Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 3 Tartışma / 4 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

eylem yazdı:Naruto Orochimaruya ugramaktan bahsediyordu. Demek Oroc kayiplarda degil. Gorecegiz insaallah.

Ha birde Boruto neden Hinatayi dusundu acaba. Yoksa anne ve babasi arasindaki iliskiyi eksik mi goruyor? Allahim lutfen NaruSakucular dirilmesin.Lutfen.
Kanka ağzında hortum(yel) alsın. Yanlızca Bento denen b yemeğin yenmek için olmadığını ve sevilen biri için yapıldığını söylüyor Sarada o arada Baruto annesinin babasına olan aşkı aklına gelmesi manasında bi resim oluşuyor zihninde. Çeviri doğru ama umarım resimleri tasvirimde doğrudur. Umarım :huh:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

M.B doğru düşünüyorsun. Boruto annesini düşünmesinin sebebi Sarada'nın "sevdiği kişi için hazırlaması" sözü için. Sarada çok fena ya. Boruto'yu kalbinden vurarak dediğini yaptırdı ya la. :D
Bu arada üzüldüğüm nokta Hinata'nın o güzelim saçlarının kırpılması oldu. :(
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Nedir bu Naruto'nun ergenliğini atlatamayan Uchihalardan çektiği lan!! Babasından ayrı çek kızından ayrı çek,soyundan ayrı çek ...Gelde Danzo'ya hak verme :evil:

Boruto,Sarada'nın bir işler peşinde olduğunun farkında ,büyük olasılık Mitsukiyle peşlerine takılırlar.
Kısa bir seri olacağı söylense de yine bol malzeme var . Kishi'nin seriyi lastik gibi uzatma olasılığı daha ağır basıyor.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Gençler genel olarak ne istiyorsak oldu ehehu. Buna da şükür.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

SilverMask yazdı:Nedir bu Naruto'nun ergenliğini atlatamayan Uchihalardan çektiği lan!! Babasından ayrı çek kızından ayrı çek,soyundan ayrı çek ...Gel de Danzo'ya hak verme :evil:
Resim
:onionhead032.gif: Kırbaçlıycan bunları :onionhead018.gif:
En son Namarika2 tarafından 18 May 2015 09:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Obito Uchiha
Favori Manga: Parasyte, Berserk, Akame ga Kiru, Hunter x Hunter, Naruto, Veritas, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Desu Nōto
Favori Anime: Zankyou no Terror, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Akame ga Kiru, Ao no Exorcist, Kill La Kill, Hunter x Hunter 2011, Naruto, Desu Nōto, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Berserk

Mitsuki huy bakımından bariz Kakashi'nin çocuğu gibi, baya zeki ve olayları kontrol etmekte yetenekli.

Uchiha Shin denilen velet bana Obito'yu anımsattı nedense, onu kontrol eden ve 'baba' dediği kişi ise en kötü ihtimalle Obito'nun Madara öldükten sonra yardım aldığı eski bir Uchiha olabilir ama bana göre kesinlikle Orochimaru'dur diye düşünüyorum.

Akatsuki pelerinli elemanın ya da Orochimaru'nun gözlerindeki çakra çubukları ise gözündeki sharinganın sınırsız aktif olması için tabii. Ve Juubi benzeri casus şeyi için diyebileceğim tek şey ise Orochimaru'nun işi olabilir. Hatırlayın sınırsız çakra ve Uchiha gözleri, Orochimaru'nun tek istediği şeydi. Bana göre olayların altında baya baya sivri dilli yılan ustamız var yani ne bileyim bazı arkadaşlar Shisui, Kagami falan demişler ama fazla uçmamak gerekiyor. :)
Resim

I asked Nine what he was always listening to. And he said it was music from a cold land... from Iceland. And then he said that in Icelandic, V-O-N means “hope”.
Kullanıcı avatarı
rocker_tr
Favori Manga: Buyuden, Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi
Favori Anime: Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi

beraterylmz yazdı:Olum sharingan ve rinnegan ı kolaylıkla takıp çıkarabilen insanlar gördük. Bunlar niye zımbalamış? Bu arada uzay-zaman jutsusunu sanki 3 tane ninja bir arada kullanabiliyorlardı.
:laugh: :laugh:

Kolayça çıkartılıp sökülüyor diye yerinden düşmesin zımbalamışlardır belki. :laugh: :laugh:

Obito Uchiha yazdı:Mitsuki huy bakımından bariz Kakashi'nin çocuğu gibi, baya zeki ve olayları kontrol etmekte yetenekli.
Mitsuki başka bir köyden geldiği söylendi. O yüzden Kakashi'nin çocuğu olması biraz zor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Obito Uchiha
Favori Manga: Parasyte, Berserk, Akame ga Kiru, Hunter x Hunter, Naruto, Veritas, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Desu Nōto
Favori Anime: Zankyou no Terror, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Akame ga Kiru, Ao no Exorcist, Kill La Kill, Hunter x Hunter 2011, Naruto, Desu Nōto, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Berserk

[/quote]Mitsuki başka bir köyden geldiği söylendi. O yüzden Kakashi'nin çocuğu olması biraz zor.[/quote]

Başka köyden hatunla evlenip çocuk yapamaz mı Kakashi :)
Resim

I asked Nine what he was always listening to. And he said it was music from a cold land... from Iceland. And then he said that in Icelandic, V-O-N means “hope”.
Netizen

Kishi'nin benzer şeyleri yazma takıntısını ve Boruto filminin Chuunin Sınavı'nı anlatması bilgilerini kafamda birleştirince sanki bu mini seri filme bağlanacak, filmin de ana kötüsü Orochimaru olacakmış fikri aklıma geliyor. Malum Naruto'nun sınavının iki kötüsünden biriydi Orochimaru hatta Gaara'yı kötü saymazsak ana kötüydü.
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Obito Uchiha yazdı:Mitsuki huy bakımından bariz Kakashi'nin çocuğu gibi, baya zeki ve olayları kontrol etmekte yetenekli.

Uchiha Shin denilen velet bana Obito'yu anımsattı nedense, onu kontrol eden ve 'baba' dediği kişi ise en kötü ihtimalle Obito'nun Madara öldükten sonra yardım aldığı eski bir Uchiha olabilir ama bana göre kesinlikle Orochimaru'dur diye düşünüyorum.

Akatsuki pelerinli elemanın ya da Orochimaru'nun gözlerindeki çakra çubukları ise gözündeki sharinganın sınırsız aktif olması için tabii. Ve Juubi benzeri casus şeyi için diyebileceğim tek şey ise Orochimaru'nun işi olabilir. Hatırlayın sınırsız çakra ve Uchiha gözleri, Orochimaru'nun tek istediği şeydi. Bana göre olayların altında baya baya sivri dilli yılan ustamız var yani ne bileyim bazı arkadaşlar Shisui, Kagami falan demişler ama fazla uçmamak gerekiyor. :)
Orochimaru diyorsun ama onun olması, İtachi'ye duyulan saygıdan onu öldürenden intikam almak isteyenlerden dolayı olasılık dışı eder. O çakra çubukları da başkalarını yönetmek için olabilir.
Netizen yazdı:Kishi'nin benzer şeyleri yazma takıntısını ve Boruto filminin Chuunin Sınavı'nı anlatması bilgilerini kafamda birleştirince sanki bu mini seri filme bağlanacak, filmin de ana kötüsü Orochimaru olacakmış fikri aklıma geliyor. Malum Naruto'nun sınavının iki kötüsünden biriydi Orochimaru hatta Gaara'yı kötü saymazsak ana kötüydü.
Belki de başlangıç yapıyordur kishi. Yazmak istese yazabildiğini görüyoruz sonuçta. Film öyle olsaydı bunu derlerdi de herhalde.
Resim
► Spoiler Göster
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön