Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 2 Tartışma / 3 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
madaraetmekendini
Favori Anime: naruto

Beyler öncelikle oh be diyorum, sonunda yeni meraklar cart curt neyse şimdi görüşlerime gelecek olursam:
1.Sarada'nın Naruto'nun arkasından gitmesi, bence Orochimaru ya da Karin ile karşılaşacığını kesinleştirdi.
2.O pelerinli kişi ve çocuk:
A.Orochimaru Sasuke'den beklediği davranışı göremeyince kendi harekete geçti, bu yüzden o çocuğu yarattı.'Sonuçta Sasuke nin DNA larını rahatlıkla elde edeceği üç sene oldu.'
B.Kabuto olabilir ki Itachi nin İzanami'sinden dolayı adama tapıyor.Çocukta onun eseri olduğu için laf söylüyor olabilir.
Ayrıca Kakashi nin Orochimaru'yu direk söylemesi geçmişte Orochimaru nun deneylere devam ettiği ve Yamato nun hikayesi ile aynı şeylerin çıkacağı izlenimi yarattı.
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

Bence Sarada ile o çocuk aynı kökenden geliyor. O arma Uchiha arması değil tam olarak. Benziyor ama değil.

Düşünüyorum düşünüyorum ama -Naruto hariç- bir türlü Sasuke'yi öldürebilecek kalibrede birini bulamıyorum. Resmen salaklık Sasuke'ye dalmak.

Çocuk neye güvenerek, patronuna "onu öldürmelisin" diyor ki!?

Naruto'yu özlemişim cidden. Mangalar içerisinde başka bir düzeyde bu manga.
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Bu sayıdaki Cep Telefonu repliğine ithafen, Sasuke'nin Kapaklı Cep Telefonu.

No kia No Jutsu :silly:

Resim
Resim
argon45
Favori Anime: -

Belki tepki çekeceğim bu yazımla ama heyecandan ziyade kahkaha atıyorum ben, herif kaldığı yerden aynı kafayla devam ediyor
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Ya o telefon melofon konuşmalarına cidden kahkaha attım. :woohoo: Telofonunu şarj edemeyecek yerlerde görev yapıyor. WTF? Cidden ninja dünyasına iyicene teknolojiyi soktu.
Bir de Sasuke görevdeymiş lan. Nasıl bir görev bu arkadaş? Hayır bu görev 12-13 yıldır mı sürüyor anlamadım çok ilginç. Çok iş çıkar burdan.
Resim
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Şimdi efendime söyleyim Sasuke'nin gay bir ruhu olduğunu düşünecek olursak bir kere Karin ile ilişkiye girmiş olması ihtimali düşük ayrıca Sarada büyük ihtimalle Sakura'nın kızıda değil bu arada şu son iki bölümde Sakura'ya acıdım.

Büyük ihtimalle Sarada Orochimaru'nun bir icadı Sasuke'nin ve Karin'in genleri ile oluşturuldu doğum kayıdının bulunmamasının sebebi bu olabilir.
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Ben şaringanlı elemanı görünce aklıma ilk olarak 'acaba sasuke'nin gayrimeşru veledi olabilir mi?' sorusu geldi :lol: Yan seri değil mi amk sıkalım. Biri bunu biliyodur ve babasına karşı kullanıyodur falan, türk filmlerindeki gibi. Sarada da başkasının çocuğudur, çocukları takas etmişlerdir. :whistle:

........................
Sasuke de yavaş yavaş madara'ya benzemeye başlamış.Saçları uzasın tam olur. Onun dışında hala naruhina göstermedi göt kishi :angry:
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Lan bu seri 2 veya 3 bölümle bitmez lan. Ağzım sulandı. Deli sorular.

1. Sarada'nın doğum kaydı yok. Kimse birşey demiyor. Saklasınlar diye bişey demediler diyicem o da olmayacak. Çünkü zamnında Naruto'nunki gibi olsa soy isim sonra doğumunu gören biri olur felan. Ya Karin'in kızı yada @Matrim'in demesi gibi Orochimarunun deneyi. Burdan da çıkardığımız adam rahat durumuyor. Memoww kanka senin dediğine geleceğiz kanka kız toplama pc gibi heral. :lol:

2 Mitsuki kim other village neresi. Ooooo bu çok iyi yeni adamlara hasrettim.

3. Akatsuki pelerinli adam Oroch reis olmadığı belli. Arta kalan zetsu yada bizim bilmediğimiz yeni bi kötü. Neden benden daha fazla İtachi hayranlığı var bunlarda anlamadım. Dur hele bi bölüm daha çıksın belli eder.

3. Ağbi o şaringanlı çocuğun saçı buradakine benziyor. Ama orjinal uchihaya benzemiyor. Acaba İtachi bunları ayırıp saflaştırdı diyecem olmaz. Çünkü o adam neden akatsuki. Birde normalde ucihha amblemi siyah zemin üstüne kırmızı beyaz olduğundan üst ksımını siyah olarak belirtiyorlar renksiz baskıda ama ne o çocukta ne de Saradada zemin üzerinde aynı ikiside beyaz. Acaba çizim hatası mı?

4. Bu adamın yapılaşması nasıl. Akatsuki'nin paralel yapılaşması mı yoksa Akatsuki bu yapılaşmanın paraleliymidi. İnşallah bunlar bi üst evreye çıksın. Belki o zaman uzarda biraz okuruz.

5. Çocuk ışınlandı ellam yoksa kaçmak imkansız saskeden kaçmaz. Çocuğun ışınlandığı yer heral bi boyut gibi bişey. Gerçi o dünyada farklı şekillerde kayaçlar var. Arka zeminde ağaç dere var.

Not: Paralel dedim de kimse siyasi rant yapmasın. Çekemem. Burası manga tartışma odası. Bu iş için açılan odalarda tartışın.

Editt: Yahu ben Saradaya bayıldım. Kız çok olgun davranıyor. Bu kız Sasukeyi geçmezse ahada buradayım gelin söyleyin. :woohoo:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Ne sayı durmadan sorular sorular umarım puştluk yapmazda sorular cevabını bulur.

Mangaya gelecek olursak Sasuke hala formda adamı baya haşat etti üstüne mühürleride tek eliyle yapabiliyor artık. Köyde de gizli görevlere gidiyor diyeceğim ama köye hiç gitmemiş bile nasıl bir görev anlayışı telefonu bile yok :D.

Kakashi Orochimaru dan bahsetti demekki yeni kötümüz pelerinli adamın dışında Orochimaru. Mitsuki de Sai 2 gibi. Bakalım hangi köyden neyin nesi. Bana Mitsuki nin pelerinli adamın casusu gibi geldi.

Sarada da kendisini baya araştırmış. Şaka maka Sasuke den Sakura dan ve Karin den izler taşıyor. Bu gidişle Sarada taşıyıcı annesi Karin ama çocuk Sasuke ve Sakura nın sonucu çıkarıyorum :D. Orochimaru bununda yolunu bulmuştur. Sasuke Sarada yı görünce bu kim demesin baya komik olur :D.

Manga mini seri ama Naruto başka manga diğerlerinden çok farklı yine bekliyorsun. Chou nun absürt konuşması bile katlanabilir.
Kullanıcı avatarı
Innocence
Favori Manga: D gray man, Bleach, Naruto...
Favori Anime: D gray man, Bleach, Naruto...

Öncelikle yine kafamda deli sorular moduna girmiş bulunuyorum. :)
1- Sarada baya baya kendini araştırmış. Sakura'nın kızı olmayacak gibi duruyor ama belki de başka bir nedenle ters köşe yapılıp Sakura'nın kızı olabilir. Çünkü alttan alta bu fikir güçlendikçe acaba ters köşe mi diye aklımdan geçiyor.
Karinin kızı olsa- ki databooklarda Sakura'nın kızı- bu muhtemelen Sarada'da sharingan açılır. Yani ister gerçek ister sahte bu annelik mevzusu sharingan açma sebebinden daha öte birşey değil.
2-Mitsuki için başka köy denmiş lakin birinden için bu çocuk aydan geldi de diyemezsin ki. (arkadaşları dışlamasın gibisinden, Naruto'da da Kurama olduğundan ilk başta kimsenin hatta Naruto'nun bile haberi yoktu.) Belki de geldiği yeri gizli tutuyorlardır kimse bilmesin diye. Bende hala Toneri'nin oğlu olma ihtimalini düşünüyorum. Hatta görüyor ve artırıyorum Sarada x Boruto canon çiftin yanı sıra Mitsuki x Himavari diyorum. Oldukça uçuk ancak olabilir :)) Bu arada yeri gelmişken diyim bu manganın Borutoyla alakası yok ana karakter Sarada zannımca.:D Hiç Boruto'yu görmüyoruz.
3-Sharinganlı oğlan da bence yarı uchiha gibi birşey ve içimden bir ses Sarada'nın peşine düşecek Sasuke'ye zarar vermek veya onu bir tuzağa çekebilmek için diyor. Hatta Sarada'nın gözü önünde Sasuke'ye zarar verirse Sarada 'da sharingan açabilir. Yarı uchiha olmasını bende amblemdeki renklere bağlıyorum açıkçası,ikisi de aynı amblemi kullanıyor. Bu arada Orochimaru olmaz çünkü olsa Orochimaru nasıl Sasukenin bedenini ele geçirmeye çalıştıysa bununkini de ele geçirirdi. Hatta niye o kadar uğraşsın ki eğer sharinganları sonradan eklediyse direkt kendine de takabilirdi.
4-Son olarak Chouchou lütfen bi bas git ya. Yemin ediyorum kafada 100 tane soru varken en az 3 sayfada bu kız ve saçma sapan konuşmaları var 10 bölüm diye açıkladığına göre yan karakterleri ekarte edip biraz diğerlerinin mi üstüne yoğunlaşsan kishi?
► Spoiler Göster
Son olarak Sarada senden bir hareketle şu Choucou'dan kurtulmanı bekliyorum, sanki bana onu orada bırakıp Naruto'yu tek başına izleyecekmişsin gibi geldi hadi bakalım hayırlısı...
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön