Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 7 Tartışma / 8 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü Nasıl Buldunuz?

Çok İyi
24
73%
İyi
4
12%
İdare Eder
3
9%
Kötü
0
Oy yok
Bok gibi, Allah belanı versin Kişimoto!
2
6%

Toplam oy: 33
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

Anarki yazdı:konuşmanın tamamını illa ya göstermem yada söylemem gerekiyor anlamanız için :angry:
Yamato:durun artık hokage tarafından lider "ANILMAK" istemiyorum?
Naruto:Ama bunun sebebi sen benim için hep kaptan yamato olarak kalacaksın.
Yamato:Hikayenin çoğunu senden öncekinden dinledim -hangi hikaye-(yamatonun takım 7 ile olan zamanları çünkü naruto kaptanımsın dedikten sonra biliyorum kakashiden dinledim diyor kapiş?)
sasukeyle daha kolay olacak niye diyor diyosun bunları anlatan kakashi sasuke narutonun indra ashura olduğunu arkadaşlıklarını anlatamayacakmı başlarından geçenleri anlatamazmı kendi teorinizi bile düşünmeden benim teroime laf atmayın bari :S ilk önce garantisini bulun ben garanti demiyorumda sizde zorlamayın herşeye birşey bulma zorunluluğu yok burası tartışma/öngörü konusu
Hafıza kaybı olmaması daha mantıklı. Benim anladığım şekilde Innocence'nin dediği gibi:

Orochimaru'nun sığınağına girecekler. İlk shippuuden bölümlerinde girdikleri gibi Naruto Yamato'ya "sen kaptanımız ol" diyor ama oda reddediyor, "hokageye kaptanlık yapılır mı" diyor. Hikaye dediği de Orochimaru deneyleri ile Shin meselesi yüksek ihtimal. http://www.acelemanga.tk/oku/naruto-gaiden/2/17.shtml Burada "Yamato takipte" dediği yer önemli. Adam Orochimaru'yu takip için görevlendirilmiş, zaten bu yüzden "konumdan ayrılıp görevimi terkedemem diyor". Narutolar da Orochimaru'yu kontrole gidecekleri için Yamato'ya anlatıyor "böyle böyle sharinganlı çocuk varmış, onu arıyorlar, Orochimaru deneyi olabilir dedik o yüzden hokage yanına gelecek, sığınağı gösterirsin" şeklinde.

Ayrıca savaşta herkesin kaçırdığı kısımlar oldu (mesela millet genjutsuya girince yaşanan olaylar), Yamato'nun daha fazlaydı, bunların hepsi anlatılmıştır da hafıza kaybı sayılmaz.
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Orada yamato nun hafiza yerinde izliyordu orochimaru yu kaptanlik mevzusu olay. Hokage olmus naruto ya kaptanlik yapmam demek istiyor. Sasuke bizim yanimizda demesi ise shippuden sasuke gorevine gonderme yapmis.

Karin gercekten de sarada nin annesi cikabilir oyle bir karin cizmis ki bildigin sarada nin gelecekteki hali. Kiz sakura ya hicbir tarafi benzemiyor.

Bunun disinda dna karin in degilde sasuke nin olabilir. Sebebi ise karin in sasuke takintisi dna ile kendisine yeni sasuke yapmaya sebep olabilir.
Kullanıcı avatarı
Anarki
Favori Manga: Naruto Bleach Death-Note
Favori Anime: Naruto-Shippuden Bleach Death-Note Naruto

(O kadarını bende biliyorum 1karesini kırptın diye konuyu unutmuş falan da değilim. Üstteki kırmızı ile çizili olan yerde Yamato hafızasını kaybetmiş diyorsun. Nereden kaybetmiş bir kişi açıklayabilir mi? Konu gayet basit, adam evet Naruto hokage olduğu için o eskidendi şimdi sen hokageyken ben liderliği üstüme alamam diyor çünkü orada Naruto'nun mevkisine saygı göstermiş oluyor. Hikayenin geri kalanını senden öncekinden dinledim derken de Kakashiden dinlediğini söylüyor işte. Orada ortaya Shin'le alakalı mevzu konuşulması ise çok doğal Naruto ile Sauke Shin'i arıyor çünkü. Bu konuda über beyin yakmaya gerek yok. Yani Naruto'ya saygısından böyle davranıyor ortada unutma durumu yok.)
"Innocence"

Nereden kaybetmiş olabilir ben açıklayayım kabuto tarafından kaç gün zehirlenip sonra zetsu giydirilip hashiramanın en güçlü jutsularından birini kullandırılınca bütün chakra kapasitesini zorlamıştr ki bu belli oluyor bu kadar kısa sürede bukadar çökülürmü adamın yüzüne bakın birkere.
Alın buda hashiramanın en güçlü mokuton jutsusu
Resim
şimdi bu jutsuyu kullansın zetsu tarafından bedeni kullanılsın zorla kabuto tarafından zehirlensin hafıza kaybı yaşaması gayet doğal gözüküyor hemde konuşmasından belli yaşamadıysa bile bu zaten sadece bir teori
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

kreatase yazdı:Karin gercekten de sarada nin annesi cikabilir oyle bir karin cizmis ki bildigin sarada nin gelecekteki hali. Kiz sakura ya hicbir tarafi benzemiyor.
Bende daha önce bahsettim. Kız bildiğin copy paste yani. İkinci dediğin ise mantıksız kanka. Çünkü direk 17. sayafa bakarsan tükürük bezinden örnek alıp günümüz değerlendirmesine benzer araştırma tetkiklerine koymuş. Hani boru değil bu olaylar. DNA bilmem ne işi yaş. Bir dahaki ters köşe olana kadar bekleyecem. Sakura hamile kalmış ama bu dna ne. Dediğime gelebilir. Bu tüp bebek mevzusu.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
kreatase

Naruto Wiki hemen yapıştırmış gerçekleri. :D

Resim
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

kreatase yazdı:Naruto Wiki hemen yapıştırmış gerçekleri. :D

Resim
Bu terskişimotoya bir daha inanmam.

Naruto'nun çocukları için de byakugan yok, unuttum demişti. Umarım öyle değildir. Bundan sonra full ultimate byakugan bekliyorum. Çünkü ne dese tersi çıkıyor.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Cok mantikli bi teori daha ortaya cikmis. Suigetsu genin Karinin dogumundan oldugu soyledi. Bu yuzden o genin gobek bagi oldugunu dusunuyorlar. Ama o gobek bagininsa aslindq Saradaya ait oldugunu yani Suigetsunun Saradanin genlerini karsilastirdigini birebir tuttugunu dusunenler var. Bu yuzden de Saradanin Konohada dogumu olmamis. Karinde Sakura dogururken ona yardim etmis. Gobek bagida eline gecmis.
Kullanıcı avatarı
kreatase

M.B. yazdı:
kreatase yazdı:Naruto Wiki hemen yapıştırmış gerçekleri. :D

Resim
Bu terskişimotoya bir daha inanmam.

Naruto'nun çocukları için de byakugan yok, unuttum demişti. Umarım öyle değildir. Bundan sonra full ultimate byakugan bekliyorum. Çünkü ne dese tersi çıkıyor.
Byakugan çıksa ne olur çıkmasa ne olur Kishimoto nun Byakugan ı küçük kızda çıkarsa olurdu o da olmadı demekki Hyuga da farklı klanlar ile evlilikler olmaması gerekiyormuş. Sonuç olarak nesil devam etmiyor o zaman.
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Dark Wanderer yazdı:Sakura alnında çakra biriktirdiğinden İndra varisinin çocuğunu doğururken çakra sıkıntısı çekmiştir O sırada karin gelip emdirmiş olay böyle bağlanır gibi.Orochimaru madaranın bedenini almıştır diye düşünürken gidip kadın bedenine girmiş tırro.
DNA doğumdan aylar önce şekillenen bir yapı bu sebeple az da olsa Sakura'dan da kalıtsal özellikler taşıması gerekirdi. Taşıyor olsaydı da Suigetsu'nun yaptığı test eşleşme vermezdi. Yani çocuğun yapımında Sakura'nın payı olduğunu sanmıyorum. Gerçi ne yapar ne eder orta yolu bulurlar gibi.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Kishimoto akraba evliliğine teşvik ediyor, MT ailesi olarak kınıyoruz...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön