Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 5 Tartışma / 6 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü Nasıl Buldunuz ?

Çok iyi
29
73%
İyi
10
25%
İdare
0
Oy yok
Kötü
0
Oy yok
Çok kötü
1
3%

Toplam oy: 40
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Bir zamanlar çok konuşulan , Kaguya neden kendine ordu kurmaya çalışıyor sorusu geldi aklıma :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

ansatsuken yazdı:Bir zamanlar çok konuşulan , Kaguya neden kendine ordu kurmaya çalışıyor sorusu geldi aklıma :lol:
Sonunda cevap buldu, spin offlar ile aciklanacak kadar onemsiz bir konu degildi ama ana seride aciklansaydi manganin uzamasina sebep olurdu.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Aklıma ndense shisui geliyo.dereye düştüğünü gördük ama ölüsünü değil.ayrıca itachi nin ölümüne sinirlenmiş elemanlar buda beni nedense onu düşündürüyor.bir temeli yok ama olabilir diyede düşünmüyor değilim.
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Dudaklar aynı.
Seride Itachi'yi seven başka kimse de yoktu zaten.
Pek fazla alternatif kalmadı artık sanırım.

Resim
Resim
emrebo
Favori Manga: One Piece,Naruto,Bleach
Favori Anime: One Piece,Naruto,Bleach

Dünyanın en güçlü 2 ninjasına saldırıyorlar. Tüm ninja alemi ikisini alamaz.
Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Beyaz Zetsuların tip olarak birbirlerine benzemesinin sebebi ağacın çakra emdiği bedenlere kendi parçasını vermesi ise (ki atıyorum bunu) bu bedenlere bir kişi kendi hücresinden verirse tekrar dönüşüm geçirip adamın kopyası olurlar mı?
Böyle düşünüyorum çünkü diğer arkadaşlarımın da dediği gibi o kişiler beyaz zetsu ama hepsi Shin'in bir kopyası halinde. Uchiha Shin de kel sharinganlı adamın bir kopyası benim gözümde. O zaman soğan kafalı Shin (ölüm demek bide yanlış bilmiyorsam.) eşittir Kel Kafalı adam. :D
Adam merkezde shinleri kontrol ediyor.

Yada Zetsular yaratılırken kel kafalı adam kendi parçasından kattı ve hepsi adamın bir kopya kabuğunu oluşturdu. Sonrasında ise bu kabuklara 4. ninja savaşından kalan ( yada başka yerden alınan) ölü insan bedenlerini verdiler. Ve böylelikle hepsi insan gibi hareket edebildiler. Ve tek bir yerden kontrol edilebiliyorlar.
Zamanında Kaguya ve başına gelenler hakkında bir senaryo yazmıştım. Du bulabilirsem paylaşayım. (Bulamadım neyse :D)
Senaryo da Kaguya'nın ayda tavşan olarak yaşadığını ve birçok hayat ağacı yetiştirdiğinden bahsetmiştim. Bu ağaçların mervelerini de orada yaşayan hayvanların yediğini ve böylelikle sage hayvanlarının oluştuğunu dile getirmiştim. Bana göre sage hayvanları böyle oluştu. Çünkü mitte ayda yaşayan bir kurbağadan söz edilir. Aynı şekilde ay da yaşayan tavşanın tarımcılıklar uğraştığı özellikle hayat ağaçları yetiştirdiğinden bahsedilir.
Kaguya Ay'ın kraliçesiydi. Ancak çakra meyvesinden yemek isteyen başka düşmanlarda vardı. (başka gezegenlerden belki) Özellikle bir tanesinin büyük ve güçlü bir ordu ile Kaguya'ya saldırdığını düşünüyorum. (işte o tehlikeli adam) Kaguya düşmana meyve vermemek için tüm hayat ağaçlarını yokedip sage hayvanlarnı da dünyaya gönderdi. Bir tane de hayat ağacı tohumu.
sage hayvanları dünyaya geldiklerinde tohumu hemen diktiler. Çünkü ağacın bir an önce büyümesi gerekiyordu. Gerekiyordu ki Kaguya sahip olduğu byakuganı ile ağacı görebilsin. Çünkü sage hayvanları kraliçelerinin dönmesini bekliyordu.
Kaguya'nın dünyası düşman tarafından yokedilince uzun bir süre dünyayı bulamadı. Taki ağaç meyve verene kadar. Ağaç meyve verdiğinde Kaguya onu gördü ve dünyaya indi. Yeni sahipleneceği yerdi burası.
Savaştan kaçan Kaguya baktı ki dünyada da savaş var bunun durması için meyveyi kendisi için yedi. Yin olan Kaguya Yang olan Ağaç ile birleşti. Yin ve Yangın birleşmesi beraberinde yıkımı getirir. Bu olmaması gereken bir durumdur mitolojide. Kaguya bu birleşmeden sonra savaşı durdurur. Ancak aklında eskiden kalma bir savaşı kalmıştır. Ve bunun için Zetsu ordusu yaratmaya karar verir. Çünkü daha önce evini yerle bir eden düşman onu tekrar bulacaktır.
Senaryom böyleydi. O zamanlar Kaguya'nın hayatının yarım kaldığını düşünüyor ve bundan çok rahatsızlık duyuyordum. Sonra kendi kafamdan mitten edindiğim bilgilerle bir senaryo oluşturdum. Şimdi düşününce bu olası senaryo hiç de mantıksız durmuyor.
O yüzden Kaguya'nun mühürünü kıracaklarını düşünüyorum bu adamlarla savaşmak için.
Açıkca söylemek gerekirse Kaguya'nun mühürlü kalmasını istemiyorum. Meyveden tekrar ayırıp Aya geri dönsün bence en manktıklısı bu. Hatta sage hayvanları ile birlikte. Böylelikle mutlak barış sağlanmış olur. Kaguya dünyayı koruma görevini üstlenir. Sonuçta Byakugan "her şeyi gören göz" niteliğinde.
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Akatsuki'de karizma üyelerin paçalarından akıyordu. İtachi, Pain, Hidan, Kisame... Say say bitmez yani. Bu adamlar ise bildiğin oyun hamuruyla yapılmış üzerine de göz serpiştirilmiş elemanlar. Açıkçası hoşuma gitmedi. Bari organizasyonun adını kullanmasalardı farklı bir isimle gelselerdi.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
elessar45
Favori Manga: naruto & one piece & bleach
Favori Anime: naruto & one piece & fairy tail & DRAGONBALLLLLLLLLL & FMA

Naruto harbi çok cool olmuş motoru bozup etrafta koşturan çocuk nerede yedinci hokage nerede başlarda yeni saç stilini sevmesem de şimdi bakınca bir ciddiyet veriyor naruto'ya bu saçlar

Kapitalist sistem gereği uzatılmadan zevk almak için çizilince ne kadar hoş seyler ortaya cıkıyor lafım burdan sana Oda...
Resim ONE PIECE AMV
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

neo-kimimaro yazdı:Dudaklar aynı.
Seride Itachi'yi seven başka kimse de yoktu zaten.
Pek fazla alternatif kalmadı artık sanırım.

Resim
Biran burunlarinda benzerliginden hassiktiri cektim ama yakindan bakinca Shisuinin mangekyo sharinganinin farkli oldugu gozume carpti.
O olmayabilir.

Ama soyle bi kilifta yapilmis olabilir. Yanlis hatirlamiyorsam bi gozunu itachiye vermis diger gozude oldukten sonra calinmisti. Farkli goz takinca farkli ms sekli acilmista olabilir.

Shisui cok az gorunmesine ragmen karizma bi karakterdi. Bu dusman hic karizma degil. İnsallah o degildir.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Shisuinin bir gözünü Danzo ötekini de kendisi itachi ye vermişti. Yani shisui kördü ölürken.
Bugün aynı benzerliği bende farkettim hatta resimleri kesip paylaşacaktım ama bir gözünün normal Mangekyou Olduğunu görünce biraz hevesim kaçtı. Hatta o kadar benzettim ki son karede sasuke ile karşılaşmasındaki sağlam gözündeki göz çekikliğini bile shisui ile karşılaştırdım. Aynı.
Ama neden diğer gözü zımbalı?
Iki gözünde de aynı mangekyo Olmasına rağmen neden bir Gözünü sürekli açık tutma gereğinde.
Ya da beden shisuinin ölü bedeni de kontrol başkasında mı?
O mangekyolar başka birine mi ait?
Shisuinin bir gözü zorla çıkartıldığı için aldığı hasardan dolayı o gözde sharingan tutmuyor mu ?
Çünkü danzonun Çaldığı göz yuvası ile aynı Göze zımba takılmış.
:D
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön