Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 7 Tartışma / 8 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü Nasıl Buldunuz?

Çok İyi
24
73%
İyi
4
12%
İdare Eder
3
9%
Kötü
0
Oy yok
Bok gibi, Allah belanı versin Kişimoto!
2
6%

Toplam oy: 33
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Yabancilar tutturmus ordaki sacti diye. E Sasukenin siyah Karinin kirmizi saci var. Suigetsu bunu karistirmis olamaz diye. Peki Suigetsu makineye Karinin sacini attiysa neden Saradadan sac almak yerine agzindan parca aldi? Sonucta Suigetsu usta degil. Orda sac varsa Saradadan da sac alirdi. Bu ihtimal iptal.

Karin cekmecesinde neden kendi genini bulundursun? Ulan lazim oldugunda bi tarafindan biseyi o an koparir kullanir. Sacma yahu sacma. Bi de masama sakin dokunma demis kiz. Bisey sakladigi belli. Hatta belki o gen İtachinin bile olabilir :D

Naruto biliyormusta kufur etmis. Arkadaslar Naruto bilmiyor. O an ogreniyor. Hatta Sarada resmi babasina gosterdiginde bu kim la bakisi atti.

Ha bide Karin Sasukeden cocuk yapacakta onu birakacak ha? İste ben buna gulerim be. Yani mantiksiz lan. Karin yillarca Sasukeye yamanmaya calisti. En iyi yolu bu cocukken neden onu biraksin ki?

Ayrica filme bakin. Film Konohada geciyor. Sarada evinde Sasuke evinde. Sarada Karinin cocugu olsa onun yanina gitmez mi? Konohada ne isi var? Sakin bana belki Karin gelmistir demeyin. Bu olaylar dogruysa gelemez ve ayrica madem gelebiliyordu neden kizina o bakmadi? Kisa ve oz. Sarada Sakuranin kizi.

E simdi bunlara ragmende Karinin kizi cikarsa(ki sacma) Allah belani versin Kishi :D
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Orada tüm kageler varsa Kakashi sensei nerede?
O sayıda Naruto "bende seninle geliyorum." dedikten sonra Sasuke "sen köyde kalıp onu koru, Hokage..." diyor. Buradan ki Hokagelikten kastı, Hokageliğini mi koru diyor yoksa ateşin iradesini mi koru diyor. Yoksa Sasuke Naruto'ya "hokage" mi diyor? :D

Sasuke'nin Naruto'ya hokage deme ihtimali.... :D gözümde canlandıramadım. Doğru, Naruto orada hokage olmayabilir ama oladabilir. Asistanlar yazıyor ya ondan bu kadar zorlanıyoruz yemin ediyorum. Kishi yazsaydı hemen bir açık bulurduk :D
Kullanıcı avatarı
Innocence
Favori Manga: D gray man, Bleach, Naruto...
Favori Anime: D gray man, Bleach, Naruto...

rcpgkgz yazdı:Beyler yanlışınız var. Sasuke göreve giderken naruto daha hokage değildi. O flashback a bidaha bakarsanız üstünde cübbenin olmadığını görürsünüz. Yani ikiside aynı yaşta olabilir.
http://www.acelemanga.tk/oku/naruto-gaiden/5/10.shtml
Bakın bu sayfada Sasuke Naruto'ya hokage diyor. Cübbe ile alakası yok yani.
AleXiel yazdı:O zaman nihai kararlar şunlar:
- Eğer Boruto ile Sarada arasında yaş farkı varsa Sakura'dan
- Eğer yaş farkı yoksa Karin'den :D:D

Yaş farklı varsa niye aynı sınıftalar?
Ben 88 doğumluyum ama bizim sınıfta 90 lılar da vardı 89 lularda hatta 87 lilerde. 3 yaşı tutturduk da 4. yaş tutmuyor. :D:D
Yani arada yaş farkı olabilir ve aynı sınıfta olabilirler ama ben görüntü olarak bence aynı yaştalar çünkü o yaşlarda 4-5 yaş fark çok belirgin olurdu diye düşünüyorum. Yani atıyorum 7-8 yaşında bir çocuk ile 12-13 yaşlarında olan çocuk arasında en azından bir boyut farkı olur. Bunlar aynı yaşta gibi duruyor. Tabi teoriler teoriler... Bunların animesi olursa - ki olur- o zaman herşeyi net olarak anlarız. Zannımca Kishi bile bu kadar ayrıntılı düşünmüyor.
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Şu ana kadar ben ve bir çok arkadaşımın teorileri nerseyse tutmuş gibi. Orochimaru deneği, Shin denen adamın gerçek uchiha olmadığı, Danzo'nun kolundan yola çıkarak genetiksel bir çalışmanın var olduğu felan. Benim şu anki teorim Shin denen adamın gerçek kötü olmadığı. Bir de nerdeyse tutturmuş gibi görünse de aslında daha belli olmayan @memoww arkadaşımın bahsettiği kamu malı gerçeği.

Aslında olan her halukarda şöyle gözüküyor gibi Orochimaru Sakeye, Saske Sakuraya, Sakura Karine sonra Orochi Shine daha sonra hepsi orochiye gibi birşey var. Çok karışık. Bazı arkdaşlar Sakuranın hamile olmasından, Saradanın yaşından yola çıkmış. Çizimlerde Sakura hamile gibi gözüküyor. Acaba öteki ihtimal yapıp hiç bahsedilmeyen tüp bebek olayı olsa nasıl olur. Böylece Kishimoto her iki tarafıda tatmin eder gibi düşünüyorum.

Eğer teorikte Sakura kısır ise bu olmuş olma ihtimaline değinmek istiyorum. Zaten ikisi medikal ninja bişeler etmiştir. Umarım koskoca ninja mangasını Kişi Brezilya dizisi gibi aşk ihtiras aldatma vb... olaylarını katmaz. Zaten ortam müsait ona doğru gidiyoruz. Daha bizim esas oğlan çıkmadı. Nerede bu Boruto. Boru değil yani Boruto. Eğer onun filmiyse nerede.

Editt: Naruto anime bloğunda Baruto the movie serisi için söylenenler doğruysa taaa baştan dediğim gerçek kötü muhabbetinden bu adam baş kötü değil. Daha güçlü biri. Buna sevindim.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Orada hokage Naruto :D

Shin'in gerçek kötü olmadığı denildi. Orochimaru'nun deneyi diyenler bildiler. Kishi hızlı gidip bitirecek hemen buradan anlaşılanla.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
mayuyu
Favori Manga: naruto,bleach,one piece
Favori Anime: zevkime uygun tüm animeler

karin sürekli sasukenin eşyalayını toplamıyomuydu. suigetsunun bulduğuda sasukenin herhangi bişeyidir herhalde okadar büyüttünüz olayı bide bunu düşünün. kişimoto saçmalamayı seviyo biyoruz. :lol:
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Anarki
Favori Manga: Naruto Bleach Death-Note
Favori Anime: Naruto-Shippuden Bleach Death-Note Naruto

Innocence yazdı:
Anarki yazdı:Resim

Beyler bence yamato hafızasını kaybetmiş. takım kaptanı olmayı reddetdikten sonra sen benim takım kaptanımdın ztn diyen narutoya bu hikayeleri senden öncekinden dinlemiştim diyor demekki anlatmış niye adam malmı bildiği bişeyi adama anlatcak gel anılarımızımı hatırlayalım dicek :laugh: :laugh: Yani bu adam artık birşey hatırlamıyor ama görmesi bile mutlu etti adamı. zaten adamın okadar şey geçirdikten sonra ölmemesi baya iyi adam ballı :woohoo:
Orada konu diye bahsettiği Shin mevzusu, senden öncekinden duydum demesi de senden önceki hokage/ Kakashi'den olayları duydum demek. Hafıza kaybı yok.
kardeşim bir karesini kırptım diye mevzuyu unuttunmu kaptanınız olamam diyor yamato hokage olduğun için araya mesafe koymuş çünkü unutmuş ve büüyk biri olduğu için öyle bişi istemiyor narutoda sen benm için hep kaptandın diyor oda shin konusunu bana kakashi anlattı diyor he konuya bak çok zekisin o konuşmadan sonra shin mevzusunu ortayamı atacak : :laugh: sesli güldüm la bi teoriyi düşünmediniz diye reddetmeyin
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Anarki
Favori Manga: Naruto Bleach Death-Note
Favori Anime: Naruto-Shippuden Bleach Death-Note Naruto

AleXiel yazdı:Bende şöyle anladım o olayı,
Yamamato kaptan olmayı istemiyor çünkü yanında Hokage olmuş biri var. Yani koskoca Hokageye kaptanlık mı yapacaktı?
Komik bulduğunu düşünüyorum. Ama Naruto tam tersini söylüyor "sen benim için hep böyle kalacaksın."
Yamamato savaşta hiç bulunmadğı için olayların çoğunu bilmiyor. O yüzden Kakashi (öncekiden kastı önceki Hokage olmalı) tüm olanları tek tek anlatmış. Yamamato hafiza kaybı yaşasaydı bir sonraki panelde "ama bu sefer sasukede bizimle olacağı için daha kolay olacaktır." demezdi.
konuşmanın tamamını illa ya göstermem yada söylemem gerekiyor anlamanız için :angry:
Yamato:durun artık hokage tarafından lider "ANILMAK" istemiyorum?
Naruto:Ama bunun sebebi sen benim için hep kaptan yamato olarak kalacaksın.
Yamato:Hikayenin çoğunu senden öncekinden dinledim -hangi hikaye-(yamatonun takım 7 ile olan zamanları çünkü naruto kaptanımsın dedikten sonra biliyorum kakashiden dinledim diyor kapiş?)
sasukeyle daha kolay olacak niye diyor diyosun bunları anlatan kakashi sasuke narutonun indra ashura olduğunu arkadaşlıklarını anlatamayacakmı başlarından geçenleri anlatamazmı kendi teorinizi bile düşünmeden benim teroime laf atmayın bari :S ilk önce garantisini bulun ben garanti demiyorumda sizde zorlamayın herşeye birşey bulma zorunluluğu yok burası tartışma/öngörü konusu
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Innocence

Anarki yazdı:
AleXiel yazdı:Bende şöyle anladım o olayı,
Yamamato kaptan olmayı istemiyor çünkü yanında Hokage olmuş biri var. Yani koskoca Hokageye kaptanlık mı yapacaktı?
Komik bulduğunu düşünüyorum. Ama Naruto tam tersini söylüyor "sen benim için hep böyle kalacaksın."
Yamamato savaşta hiç bulunmadğı için olayların çoğunu bilmiyor. O yüzden Kakashi (öncekiden kastı önceki Hokage olmalı) tüm olanları tek tek anlatmış. Yamamato hafiza kaybı yaşasaydı bir sonraki panelde "ama bu sefer sasukede bizimle olacağı için daha kolay olacaktır." demezdi.
konuşmanın tamamını illa ya göstermem yada söylemem gerekiyor anlamanız için :angry:
Yamato:Hikayenin çoğunu senden öncekinden dinledim -hangi hikaye-(yamatonun takım 7 ile olan zamanları çünkü naruto kaptanımsın dedikten sonra biliyorum kakashiden dinledim diyor kapiş?)
sasukeyle daha kolay olacak niye diyor diyosun bunları anlatan kakashi sasuke narutonun indra ashura olduğunu arkadaşlıklarını anlatamayacakmı başlarından geçenleri anlatamazmı kendi teorinizi bile düşünmeden benim teroime laf atmayın bari :S ilk önce garantisini bulun ben garanti demiyorumda sizde zorlamayın herşeye birşey bulma zorunluluğu yok burası tartışma/öngörü konusu
Yani burada konuşmayı kopyalıyorum
Yamato:Hikayenin çoğunu senden öncekinden dinledim -hangi hikaye-(Burada konu atlıyor Shin mevzusundan bahsediyor. Kakashi gelmeden önce durumu biraz anlatmış.Orochimarunun deneklerinden olabilir vs diye.)
http://www.acelemanga.tk/oku/naruto-gaiden/2/17.shtml Bu da kanıtı daha ne diyim bilemedim.
Kullanıcı avatarı
Innocence

Anarki yazdı:
Innocence yazdı:
Anarki yazdı:Resim

Beyler bence yamato hafızasını kaybetmiş. takım kaptanı olmayı reddetdikten sonra sen benim takım kaptanımdın ztn diyen narutoya bu hikayeleri senden öncekinden dinlemiştim diyor demekki anlatmış niye adam malmı bildiği bişeyi adama anlatcak gel anılarımızımı hatırlayalım dicek :laugh: :laugh: Yani bu adam artık birşey hatırlamıyor ama görmesi bile mutlu etti adamı. zaten adamın okadar şey geçirdikten sonra ölmemesi baya iyi adam ballı :woohoo:
Orada konu diye bahsettiği Shin mevzusu, senden öncekinden duydum demesi de senden önceki hokage/ Kakashi'den olayları duydum demek. Hafıza kaybı yok.
kardeşim bir karesini kırptım diye mevzuyu unuttunmu kaptanınız olamam diyor yamato hokage olduğun için araya mesafe koymuş çünkü unutmuş ve büüyk biri olduğu için öyle bişi istemiyor narutoda sen benm için hep kaptandın diyor oda shin konusunu bana kakashi anlattı diyor he konuya bak çok zekisin o konuşmadan sonra shin mevzusunu ortayamı atacak : :laugh: sesli güldüm la bi teoriyi düşünmediniz diye reddetmeyin
O kadarını bende biliyorum 1karesini kırptın diye konuyu unutmuş falan da değilim. Üstteki kırmızı ile çizili olan yerde Yamato hafızasını kaybetmiş diyorsun. Nereden kaybetmiş bir kişi açıklayabilir mi? Konu gayet basit, adam evet Naruto hokage olduğu için o eskidendi şimdi sen hokageyken ben liderliği üstüme alamam diyor çünkü orada Naruto'nun mevkisine saygı göstermiş oluyor. Hikayenin geri kalanını senden öncekinden dinledim derken de Kakashiden dinlediğini söylüyor işte. Orada ortaya Shin'le alakalı mevzu konuşulması ise çok doğal Naruto ile Sauke Shin'i arıyor çünkü. Bu konuda über beyin yakmaya gerek yok. Yani Naruto'ya saygısından böyle davranıyor ortada unutma durumu yok.
Ayrıca üslubun da çok yanlış, kişilerin zekasına hakaret etmeye kimsenin hakkı yoktur ki bu kadar dalga geçip laf ettiğine göre bence kişilere laf etmeden önce kişiliğinize/laflarınıza bir çekidüzen verin lütfen.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön