Hahahahah saka gibi dogru cikti spoiler. Hic beklemiyordum bunu :D. Neyse.

Shizune bile bilmiyor dogum olayini. Ne Saradaymis arkadas. Sanirsin Sakura zihin gucuyle yaratmis Saradayi. Tovbe tovbe.

Dusmanlar ise İtachi manyagi cikti ve Naruto tarihinde cizilmis karizmasi en az olan karakter tiplemeleri cizilmis. Oyle ki ben sahte cizim zannettim onlari.

Seride istedigim iki sey var.
1-Madem Uchiha olayini kattilar bari Sarada olayini iki bolume halletseler. İki bilinmeyenli denklemi kaldirmaz bu yurek.
2-La biri hayrina su Gainin uzerine yogunlassin. İyilessin Gai Sensei :,)
Kullanıcı avatarı
TensaZangetsu
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Naruto,One Piece,Bleach,Fairy Tail,Owari No Seraph

neo-kimimaro yazdı:Yahu bitmiş bi manganın sonuna eklenen ekstra sayılar bile mi bu kadar heyecanlı olur.
Naruto Heyecanını özlemişim vallahi.
Naruto'nun son sayısında Sasuke'nin arkadaş bir şey yaklaştığını hissetmesini doğru anlamışız demekki.
Ayrıca Sharingan'ı olan çocuk baya anormal gözküyor, Orochimaru'nun mutantlarından birisi de olabilir.
Bu çocuğun hesap verdiği adam da Akatsuki Pelerini var.
Akatsuki'den kim kaldı ki.

Valla benim aklıma Deidara geliyor.
Sasuke'ye kişisel olarak kin besleyen bi o vardı sanırım.
İnşallah O'dur dicem ama, o da ölmemiş olsa Edo Tensei ile canlandırılamazdı.

Kafamda deli sorular.
Ben deidara olma ihtimalini düşük buluyorum.Yanındaki uchiha bence de denek gibi görünüyor.
Orochimarunun savaştan sonra ne yaptığı hakkında fikrimiz yok.Onun olma ihtimali de var.Bulunduğu ortamda sanki mokuton kullanılmış. Ayrıca hokageleri çağırdığında orochimaru zetsuyu kendine çekmişti.
Yalnız itachinin ölümünden sasukeyi suçlayabilecek kim olabilir?
Kullanıcı avatarı
TensaZangetsu
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Naruto,One Piece,Bleach,Fairy Tail,Owari No Seraph

AleXiel yazdı:Ne yalan söyliyim bende heyecan yaptım. Bu arada Sasuke'nin tek eliyle yaptığı şimşeği farketmedik sanma Kishi Sensei. :D:D
Çocuk banada anormal geldi ki zaten herkesin aklıma hemen orochimaru geldi. İkinci olarak hem çocuğum hem de Sarada'nın sırtında bulunana beyaz yelpaze onların tam olarak "uchiha" olmadıklarının kanıtı bence. Çünkü normal de sembolün üst tarafı kırmızı (ya da mangada düşünürsek koyu renkli) renkli olurdu.
Ama yinede çocuğun bunu benimsemiş olması ilginç. Yada Sarada gibi yarı uchihalı olabilir. Çünkü çocuğun sahip olduğu sembol Sarada'dan vurgu yapılarak bize yansıtıldı. Buda düşüncemi kuvvetlendirdi.
Mitsuki farklı bir köyden geliyormuş. Favorim benim. :D
Beyaz yelpazeyi ben de farkettim.Aklıma nedense hyuugalardaki aile yapısı geldi.Uchihalarda da buna benzer bir durum olabilir.
konaha
Favori Manga: naruto, bleach.
Favori Anime: naruto shippuden, samurai x

Belki alakası olmayabilir ama o büyük savaştan tek kurtulan spiral zetsu kaldı diye hatırlıyorum. En son Yamotadan ayrılmıştı sonrası yok. Sharinganlı velete sıçmak nasıl bi duygu diye sorarsa o pelerinli adam, hiç şaşırmam. Onunda uchihalarla bi alakası yoktu gerçi. Allak bullak oldum yine. Kishi ölsende kurtulsak kafa yormaktan yorulduk :silly:
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

konaha yazdı:Belki alakası olmayabilir ama o büyük savaştan tek kurtulan spiral zetsu kaldı diye hatırlıyorum.
Son karesinde ufalanıyordu/kuruyordu diye hatırlıyorum.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Oroçimaru, Yamato, şaringanlı eleman(lar), Mitsuki, Sarada'nın ailesi... Gerçekten yan seri mi bu? :D
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön