Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 5 Tartışma / 6 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü Nasıl Buldunuz ?

Çok iyi
29
73%
İyi
10
25%
İdare
0
Oy yok
Kötü
0
Oy yok
Çok kötü
1
3%

Toplam oy: 40
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

En son Akai sora tarafından 28 May 2015 11:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
:lol:
Kullanıcı avatarı
Fahrenheit
Favori Manga: Onepiece,Naruto,Bleach,Fairy Tail
Favori Anime: Ao No exorcist,Naruto,Onepiece,Bleach,Fairy Tail,Shingeki No Kyojin

Bölüm cok iyiydi bunlar bildiğimiz akatsuki takımı kurmuşlar ama bunlar nasıl böyle oldu da kim böyle yaptı aklımda kaldı inşallah cevaplanır ileriki zamanlarda
Kullanıcı avatarı
Innocence
Favori Manga: D gray man, Bleach, Naruto...
Favori Anime: D gray man, Bleach, Naruto...

Yine olaylar olaylar... Kaguya ile alakalı herhalde. Pelerinli adamın kolu baya bi sharinganla kaplıydı bi ara Danzo mu dedim ama Danzo değilmiş. Neyse Türkçe'si çıkınca daha net anlaşılır.
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Yeni Akatsuki resmen ilan edildi. Sharingan'lar havada uçuşuyor. Bu kadar Sharingan'a sahip olan bildiğimiz kişiler Rahmetli Hokage Danzo ve Orachimaru idi. Onlarla bir bağlantı olabilir, ya da eski bir Uchiha klanı uzantısı çıkabilir bu yeni Akatsuki'ciler. Hatta Sasuke'nin dediği doğruysa bu yeni Akatsuki'ciler orijinalinden daha eskiye uzanan bir geçmişe sahip ve Kaguya'dan daha tehlikeli. Kısa bir seri olması sebebi ile aksiyon ve olayların hızlı akması güzel olmuş.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Aahaahhaha ne sharinganmış amk Danzo v.2.0 tabi kola ekleyen kafaya da ekler sjdajkdsa
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Sasuke vs Danzo android güncellemeli versiyonu ile savaşacak Naruto da çocukları koruyup Shin lerle savaşacak galiba. Sakura da arkalarından geliyor. Artık bol bol izanagi olacak belli oldu. Adam resmen kıçına bile sharingan takmış. Yeni kötüler hep psikopat olarak başlıyorlar umarım TNJ ile bitirmezler.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Kısa seri olmasın diye dua ediyorum ama olay akışının hızı bunun tam tersi olacağını gösteriyor. Naruto'dan bugüne kadar neler beklediysek gerçekleşiyor ya. :D
Sasuke'nin hipotezinin tutmasını diliyorum. Naruto'nun 700 idi sanırsam sayısında Naruto Sasuke'ye bir görev veriyor. Sasuke'nin neden köye gelemediği bundan dolayı olabilir. Yani dövüşlerinin sonlarındaki konuşmalarda Naruto barışı sağlamak adına Sasuke'den yardım istiyordu. Barışı sadece kendi ülken için değil tüm dünya için istemen gerekli. BU yüzden Sasuke'nin yolculuğa çıkması en hayırlı idi.
Umarım sadece kaguya değil daha derin kötülüklerin ortaya çıkması söz konusu olur.

Adamın tarzını da beğendim. Tam yaratık stayla. :D (Madara'dan daha havalı geldi niyeyse)
Umarım yine teoriler yazabileceğimiz uzun bir seri olur. Bu aralar kishide bir çizim isteği görüyorum du bakalım.
Bayağı sağlam şeyler ortaya çıkıyor. Naruto devam ederken her hafta heyecanla beklediğimi hatırlamıyorum. :D

Sasuke orada elini çekmemeliydi bence. Sarılaydın bir ne var ölür müsün? (ula hem karısına hem de kızına aynı muameleyi yapıyor helal olsun hiç çizgisini bozmuyor :D)
O değil de sayıda şu dikkatimi çekti. Sasuke Sarada'yı tanıyor ve elindeki kılıcı bırakıyor. Sonra Naruto içeri girerken Sasuke'nin elinde Sarada'ya uzanmış yine bir kılıç gözüküyor. :D :D
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Resim
Anlayan anladı :D

Şaka maka kıza üzüldüm :dry:
:lol:
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Şimdi işyerinde bilgisayar karşısında ağlicam yeminederim.
Öyle bir seri oluyor ki, neredeyse sıfır (0) beklentiyle okumaya başladık,
Ama içinde;

• Akatsuki var,
  • Bol bol bolll Sharingan var, zaten 700 bölümlük mangada kaç tane Sharinganlı görmüştük ki?
  • Ana karakterlerimiz Naruto ve Sasuke en olgun ve en güçlü dönemlerinde , dolayısıyla en karizmatik dönemleri.
  • Naruto Hinatayla evli, her ne kadar Hinata pek gösterilmese de Sakura'nın triplerini çekmek zorunda da değiliz.[/b]
Daha ne olsun.

Şu sayfada
► Spoiler Göster
Sağ altta Naruto'nun yan yan arkadan gelen sharinganlı elemana attığı bakışı 700 sayıda görmemiştim ben.
İçlerimin yağları eridi.
Evet, Naruto gerçekten bambaşka bir şey.
Uzantısı bile bu kadar heyecan yaratıyorken hele.[/font]
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Kısa Lm yazdı:Aahaahhaha ne sharinganmış amk Danzo v.2.0 tabi kola ekleyen kafaya da ekler sjdajkdsa
Adam byakugan bulamayınca kafasının arkasına da şaringan takmış :D :D :D Böylece artık o da 360 derece görüş gücüne sahip .p.p
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön