Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 4 Tartışma / 5 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

zerbu yazdı:Sasuke Saradaya darbeyi indirecekken Naruto araya girer haftaya
Bence konuşuacaklar. Konuşarak öğrenecek kızı olduğunu. Sonra Naruto:''Nerede kaldı bu kız? Yoksa...?'' deyip kuleye koşcak ve onları sarılırken görecek.
Resim
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Turkcesini okudum da geldim.

Sarada bi zamanlar ki Hinata tribine burunup Narutonun yaninda guvende hissettigini soyledi. Sarada Naruto evrenindeki tum kizlarin kezbanliklarini devirir yeni bi defter acar dedik Naruto yaninda kezbana bagladi kiz iyi mi. Neyse.

Bi benim mi gozume carpti bu insanlar arasindaki uzaklasma? Sanki Sakura Naruto ailecenek hic dolasmamis takilmamislar gibi. Buyuk bi kopukluk var. Hani savas donemi olsa eyvallah derim bu kopukluga. Kurama bile yillar sonra diyor. Bi baris ortaminda bu kopukluk neden?(Gerci Naruto Sasuke kopmamis. Sakuranin cevaplayamadigini pat diye soyledi. Baban gozluk takmiyor dedi. Ahh boys love<3 :/ )

En baba hokage demek 3.ymus. Birak kendi ailesi tum cocuklarin babasi tribindeydi. Narutoya bak hele. Cocuklara verdigi izlenime bak ki Cho "Bizim gibiler icin bile" diyebiliyor. 3. hokage in, 7. hokage out diyorum.
Kullanıcı avatarı
rocker_tr
Favori Manga: Buyuden, Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi
Favori Anime: Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi

Naruto daha genç biri köydelere baba gibi görünmesi saçma olur. Ama aile olarak görüyor ve görünüyor. Onun yanında sıcak bir aile ve güvende hissediyorlar.

Resim

Muhtemelen gözün peşindeler. Bu göz nasıl bir proje için gerekli merak ettim.

Naruto'nun karşısındakinin gücüne göre direk uygun güç moduna geçecek kadar yetişkin olmuş olması iyi olmuş.
Resim
Kullanıcı avatarı
Monkey D.Luffy
Favori Manga: one piece,naruto,
Favori Anime: one piece, naruto, death note, avatar, yugioh, pokemon, digimon, bleach, fairy tail, gintama, dragon ball, dragon ball z

Bence onu saradaya söylemedi arkasında başka biri var ona söyledi ama hakikaten saradaya söyledi ise yuh diyorum başka birşey demiyorum. Sen o kadar efsanevi sharingan artı rinnegana sahip ol ama onun kızın olduğunu anlama olacak iş değil...
Resim
Yüzlerce Silahla Donanmış Olsan Bile,
Bazen Bir Adamın
Yüreğindeki İnanç Mızrağına Karşı Koyamazsın...
Resim
ELVEDA TURUNCU SAÇLI HOKAGE ÇOCUK... :(
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Monkey D.Luffy yazdı:Bence onu saradaya söylemedi arkasında başka biri var ona söyledi ama hakikaten saradaya söyledi ise yuh diyorum başka birşey demiyorum. Sen o kadar efsanevi sharingan artı rinnegana sahip ol ama onun kızın olduğunu anlama olacak iş değil...

Katılıyorum.
Anlamaması saçma olur bence de.
Arkada başka birisi var.

Bu arada ben bu çocuğa tav oldum.
Baya yürek var, hem Sasuke hem de Naruto ile karşılaştı.
Şimdi aklıma Madara'nın Edo Tensei'sini gören Naruto ve ekürileri geldi de,
Baya takdir edilesi. Tabii eğer Pain kuklaları gibi başkasının kontrol ettiği bir kukla değil ise.

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Bu şişko ne ayak, Kishi bu işi iyi beceriyor, sanırım tüm nefreti üzerine çekecek bir karakter manganın olmazsa olmazı. Dedi herhalde Sakurayı artık pek göstermeyeceğim şu olmaz buda olmaz en iyisi şu şişko kezban olsun onda toplansın tüm nefret.
Uzay zamanı görünce Orochimarunun arka planda olduğuna daha bi ihtimal verdim. Yani tersinin tersini yaparak düz mantık bağlayacak :D
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Keşke yeni kötüler çıksa. Bıktım yemin ediyorum Orochimaru'dan, Madara'dan bilmem neyden.
Ninja dünyasında zibilyon tane insan var hala Orochimaru'dan beklentimiz var. :D
Sanki bir kötü bu adam çıkmış gibi. Bleach'de de Aizen. :D
Valla yiter.
Söyle bir söylenti vardı. Kishimoto Boruto filminde de Toneri'yi kullanmak istemiş ama yönetim (:D) izin vermemiş bu yüzden Kishi de Orochimaru'yu kullanacakmış.
Buradan mantık kurunca bu olayların arkasında Orochimaru'nun çıkacağı bariz. Ama Ksihimoto'nun ilk defa trollemesini istiyorum. :D
Farklı bir örgüt. Tanımadığımız yüzler. Bunlar daha heyecanlı işler. :D
Kaguya'yı ne kadar tanıdık?
Buradan yürüsün daha iyi.
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

Bir sonraki bölüm Naruto kurtarır yine kızı. Gerçi kuleye girene kadar Sarada'nın 2 tane çantası var. Kuleye girince kızın sırt çantası yok. Bir sayfa sonrada kızın sırtını göstermiş Kishi. Bir şeyler çıkabilir burdan.
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Naruto karizmanın dibi olmuş lan! :)
Çok duygulandim bu sayıda. Sasuke nin yüz ifadesi çok ciddi durmuyor. Şaka yaptım fln derse şaşırmam açıkçası.
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Uchiha klan ambleminde Sarada nın Sasuke yi hayal ettiği ile kendi klan amblemi ve Shin in klan amblemleri ton renkleri biraz farklılık gösteriyor. Bunun sebebi anne baba nın her ikisinin Uchiha ya da tekinin Uchiha olması olabilir. Yani bir nevi melez Uchiha gibi bir anlam olabilir. Bu iki resim dikkatimi çekti bu nedenle.

Resim
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön