Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 7 Tartışma / 8 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü Nasıl Buldunuz?

Çok İyi
24
73%
İyi
4
12%
İdare Eder
3
9%
Kötü
0
Oy yok
Bok gibi, Allah belanı versin Kişimoto!
2
6%

Toplam oy: 33
emrebo
Favori Manga: One Piece,Naruto,Bleach
Favori Anime: One Piece,Naruto,Bleach

villain yazdı:
Dark Wanderer yazdı:Sakura alnında çakra biriktirdiğinden İndra varisinin çocuğunu doğururken çakra sıkıntısı çekmiştir O sırada karin gelip emdirmiş olay böyle bağlanır gibi.Orochimaru madaranın bedenini almıştır diye düşünürken gidip kadın bedenine girmiş tırro.
DNA doğumdan aylar önce şekillenen bir yapı bu sebeple az da olsa Sakura'dan da kalıtsal özellikler taşıması gerekirdi. Taşıyor olsaydı da Suigetsu'nun yaptığı test eşleşme vermezdi. Yani çocuğun yapımında Sakura'nın payı olduğunu sanmıyorum. Gerçi ne yapar ne eder orta yolu bulurlar gibi.
Hayır ama şöyle birsey var, orda sasukenin dna sı ilede taratma yapsalardı eşleşme çıkacaktı. Aynen arkadaşın dediği gibi doğum esnasında müdahale olabilir. Böylece sarada 3 kişinin dnası eşleşiyor. sasuke-sakura-karin

Karin yaşamıyor olsaydı doğum esnasında sarada ölü doğmuş karinde ona canını vermiş olabilir diyecektim ( garanın diriltilmesi gibi )
Resim
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Bundan yaklaşık 6 ay önce narutoda aşk adlı başlıkta gırgır oldu diye "naru*hina, sasu*karin, saku*sağ eli" diye yazmıştım :D doğru çıktı ya la.

Daha öncede dedim. Yaş olayına takılmayın.

Ayrıca testi yaparken yanlışlık yapmadılarsa %100 doğrudur. Yok o onu ısırdı yok bu bunu emdi falan hikaye bunlar.

Ha kishi yine trolluk yaparsa bilemem orasını. Ama şu anki tabloda saradanın annesi karin.

Edit: Sakuranın shinle olan konuşmasıda bu olayı destekler nitelikte.
En son rcpgkgz tarafından 14 Haz 2015 14:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

emrebo yazdı:Hayır ama şöyle birsey var, orda sasukenin dna sı ilede taratma yapsalardı eşleşme çıkacaktı. Aynen arkadaşın dediği gibi doğum esnasında müdahale olabilir. Böylece sarada 3 kişinin dnası eşleşiyor. sasuke-sakura-karin

Karin yaşamıyor olsaydı doğum esnasında sarada ölü doğmuş karinde ona canını vermiş olabilir diyecektim ( garanın diriltilmesi gibi )
DNA'da anne ve babadan gelen kısımlar ayrıdır. Anne ve babalık testi yapılırken bildiğim kadarıyla farkı bölgelere bakılıp eşleştirme yapılır. Babalık testi yapılırken sarmalın babadan gelen kısmına, annelik testi yapılırken de anneden gelen kısmına. Yani Sasuke ile yapılırsa eşleşme olması normal. Ancak eğer anne genlerine doğumda herhangi bir müdahale olsaydı ne Sakura ile ne de Karin ile eşleşme vermezdi. Çünkü DNA testlerinde %60-70 gibi test sonuçları yoktur. Genelde bu oran %99 dur. O sebeple 3 kişi ile eşleşme vermez.

Tabi günümüz tıp bilgileri ile bir manga bölümünü eleştirmek ne kadar doğru bilemem ancak insan az da olsa tutarlılık bekliyor. Sırf heyecan yaratmak, olaya aksiyon sağlamak için olmayacak bir şeyi kılıfına uydurarak oldurmak bana saçma geliyor.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Suigetsu nun Karin in masasından bulduğu DNA önemli. Sonuçta bu DNA Karin in olmayabilir çünkü Karin zaten istediği an kendisinden DNA alabilir bu nedenle masasında saklamasına gerek yok. Tabi bunun yanında Suigetsu nun dediği gibi Karin in doğumundan da olabilir.

Açıkçası bana göre Sarada Karin in kızı Sakura da onların bakıcısı :D.
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Sakura hamileydi ancak tüp bebek yöntemiyle hamile kaldı :whistle:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Aklıma birşey takıldı.
Burada
► Spoiler Göster
Ve burada
► Spoiler Göster
Yeni düşmandan bahsediyor ve çok daha tehlikeli vs diyor. Bu konuşma savaştan kısa bi süre sonra geçmiş sanırım çünki daha Naruto hokage olmamış ve naruto onu koru hokage felan diyor kakashi yi kastediyor yanlış anlamadıysam.
Her neyse işte böyle savaştan kısa bi süre sonra orochimaru ne ara o deneyleri yaptı ne ara böyle biri çıktıda sasuke bunları hissetti vs yani demek istediğim ana kötü şu shin denen adam olduğunu sanmıyorum bence başka bişeyler var.
Resim
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

Grifthh yazdı:naruto onu koru hokage felan diyor kakashi yi kastediyor yanlış anlamadıysam.
"Onu" derken köyü kastediyor. Yani Naruto hokage olmuş orada.
Kullanıcı avatarı
Innocence
Favori Manga: D gray man, Bleach, Naruto...
Favori Anime: D gray man, Bleach, Naruto...

Anarki yazdı:(O kadarını bende biliyorum 1karesini kırptın diye konuyu unutmuş falan da değilim. Üstteki kırmızı ile çizili olan yerde Yamato hafızasını kaybetmiş diyorsun. Nereden kaybetmiş bir kişi açıklayabilir mi? Konu gayet basit, adam evet Naruto hokage olduğu için o eskidendi şimdi sen hokageyken ben liderliği üstüme alamam diyor çünkü orada Naruto'nun mevkisine saygı göstermiş oluyor. Hikayenin geri kalanını senden öncekinden dinledim derken de Kakashiden dinlediğini söylüyor işte. Orada ortaya Shin'le alakalı mevzu konuşulması ise çok doğal Naruto ile Sauke Shin'i arıyor çünkü. Bu konuda über beyin yakmaya gerek yok. Yani Naruto'ya saygısından böyle davranıyor ortada unutma durumu yok.)
"Innocence"

Nereden kaybetmiş olabilir ben açıklayayım kabuto tarafından kaç gün zehirlenip sonra zetsu giydirilip hashiramanın en güçlü jutsularından birini kullandırılınca bütün chakra kapasitesini zorlamıştr ki bu belli oluyor bu kadar kısa sürede bukadar çökülürmü adamın yüzüne bakın birkere.
Alın buda hashiramanın en güçlü mokuton jutsusu
Resim
şimdi bu jutsuyu kullansın zetsu tarafından bedeni kullanılsın zorla kabuto tarafından zehirlensin hafıza kaybı yaşaması gayet doğal gözüküyor hemde konuşmasından belli yaşamadıysa bile bu zaten sadece bir teori
Bakın Hashirama'nın en güçlü jutsusunu kullanması hafıza kaybını açıklamaz, sadece neden bu kadar çöktüğünü gösterir- ki yaş aldığı içinde o kadar anormal kabul etmemek lazım İruka bile ilk bölümde çok yaşlı gösterildi. Sakura bile çökmüş göz bölgesinde kırışıklık var.
Kakashi bile sharinganı defalarca kullandı en sonunda 8 kuyrukluyu ışınladı o gözle sonunda noldu? Hafızasını mı kaybettti ? Yoksa Kapasitesini çok zorladığı için yorgun mu düştü?
Neyse bu konu hakkında uzatmayacağım çünkü teoriler kişilere ait ama BENCE olaylar daha önceki attığım gibidir. Shin mevzusunu biliyor olması mantıklı-ki size kanıtını da gönderdim. Bir kez daha göndereyim,kolay gelsin iyi forumlar.
http://www.acelemanga.tk/oku/naruto-gaiden/2/17.shtml

Edit: bence de çakra emdirme mevzusunun hiçbir alakası yok, kız Sasuke'den, sadece annesi belirsiz.
salazen
Favori Anime: naruto

Hayrına biri cevap versin narutonun içinde şuan kyubinin tamamı mı var yoksa yarısı mı?
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

salazen yazdı:Hayrına biri cevap versin narutonun içinde şuan kyubinin tamamı mı var yoksa yarısı mı?
Yarısı var şuan. Ama daha önce aydınlık tarafı varken şuan karanlık tarafı var. Ayrıca diğer bijuuların hepsinden biraz çakrası var. Manga biterken böyleydi :)

Tapatalk ile gönderildi.
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön