Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 7 Tartışma / 8 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü Nasıl Buldunuz?

Çok İyi
24
73%
İyi
4
12%
İdare Eder
3
9%
Kötü
0
Oy yok
Bok gibi, Allah belanı versin Kişimoto!
2
6%

Toplam oy: 33
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

En son Tulpar-Byakugan tarafından 11 Haz 2015 08:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

Deneyler yine Oroçimaru'nun ürünüymüş. Ana seride bi boka yaramadan genjutsuya kapılıp gitmişti. Bakalım burada ne haltlar karıştıracak.
Emret Sahip! :evil:

Ve asıl bomba. Sarada Karin'in kızıymış :woohoo: Uchiha+Uzumaki Naruto-Saske evliliğiyle mühürlenmese de Karinle mühürlenmiş. Sarada en güçlü uchia olacak vay amk :laugh:
Resim
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

Önceki rezil bölümün aksine bu bölüm çok sağlamdı. Sarada'nın biyolojik annesi Karin çıktı!

Bu kız, bu genetik mirasla (uzumaki+uchiha) ve Sasuke gibi ömür törpüsü bir baba ile rinnegan bile açar artık!

Lan Boruto, seni gidi şanslı hergele seniii! Her yola gelecek bir kısrak çıktı sana! :evil:

Sakura ise kezbanlıkta level atladı, nirvanaya erişti böylelikle!
En son overlord73 tarafından 11 Haz 2015 09:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Abi ciddi olamazsınız :O Ulan şimdi şaşırdım desem yalan olacak şaşırmadım desem yalan olacak.Ulan kishi :D
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Veee, gerçek ortaya çıkyor.

Female Sasuke reborn.
Babasının kızı ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Vay amk buga girdim :D güzel bölümdü. Saradadan mangekyo Sharingan bekliyordum ama tek virgullu çıktı olsun o da kar :D bu arada ingilizcem pek yok sakura ile o adam arasında geçen diyalog tam olarak ne anlayan varmı ?
Resim
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Yamatoo zenpaiii, Orochimaru zzamaaa! İcim titredi onları görünce yeminlen! :D
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Ve bu bölümden sonra Kishinin Kapağını elimde tutarak sahalardan ayrılıyorum. :D:D:D
Sakura'nın kız diye direttim direttim bak noldu şimdi. (espirisine gülünmeyen adam mod on :D)

On numara bölümdü. Çok beğendim. Heyecanım dorukta. :D
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

Kişimoto sensei B)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Bu sayi guzeldi. Ilk basta anladigimiz gibi anasi karin cikti. Zaten benziyorlar. Naruto da paramparca dizisine dondu. Orochi de travesti oldu .
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön