Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 6 Tartışma / 7 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Ahaha Sasuke ile Naruto mal mal oyalanırken Sakura geldi tek attı herife lan O değil Naruto kagebunshin yapsa gene indirir adamı
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

La bu ne la şimdi? Bunlar bu halle nasıl şamar oğlanına döndü anlamadım. Saske nin avrat tek attı indirdi bunlar hala aga gel tanışak modundalar. Bir de nerde bu susonoo, nerde ametarasu, uchiha barier felan... Narutoyu demiyorum bile. Adamın avradı ışınlıyorlar adamda da ses yok. Diyeceğim sizin aşkınızın ızdırabını zilliyim.

Gel gelelim berbat bölümden çıkarımıma. Bu adam ana kötü değil bence. Geçen de söyledim bağlama kötü diye. Büyük ihtimal bu adamın arkasında biri çıkacak. Yada direk Kara Murat o değil benim diyecek. Eğer Sakura modifiye ederse ki zannetmem... diyecem ama bundan bi cacık çıkmaz. Bendeki beklenti büyük.

Eğer bu adam ana kötüyse şimdiden sonunu tahmin ediyorum beklenti düşer. Çünkü sonunu çocuk baba ilişkisine bağlayarak bu çocuk babasına gıcık gidecek bizim ekip sarada bolt bu çocuk birleşecek gidecekler bu adamı devirecekler. Sonra ardından çocuk babasına bi nutuk çekecek bizim boltla (babasının oğlu misali) sonra herkes çocuğunu kucaklayacak bitecek. Ahada bu. Benden demesi. Neden böyle dedim çünkü seride ana tema baba çocuk ilişkisi farkettiyseniz.

Editt: Kankalar yanlış biliyorsam düzeltin. Bu çıkacak film Bolt'un üzerine değil mi? Hani tamam Sarada üzerinden geldi de bu çocuk bi halt yiyecekse hele bi tanıtsın nedir kimdir. Byakugan varmı yok mu? Varsa sonuçları ne yoksa diğer güçleri ne. Hadi az çok Sarada uchiha klanından diye tahmin edebiliyoruz. Yani yanlış biliyorsam düzeltin arkadaşlar.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

Bölümde tek iyi olan şey, (Aslında bayağı iyi) mühürlenen objelerin telekinezi ile hareket ettirilebilmesi. O hariç, deli saçması bir bölümdü.

Bana masal okumayın yahu! Veletleri korumak için orjinali kalacaksa illa yanlarında, keltoşa 1000'lerce kage bunshin ile saldırabilirdi. Zetsu ordusunun ağzına sıçan birinden bahsediyoruz burada. Ordu diyorum bak... Rasengana falan da gerek yok. İlla yumruk-tekme ile iş yapılacaksa bile Naruto orduya bedel.

Ya Sasuke'nin bıçakların önüne atlamasına ne buyurulur? O bıçakları engellemek için sittin tane seçeneği var adamın. Kara alevler ile hepsini tamamen yok edebilirdi mesela. Veya Susanoo ile set çekebilirdi. Veya Shinra Tensei ile geldiklere yere iade edebilirdi... Hatta adamı anında yanına ışınlar göğsüne yıldırımı sokar, adamı salisesinde pert ederdi.

Sakura keltoşa görülmeden yaklaşıp yumruk atabiliyorsa, bizim ikili her durumda bunu yapardı özetle...
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Anarki yazdı:
kreatase yazdı:Bu sayıda hem Naruto hem de Sasuke karizmayı fena çizdiler. Özellikle Sasuke daha çok çizdi adamın karısını götürüyorlar hiçbirşey yapamıyor. Bu kadar rezil bir duruma düşülmez . Naruto ve Sasuke 17 yaşlarındayken şu anki hallerinden daha güçlülerdi. Bu böyle devam edecekse Sayko mod Sasuke , idiot mod Naruto isteriz. İkisinde de tonla teknik var ninja silahlarıyla takılıyorlar şu anki halleriyle Madara ya karşı dövüşselerdi tek yerlerdi ikiside.

Ayrıca manga ile ilgili düzeltme yapayım. Naruto kılıcı yediğinde yedinci diye seslenen Sasuke değil Sarada, Sasuke neler oluyor gibi birşey diyor.
Yanılıyorsun kardeşim tekrar bak öyle midir diye bütün ingilizce versiyonlarına baktım hepsinde sasuke "The Seventh" diyor türkçedede öyle sen yanlış görmüşsün B)
Asil sen yaniliyorsun mangastream cevirisi bu guvenilir yani. Ayrica yedinci diye hep sarada seslendi.Sasuke naruto diye sesleniyor.
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Hem de iki kere B)

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

Anarki yazdı:Yanılıyorsun kardeşim tekrar bak öyle midir diye bütün ingilizce versiyonlarına baktım hepsinde sasuke "The Seventh" diyor türkçedede öyle sen yanlış görmüşsün B)
Türkçeden kasıt Acelemanga çevirisiyse Panda'dan alındığı için öyle çünkü Panda çevirisinde Sasuke diyor. Bütün ingilizce versiyonlar derken de mangareader gibi siteler zaten Panda'dan aldıkları için aynıdır.

Stream'e göre Sarada demiş ki muhtemelen doğrusu o, önceki bölümlerde de öyle sesleniyordu.
Kullanıcı avatarı
Anarki
Favori Manga: Naruto Bleach Death-Note
Favori Anime: Naruto-Shippuden Bleach Death-Note Naruto

Beyler şu sharinganına kafa takmış adamın sharinganlarında yine ilgimi çeken bir şey oldu . Dikkat ettimde bu adamın kollarındaki kafasındaki sharinganlar toplama olması gerekiyor ama hepsinde mangekyou açık ve hepsi aynı o simsiyah mangekyounun aynısı.Yani nagatonun vücutlarına yansıyan rinnegan gibi ? Çünkü bütün gözlerin aynı mangekyou olması iki şekilde olabilir ya bu adam bu şekilde bütün gözlerle doğdu ki saçma , yada nagatonun kontrol etmesi gibi. yani ana düşmanda kontrol yeteneği nagato nunki gibiyse ya rinnegan sahibi yada rinne-sharingan yada bilmediğimiz yeni bir göz sahibi olacak. Bence olması İmkansız değil . B)
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

http://www.anime.web.tr/upload/1506/xht ... MpTMLG.jpg

Sasuke ve Naruto'nun sakuranın yumruğunu gördükten sonraki surat ifadeleri biri şiş kebab biçiminde diğeri kirpi ama hiç tınlamıyolar durumlarını bu halleri bile artık onların insan olmadığının kanıtı
Resim
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

Anammm yeni seri başlamış ya :DDD.Bizde hala uyuyoz.
Resim
Kullanıcı avatarı
masterkame
Favori Anime: Slam Dunk

Aga bu nedir? dedim bölümü okurken. Çok saçma ama arkadaş Naruto ve Sasuke artık yetişkin bireyler. Velet hallerinde daha güçlülerdi. Bu ikisinin yerinde bi Madara olduğunu hayal ettimde anında anasının amına sokardı o kel adamı heralde. Komik duruyor bu durum arkadaş bu adamlar Rikudou gücüne erişmiş kişiler. Kaguyayı devirdiler lan. Hayla atalarını geçmişler gibi bi izlenim alamadım ben hayırlısı.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön