Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 705 Spoiler ve Resimler

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
rocker_tr
Favori Manga: Buyuden, Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi
Favori Anime: Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi

Resim

Sakura alnında chakra toplamayı tamamlayınca artık yaşlanmak gibi bir derdim yok demişti. Sasuke'nin rinnegan saçıyla kapattığı sağ gözünde sol göz sharingan.
Resim
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Adam HIRBO'lukta en yüksek mastır derecesi yapmış olduğunu tam anlamıyla gösterdi mal Saske. Ayrıca artık şu kıza yaptığından dolayı ABULİ, HAMŞO, ANGORAKİ gibi daha nice argo sıfatları yakıştırdığım kimse konumuna yükseldi gözümde. Biraz umudum vardı, o da gitti. Adam olmaz bu mal. Bişey değil korktuğum kızı kendi gibi edecek, gerzek herif.

@Akai Sora arkadaşım böyle olacağı benimde aklıma gelmezdi. Sebebi belki bu iki maldan düzgün çıkabilen tek insan olmasından bence. Kız amcası gibi zeki Şisui gibi düşünceli. Böyle bi kız bu ikisinden nasıl oldu çözemedim. :lol:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Sasuke, Sakura'dan değil de. Naruto'dan da yaşlı gibi.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön