Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 6 Tartışma / 7 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

5 Bölümdür aldığım zevki bu bölümde alamadım. Hiç tatmin etmedi bu bölüm. Sennin modda master yapmış biri nasıl farketmez o basit saldırıyı? Adam gençken yıldırımdan kaçabiliyordu o sahip olduğu tehlike algısıyla. Bundan mı kaçamıyacak? Hadi paslandı diyelim(2 saniyede sennin moda giren nasıl paslanıyorsa, o da ayrı soru tabi). Ya Sasuke... O bıçaklı saldırılara sadece bedenini siper ederek mi engelliyor? Daha susanooyu yeni kullanmaya başladığında bile Danzo ona yumruk atacağında kolayca zırh yaptı kendine susanoodan.Resim Yo onu geçtim. Koskoca rikidou moda girmiş Obito'nun jinton gibi olan über hızlı jutsusunu Naruto'yu korumak için kolayca, hızlı bir şekilde susanoo eliyle durduruyor da Resim şimdi burada durduğu yerden rahatlıkla onu yapamıyor mu? Elbette bu kelin bıçak fırlatışı Obito'nun bu saldırısından hızlı değil.
Sakura'nın sahneye gelişi güzeldi. Az da olsa havalıydı sevdim yani.
Bu bölümde yeni bir jutsu görmüş olduk. Önceden gördük mü bilmiyorum ama ben hatırlamıyorum. Çok ilginç bir teknik. İşaretlediğin şeyleri hareket ettirebiliyorsun. Sanırım Sasuke'nin katon saldırısından da bu şekilde kurtuldu. O soğan çocuğu önceden işaretlemiş ki onu arkasına doğru hareket ettirip siper etti.
Genel olarak ben pek zevk alamadım. Yani 5 bölümdür hiç bir şey yoktu neredeyse ama çok heyecanlı bir şekilde okuyordum. Hem de acayip heyecanlı. Fakat ne zaman dövüş başladı, heyecan da sallandı. :(
Resim
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Elindeki mühre dikkat etmediler başta :D Paslanmışlar olabilir bunlar. Mesele İtachi meselesi olmadığı da anlaşıldı bu bölümde. Çocukcağız Shin öyle sanmış ve hiçbir değeri yok babası dediğinin gözünde. Kıpırdayan ağaççık da adamın buyruğu altında olmadığı belli oldu. Bunlar Pain gibi Obito gibi Madara gibi kuklalar. Bunları yönetenler var ve muhtemelen siyah zetsu çıkacaktır yine. Yamato da Orochimaru'nun mu yoksa Zetsu'nun mu elinde kesinliğe varamadım daha.

Olaylar hızlı gidiyor ancak yine de hâlâ Sarada-Sasuke-Sakura olayı bitmedi. Chouchou da Kishi araya sıkıştırmayı başardı :D Ancak daha Mitsuki var, Boruto (Bolt) var. Bunların hepsini filme hazırlık olduğunu düşünmüyorum, istemiyorum da. Manga kısa olacak denildi. Ancak bu film için olduğunu kanıtlamaz bence. Öyle olsa film de son olurdu. Ama ardı kesilmez bunların.
Resim
► Spoiler Göster
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Şu kare bölümün özeti olmuş:

Resim
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

aaa karnımdan kılıç girmiş ama problem değil. :S
Kullanıcı avatarı
Anarki
Favori Manga: Naruto Bleach Death-Note
Favori Anime: Naruto-Shippuden Bleach Death-Note Naruto

Benim anlamadığım bu adamın sharinganı garip diyorduk zaten ama kırmızı olan taraflarıda açık renkli sasukeninkine baktığımızda kırmızı tarafları hafif biraz kararık gibi ama bu adamın bembeyaz :dry: zaten karman çorman bir göz tipi var garip anlayamadım yani.

Bu arada şu gözün etrafındakilere zımba demeyin ne kadar mantıksız bir düzey :S o resmen ip adam orayı açık kalsın diye dikmişki zorla çıkarıldığı için açık kalması gerekiyordur diyen birini gördüm. Böyle birşey olabilir yada bana göre orada biir değil daha fazla göz birleştirilmiş olabilir bir arkadaş ise byaku-sharingan olabilceğini söylemiş bence mümkündür.

Sasuke neden susanoo açmadı ? o durumda bir susanoo ile o adamı yenebilirdi kendini siper etmeye bile gerek kalmamalıydı. hadi açamıyor diyelim peki neden ? açamıyor olmaması lazım çünkü sharinganıda var madara gözsüz bile açabilecek düzeyde geliştirmişti susanoyu ki sasuke göze sahip ama acaba bunun rinneganı normalleştiği için tek sharinganla açamıyormu madara gibi geliştirmediyse...

Rinneganın normal olması ayrı konu :unsure: bence normal değil şöyle bir tahminim var rinneganı gördüğümüzde diğer sharinganı kapalıydı acaba sharingana eklenmiş bir rinneganmı diye düşündüm. yani sharingan onun üzerinde açılıyor olabilir ve kapatınca sadece rinnegan kalıyor ki zaten garanti olamaz diye bişey yok o gözü hep 33 göz olarak bildik 3. gözde kapanmıyordu sanırm. yani sharinganı açtığı zaman rinneganın rinne-sharingan olduğunu düşünüyorum beyler.

Ve gelelim bombaya şu sakuranın tek yumrukla ameliyat masasına yatırdığı adamı rikodoku seviyesindeki iki kişi birden durduramıyor. Hadi naruto saske dövüşmedi diyelim ama rasenganıdamı unuttu yumrukla hastanelik olan adam rasenganı yeseydi büyük ihtimal ölürdü yani :woohoo: (bu çocuk hep ilk dalandı oldu buna)... Ne sasuke bir chidori ne naruto rasengan kullandı fuuton rasen shuriken çocuklar var olmaz diyelim rasenganın ne suçu var ve yapılan tek teknikde katon goukakyuydu bu saçmalıklar dizisinden oluşmuş bir sayıydı bence 5 bölümde giden heyecan bi bölümde harcandı :(
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Bu sayıda hem Naruto hem de Sasuke karizmayı fena çizdiler. Özellikle Sasuke daha çok çizdi adamın karısını götürüyorlar hiçbirşey yapamıyor. Bu kadar rezil bir duruma düşülmez . Naruto ve Sasuke 17 yaşlarındayken şu anki hallerinden daha güçlülerdi. Bu böyle devam edecekse Sayko mod Sasuke , idiot mod Naruto isteriz. İkisinde de tonla teknik var ninja silahlarıyla takılıyorlar şu anki halleriyle Madara ya karşı dövüşselerdi tek yerlerdi ikiside.

Ayrıca manga ile ilgili düzeltme yapayım. Naruto kılıcı yediğinde yedinci diye seslenen Sasuke değil Sarada, Sasuke neler oluyor gibi birşey diyor.
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

kreatase yazdı:Ayrıca manga ile ilgili düzeltme yapayım. Naruto kılıcı yediğinde yedinci diye seslenen Sasuke değil Sarada, Sasuke neler oluyor gibi birşey diyor.
Ama Sasuke'de göstermiş :D balonu.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

123snake45 yazdı:
kreatase yazdı:Ayrıca manga ile ilgili düzeltme yapayım. Naruto kılıcı yediğinde yedinci diye seslenen Sasuke değil Sarada, Sasuke neler oluyor gibi birşey diyor.
Ama Sasuke'de göstermiş :D balonu.
Çeviri hatasından kaynaklı. Asıl çeviri bu.

Resim
Kullanıcı avatarı
Anarki
Favori Manga: Naruto Bleach Death-Note
Favori Anime: Naruto-Shippuden Bleach Death-Note Naruto

kreatase yazdı:Bu sayıda hem Naruto hem de Sasuke karizmayı fena çizdiler. Özellikle Sasuke daha çok çizdi adamın karısını götürüyorlar hiçbirşey yapamıyor. Bu kadar rezil bir duruma düşülmez . Naruto ve Sasuke 17 yaşlarındayken şu anki hallerinden daha güçlülerdi. Bu böyle devam edecekse Sayko mod Sasuke , idiot mod Naruto isteriz. İkisinde de tonla teknik var ninja silahlarıyla takılıyorlar şu anki halleriyle Madara ya karşı dövüşselerdi tek yerlerdi ikiside.

Ayrıca manga ile ilgili düzeltme yapayım. Naruto kılıcı yediğinde yedinci diye seslenen Sasuke değil Sarada, Sasuke neler oluyor gibi birşey diyor.
Yanılıyorsun kardeşim tekrar bak öyle midir diye bütün ingilizce versiyonlarına baktım hepsinde sasuke "The Seventh" diyor türkçedede öyle sen yanlış görmüşsün B)
Resim

Resim
madaraetmekendini
Favori Anime: naruto

Valla kishi sağlam birşey oluşturması lazım çünkü rezil ötesi bir bölümdü.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön