Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 5 Tartışma / 6 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü Nasıl Buldunuz ?

Çok iyi
29
73%
İyi
10
25%
İdare
0
Oy yok
Kötü
0
Oy yok
Çok kötü
1
3%

Toplam oy: 40
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Kishi Tobi-Obito isim benzerliginden sonra (Shi)n-(Shi)sui ortakligi yaparsa hiic sasirmam. Onlar konusur Kishi yapar :/
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Shisui olmasının kabul edilebilir tek yanı kafamızdaki Shisui ye dokunmaması olabilir. Ve kafamdaki Shisui intikam peşinde koşacak, başına götüne sharingan takacak tipte biri değil.
(ALLAM insallah şişui diildir! Amin :p)

Sağ gözdeki sharinganın ak kısmıda siyah çizilmiş. Belki ölü gözü bir şekilde canlı tutuyordur.
Kullanıcı avatarı
SirJhon
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

neo-kimimaro yazdı:Şimdi işyerinde bilgisayar karşısında ağlicam yeminederim.
Öyle bir seri oluyor ki, neredeyse sıfır (0) beklentiyle okumaya başladık,
Ama içinde;

• Akatsuki var,
  • Bol bol bolll Sharingan var, zaten 700 bölümlük mangada kaç tane Sharinganlı görmüştük ki?
  • Ana karakterlerimiz Naruto ve Sasuke en olgun ve en güçlü dönemlerinde , dolayısıyla en karizmatik dönemleri.
  • Naruto Hinatayla evli, her ne kadar Hinata pek gösterilmese de Sakura'nın triplerini çekmek zorunda da değiliz.[/b]
Daha ne olsun.

Şu sayfada
► Spoiler Göster
Sağ altta Naruto'nun yan yan arkadan gelen sharinganlı elemana attığı bakışı 700 sayıda görmemiştim ben.
İçlerimin yağları eridi.
Evet, Naruto gerçekten bambaşka bir şey.
Uzantısı bile bu kadar heyecan yaratıyorken hele.[/font]
yemin ederim şu bakışa 10 kere bakmisimdir dedigin gibi 700 bölümlük seride belkide ilk 3 e giricek bir bakış :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
SirJhon

Resim

şimdi shisui nin mangekosu bu elemanlarin sürekli yaptığı shiruken justsuna cok mu benziyo bana mi oyle geliyor. Ve elemanin sharingani da bunun eternal mangekyou sharingani olabilme ihtimalini dusundurdu bana. Shisui cikicak bu adam ve ayni obito pain ve eski sasuke gibi beyni fena halde yıkanmış ithaci kullanilarak. Benim teorim bu.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Bu Mangekyo nun cisimleri kontrol etme ve uzay zaman yapma yeteneği var. Shisui nin babası Kagami vardı fiillerde Shisui babası hakkında onun kadar iyi olamadım demişti. Belki bu Mangekyo Kagami nin Mangekyo sudur. Kullanan da Shisui dir bu sebeple kullandıkça zarar görmemiş olur.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Bu herifin mangekyousu bir tuhaf, doğrudan 3 virgüllü halden geçiş yapıyor. Shinlerin gözler de aynı şekilde bağlı olunca insan yine rinnegan kullanıcı Zetsuvari bir şeyden şüpheleniyor. Ve dikkat edilirse "gözünde kafası" olan adam tel zımbayla yapıştırdığı gözü kullanıyor sürekli.

Resim

Ben Şisui olduğunu sanmıyorum çünkü Kaguya'nın ordu isteği Şisui gibi bir adam için fazla olur. Kullandığı uzay-zaman tekniğine bakarsak bu adamdan uzaydan geliyor bence. Ama Şin denen veletler Şisui'nin iradesi kullanılarak yapılmış olabilir. İtaçi'ye olan hayranlığını başka türlü açıklamak mümkün mü bilemiyorum. Akılama gelen diğer ihtimal ise İtaçi'nin Naruto'ya bıraktığı koto amatsukami. Tekrar etkin hale gelmesi için 10 yıl gibi zaman gerekiyor demişti İtaçi ama Senju Haşirama'nın hücreleri işi değiştiriyordu. Bu adam Şinleri yakın bir zamanda yaptıysa Naruto'ya verilen koto amatsukimiyi bir şekilde ele geçirip mokutonla hızlı aktif hale getirmiş, ondan sonra da Şinleri kotoamatsukamiye almış olabilir...
Resim
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Başka bir türkçe çeviriye göre zetsuları Kaguya dan farklı biri oluşturmuş. Buna göre Kaguya dan daha tehlikeli düşmanlar çıkmak üzere demektir. Üstelik Naruto mangasında Madara farklı birinden söz etmişti ve zetsu denemesinin başarısız olduğundan söz etmişti. Zetsu Hashirama hücrelerinden yapılıyorsa yeni düşmanda Mokuton kullanıcısı olabilme durumu var. Sasuke sayko modundan kurtulduktan sonra aklı yeniden çalışmaya başlamış ama Sarada ya geçmişte Sakura ya yaptığı zikimde değilsin tavrını takınması hoşuma gitmedi :D. Kız Sasuke ve Sakura dan olunca anladı tabi dadik bir aileye sahip olduğunu.

Yeni düşmanının arkasından başka biri çıkacak kesinlikle. Bakalım mangaka yeni kötülerin altyapısını adam gibi yapabilecek mi ?
Kullanıcı avatarı
Carnage
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto Shippuuden, Shingeki No Kyojin

Naruto'nun o bakışı 700 sayıya bedeldi. Keşke bunu 700 sayının içinde çok görseydik ama olgun olunca değişiyor insan tabi. Ona bu olgunluk çok yakışmış. Pelerinli adama gelcek olursakta zımbalanmış göz edo tenseili gibi. O göz siyah renkte çizilmiş ve yaptığı kamui sanırım. Yani böyle bir imkan var mı bilmiyorum ama Obito'nun cesedini bulup gözlerini almış olabilir. Diğer sharingalar ise Obito'nun sakladığı bi mahzen vardı ordan almıştır muhtemelen.

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama son sayfada pelerinli eleman Sasuke'ye dalarken suratında bi gülümseme var. Yani bunu şizofrenliğinden yapıyomuş gibi. Ben hala Kabuto veya delirmiş bi Orochimaru olduğunu düşünüyorum. Göriciiz.
Kullanıcı avatarı
^o-g_u-z^
Favori Manga: Bleach

Tulpar-Byakugan yazdı:Bu herifin mangekyousu bir tuhaf, doğrudan 3 virgüllü halden geçiş yapıyor. Shinlerin gözler de aynı şekilde bağlı olunca insan yine rinnegan kullanıcı Zetsuvari bir şeyden şüpheleniyor. Ve dikkat edilirse "gözünde kafası" olan adam tel zımbayla yapıştırdığı gözü kullanıyor sürekli.

Resim

Ben Şisui olduğunu sanmıyorum çünkü Kaguya'nın ordu isteği Şisui gibi bir adam için fazla olur. Kullandığı uzay-zaman tekniğine bakarsak bu adamdan uzaydan geliyor bence. Ama Şin denen veletler Şisui'nin iradesi kullanılarak yapılmış olabilir. İtaçi'ye olan hayranlığını başka türlü açıklamak mümkün mü bilemiyorum. Akılama gelen diğer ihtimal ise İtaçi'nin Naruto'ya bıraktığı koto amatsukami. Tekrar etkin hale gelmesi için 10 yıl gibi zaman gerekiyor demişti İtaçi ama Senju Haşirama'nın hücreleri işi değiştiriyordu. Bu adam Şinleri yakın bir zamanda yaptıysa Naruto'ya verilen koto amatsukimiyi bir şekilde ele geçirip mokutonla hızlı aktif hale getirmiş, ondan sonra da Şinleri kotoamatsukamiye almış olabilir...
Naruto'nun ağzından çıkan kargadan bahsediyorsan itacinin şaringan yerleştirdigi karga İtaçi onu yaktı
Yok etti yani.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

^o-g_u-z^ yazdı:
Tulpar-Byakugan yazdı:Bu herifin mangekyousu bir tuhaf, doğrudan 3 virgüllü halden geçiş yapıyor. Shinlerin gözler de aynı şekilde bağlı olunca insan yine rinnegan kullanıcı Zetsuvari bir şeyden şüpheleniyor. Ve dikkat edilirse "gözünde kafası" olan adam tel zımbayla yapıştırdığı gözü kullanıyor sürekli.

Resim

Naruto'nun ağzından çıkan kargadan bahsediyorsan itacinin şaringan yerleştirdigi karga İtaçi onu yaktı
Yok etti yani.
Doğru hacı, unutmuşum bak onu. Geriye Danzo'nun söktüğü göz kalıyor ama o da Danzo ile beraber mühürlendi.
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön