Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 4 Tartışma / 5 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Monkey D.Luffy
Favori Manga: one piece,naruto,
Favori Anime: one piece, naruto, death note, avatar, yugioh, pokemon, digimon, bleach, fairy tail, gintama, dragon ball, dragon ball z

RuA yazdı:Bazı arkadaşlar filmden bahsetmiş o film hangi film acaba ismi nedir ne zaman çıkacaktır? Ek olarak Baruto nun yanındaki velette kimdir?
Hangi filmi diyorsun bilmiyorum ama aralıkta the last naruto the movie çıkmıştı. Şu an internette korsan çekimi var galiba. Yazın sonundaydı galiba boruto the movie diye bir tane daha film çıkacak bu da narutonun oğlunun ve o nesil ile ilgili bir film olacak.
Buda fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=7n-cqAL5G0M
Resim
Yüzlerce Silahla Donanmış Olsan Bile,
Bazen Bir Adamın
Yüreğindeki İnanç Mızrağına Karşı Koyamazsın...
Resim
ELVEDA TURUNCU SAÇLI HOKAGE ÇOCUK... :(
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

RuA yazdı:Bazı arkadaşlar filmden bahsetmiş o film hangi film acaba ismi nedir ne zaman çıkacaktır? Ek olarak Baruto nun yanındaki velette kimdir?
Kardeşim Naruto The Last'tan sonra bildirilmişti. Fragmana tıklayarak öğrenebilirsin.

Edit: Renkli olarak farkettim de Bolt (Boruto) Naruto'nun küçük bi nüshası. Bildiğin Fotokopi. :lol:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Arkadaşlar Kakashi'nin Juubi'nin küçük bir parçasını kopardığı nerede geçiyor? Ben mi kaçırdım oraları?
Resim
Kullanıcı avatarı
SussShef23
Favori Manga: Naruto , Historys Strongest Disciple Kenichi ,Dragon Ball ,Afro samurai ,
X men,
Favori Anime: Naruto ,Historys Strongest Disciple Kenichi,Dragon ball ,Afro Samurai ,
X Men,One Piece...

Namarika2 yazdı:Arkadaşlar Kakashi'nin Juubi'nin küçük bir parçasını kopardığı nerede geçiyor? Ben mi kaçırdım oraları?

Son ninja savaşında madara çağırmadan bir kolunu koparmıştı obitonun içinden çıktıktan sonra.

Seni düşünerek yazdıklarımı
Kimi düşünerek okuyorsun.
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Bahsedildi mi bilmiyorum ama Sasuke'nin kilic cektigi Sarada gercegi olmayabilir. Kuleye girdikten sonra sirtinda çanta yoktu ama Narutolarin yanindayken var. Sharingan acti kismi falan da bir gercek ama orayi toparlayamadim. Neyse büyük ihtimale gercek Sarada o :D
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

~KötükarakteR~ yazdı:Bahsedildi mi bilmiyorum ama Sasuke'nin kilic cektigi Sarada gercegi olmayabilir. Kuleye girdikten sonra sirtinda çanta yoktu ama Narutolarin yanindayken var. Sharingan acti kismi falan da bir gercek ama orayi toparlayamadim. Neyse büyük ihtimale gercek Sarada o :D
Çizmeyi unutmamışsa eğer dediğin doğru, güzel yakalamışsın. Zaten Sasuke gibi birinin kendi kızını tanıyamaması biraz garip. Kız babasını görmemiş olabilir ama şu teknolojide Sasukenin görmemesi imkansız gibi bişiy illaki görmüştür tanıyordur. Ama tabi dram için konuyu piç edebilirde mangaka.
Resim
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Sasuke kılıcını neden değiştirdi eskisine göre daha kısa sanki bu kılıç. Bu mangada başka meyve ağaçlarınında olmasını isterdim belki şimdiki gözlemci yaratık bu şekil ortaya çıkmıştır. Diğer bir olay ise mangekyo ların tek bir kişiden gelecek olması nasıl ki yaratık ve Shin aynı mangekyo şekillerine sahip ve yaratığı konuşturan boss villain ise bu durumda shin e mangekyo ları verende bu kişi olabilir çünkü gözlerde siyah zımbalar vardı çakra aktarma durumu ile elde edilebilir.

Bu sayıda diğer bir anlamadığım olay Naruto vs Shin de Shin mangekyo açmasına rağmen tek atağı arkadan ninja silahı fırlatmak. Naruto sezgisi ile anladı ama öyle çok büyük bir saldırı da değildi. Bu manga kısa sürecek olması iyi olmadı daha Orochimaru var Karin var yeni kötüler var tanımlanamamış sharingan lı yaratık var. Bunları en azından son 6 sayıda açıklamasını bekliyorum.
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

kreatase yazdı:Sasuke kılıcını neden değiştirdi eskisine göre daha kısa sanki bu kılıç.
Önceki kılıcı, Kaguya ile savaşırken Kaguya'nın lav boyutundaki lav denizine düşmüştü. Başka boyutta kayboldu kısacası.
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

~KötükarakteR~ yazdı:Bahsedildi mi bilmiyorum ama Sasuke'nin kilic cektigi Sarada gercegi olmayabilir. Kuleye girdikten sonra sirtinda çanta yoktu ama Narutolarin yanindayken var. Sharingan acti kismi falan da bir gercek ama orayi toparlayamadim. Neyse büyük ihtimale gercek Sarada o :D
İki kere yazdım s.kleyen olmadı :onionhead007.gif:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Çizim hatasıdır beyler.
Oluyor yani çok
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön