Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 3 Tartışma / 4 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Olum sharingan ve rinnegan ı kolaylıkla takıp çıkarabilen insanlar gördük. Bunlar niye zımbalamış? Bu arada uzay-zaman jutsusunu sanki 3 tane ninja bir arada kullanabiliyorlardı.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
colder than death
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Vegabond...
Favori Anime: FMA-Brotherhood, Steins;Gate, Attack on Titans, Death Note, Naruto, Bleach,Tokyo Ghoul,Psycho Pass...

Naruto'nun o son surat ifadesi heyacanlanmam için yetti de arttı bile. Yeniden bir sonraki bölümü iple çeker oldum. İşte Naruto bu yüzden güzel . :) Geçen bölümün tartışmasında da söylemiştim, bana kalırsa o adam Uchiha Shisui. Herkesin en çok merak ettiği Uchihalar'dan birisi ve en üstün sharingan tekniğine sahip kişiydi. Yani okuyucuları en çok heyecanlandıracak sonuç bu bana kalırsa. İtachi'yi önemsemesi de bu olasılığı kuvvetlendiriyor.
''Ne bu? Tanrının bütün ilmine sahip olduğunu düşünmene rağmen ölmekten korkuyor musun?'' Makishima Shougo
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Innocence
Favori Manga: D gray man, Bleach, Naruto...
Favori Anime: D gray man, Bleach, Naruto...

Sanırım tek eksiğimiz mini jubii idi.
Adamlar uchiha çıktı lakin pelerinli adamın gözleri sökülmüş ki kendine zımbalamak suretiyle göz ilave etmiş. Yani Rin bile vakti zamanında zımba kullanmadıysa bu çok absürt veya başka bir nedeni var. Acaba adam daha evvel izanagi veya izanami kullanmış olabilir mi? Sharingan öyle olunca sonsuza kadar kapanıyordu ama belki zımbalarla açık tutmaya çalışıyordur. Ki göz bebeği de gri diğerleri gibi beyaz değil... Belki Shisui'dir.
Bu arada amblem meselesinde yanılmışız bende Narutonun ilk ciltleri var Sasuke'ninde arması çizimlerde tamamen beyaz gözüküyor.
TEorim de tutmuş adamlar Sasuke'yi ele geçirmek için Sarada'yi kaçırmak peşinde.
Son olarak Sarada da sharingan çıkacağı kesinleşti pelerinli adam herhangi biriyle ürediyse çocukta sharingan açılmış... Yani bekleyip göreceğiz...
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Uzay zaman jutsusu öğrendiğini nerden anladınız dostlar ? Ben anlayamadım orasını :cheer:

Sarada hatun bleach'deki unohana gibi biraz. sakince tehdit ederek karşıdakini ikna yoluna gidiyor gibi. Boruto da işe yaramadı ama diğerlerinde yarar.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Naruto serisinin ilk zamanlarinda Sasukede koyu kiyafet varken Uchiha armasi tamamen beyaz. Sasukenin ilk zamanlarinda ayni Sarada ve Shinin ki gibi gorunuyor armasi. Renkli cizim olmadan ya da mangada bi aciklama olmadan soylenebilecek birsey yok gibi gorunuyor.

Narutonun Shini tuttugu gibi Konohaya goturmesini bekliyorum. Goturmezse ve Shin kacarsa bu bolum hakkindaki tek yorumum: Gereksizdi olacak. Gecen bolumde pelerinli adamla konusurken Kizi kacirmaliyiz tarzi bi baloncuk bile butun bu chapteri harcama israfindan kacindirirdi.

Bu chapterin dikkat cekici diger yaniysa Boruto ve Mitsuki dostlugu. Borutonun stalkeri Sarada, Mitsukiyle daha ilk defa karsilasiyorlar gibi bi izlenim verilmis ama Boruto bu elemanla baya kanka. Demek oluyor ki daha koye gelmeden once bile Boruto Mitsukiyi biyerlerden taniyor. Bu ihtimaller dahilinde Tonerinin evladi olma ihtimali daha da artiyor.

Bir an aklim Madaranin Kyubiyi yonettigi aklima geldi. Yonetim altina giren Kyubinin gozu sharingan olmustu. Yansima gibi. Shini gorunce aklima o geliyor. Sharingani var ama ozellik yok. Konusuyor ama robot gibi. Pelerinli adam, tipki Madaranin kyubiyi etki altina aldigi gibi Shinide etkisi altina almis olabilir.

Son olarak: Hala bu serinin 10 bolum surecegini dusunebileniniz var mi? :D (Malum narutoda 5 sene surecekti ama 5 oldu 15)
Kullanıcı avatarı
tsubasaozoora
Favori Manga: Naruto, Shingeki No Kyojin
Favori Anime: Naruto, Shingeki No Kyojin, Akame ga Kill, Death Note, Tokyo Ghoul, Fullmetal, Soul Eater

1.Teorim
- Kız harekete geçti.
+Bende görüyorum. (Bu demek oluyor ki gözleri birbirine bağlı. Pain olayındaki gibi liderleri tarafından gözleri yönetiliyor.)

2.Teorim
Uchiha Shin olduğunu söyleyen kişinin kamburu çıkmış. Yani Gedo Mazo''daki Madara'nın oyuncaklarına benziyor, çünkü oradan bağlanıyorlar :)
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Ben de 10 bölüm süreceğini sanmıyorum. Şu Shin güçlü biri mi zayıf biri mi anlamadım. Sasuke'den kaçıyor falan ama daha ninja bile olmayan iki veletle zaman kaybediyor. Bir de Boruto ile Sarada arasında ne konuşuldu öyle hiç bir şey anlamadım. Saçmaladılar mı naptılar? Bazılarının tahmin ettiği gibi Sarada'yı kaçırmaya falan çalışıyorlar. Ne yapacaklar merak ediyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Direk zımba meselesine değinip çıkacam.

Sanki Madar'nın çakra kontrolü ve Paindeki gibi yönetim için kullandığı şu siyah çubuklara benziyor. O yüzden çocuk robot gibi olabilir. Şimdi normalde bu çubukların geçirildiği kişi direk robotlaşıyordu. Ama bu adam geliştirdiyse eğer o zaman sadece emir odaklı olabilir. Yada adam manik depresif şizofreni kendi kendine konuşturuyor olabilir :silly: .

Birde şu küçük juubi kılıklı yaratığı görünce büyüğü zannettim yok artık dedim bi an ama neyseki sonradan farkettim ki juubi değil. Ama arkadaşların dediği gibi bende oraya bağlıyorum.

Birde anlaşıldı ki bu Sarada ve Baruto arasında tatlı bi çekişme ve üstüne sonlarda aşk meşk bişey olacak gibi.

Naruto'ya gelince tek diyeceğim; bu adam olmuş kankalar. B)
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Naruto'yu okurken bu kadar heyecan yapmıyordum valla. Hatta ilk göz ağrım Bleachi şu bölümler kadar severek takip etmiyorum. Kanımda ninjalık mı vardır nedir, kan çekiyor Naruto'yu :D
Bu arada Boruto'ya bayıldım. Naruto'dan o kadar farklı ki. Davranışları on numara. Kimseyi takmasın bencede. :D
Kishi sanırım Hinata'yı hiç göstermeyecek o yüzden Boruto'nun hayaline yerleştirdi. Saçlar yine kısalmış garibimin :D
Gelelim diğer konulara,
Mitsuki'nin sanırım duyguları kontrol etme gibi bir durumu var. Çünkü ikidir insanların bulundukları duygu yoğunluğuna göre yorumlar yapıyor. Biraz sonuç odaklı bir çocuk anladığım kadarıyla.
Diğer arkadaşlarında dediği gibi Boruto ile olan dostluğunu onların daha önceden tanışıyor olduğu anlamı çıkıyor. Ve bendece işin ucunda Toneri var. :D (çok istiyorum olsun ya :D)
Gözü zımbalı olan kişi kimseye görünmemek için (daha doğrusu yaşadığını bildirmemek için) gözünü kendi çabasıyla nakletmiş olabilir. Ki kimse Madara gibi değil. Ya da başkaları tarafında o hale getirilmişte olabilir.
Çocuk ile olan bağlantısı bildiğin kukla -usta ilişkisine benziyor.
Çocuk ismine "shin" dedi. Şimdi, olaki adam çocuğu kukla niyetine kullanıyor (ki öyle bencede) adamın ağzı çocuğun ağzı ise bu demektirki (nagato styla :D) aslında Uchiha Shin zımbalı eleman.
Eskiden Tobi= Obito felsefesi çıkmıştı. Bir kelime oyunu burda da çıkabilir. Yani o eleman shisui olabilir.
Ölümü muallak olan tek kişi Shisuiden başkası değil. Edo ile de gelmedi. (gerçi uçurumdan bahsediyoruz. Bulunmamış olabilir.)

Shisui neden böyle bir yola başvuruyor onu anlamadım. Keşke Shisui'nin birçok çocuğu olmuş olsa :D Ya da Madara'nın bir çocuğu çıksa. :D
Ne biçim erkek bunlar ya. Plan yapıyorsun bari adam gibi yap. Git dışarıdan bir soy neyim kur ki senin düşünceni onlar götürsün.
Neyse ihtimallerimize geri dönelim:
Shisui'nin iki gözü de yoktu. Zımba olayının birkaç ihtimali var,
- ya kendisini saklamak için kendi kendine nakil yaptı.
-ya başkaları tarafından işkence yoluyla yapıldı
-ya da kishi tarafından değişiklik yaratılmak istendi.
İçimden geçen ikinci şık. Yani Sasuke'nin yüzünden adam işkence gördüyse (olaki başka bir adam Shisui değil) nefreti normal. Ancak burada İtachi devreye girerek olayında seyrini tekrar Shisuiye çeviriyor.
Ama çıkmasın. :D
Bu adamların Sasuke'ye kızgınlarının altında yaptığı evlilik bile olabilir. Yani Sarada saf kan olmadığı için onu bir Uchihalı olarak görmeyip küçümsüyor olabilirler. Bu yüzden Sasuke'ye düşmandırlar. Hem İtachi'yi öldürdü hem de gitti saf kan olmayan biriyle evlendi ve bir kızı oldu.
Siyah Zetsu'nun öldüğünü biliyoruz ama zamanında nasıl doğdu?
Yani Hamura ve Hogoromo annelerini mühürlerken görmediler mi siyah zetsunun doğuşunu?
Kaguya mühürlenirken tekrar bir parçasını bırakmış olabilir mi?
Ağaçta gözlem yaparken juubi gibi gözükmesi dikkate alınması gerekn bir nokta. Adam o formda iken juubinin gözünü kullanıyorken normal halinde basit bir sharingan kullanıyor. Aklıma İndra reankarnasyonu bile geliyor. :D
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

10 bölüm sürecek diyerek insanları çekiyor. Sonrasında insanlar meraktan devam edecek.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön