Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 8 Tartışma / 9 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Innocence
Favori Manga: D gray man, Bleach, Naruto...
Favori Anime: D gray man, Bleach, Naruto...

Naruto hakikaten büyümüşsün. Sarada'yı anlaman, onunla bağlantı kurman insanın okudukça tüylerini diken diken edecek cinsten. Manganın yarısı flashback (abartmayayım bir kısmı yani) ama hiç bu kadar cuk diye oturmuş bir flashback görmedim. Öyle bir konuştun ki Sarada da buna kayıtsız kalamadı, Sarada'ya babasından daha iyi babalık yaptın.
Sakura sen de anne olarak çok iyisin. Hakkaten annelik dediğin emek vermek büyütmek üzerine birşey. ve Sasukenin sana, İtachi'nin Sasuke'ye yaptığı hareket bu kadar güzel bir flashback olamazdı.Sende kızına babasından bir hareket yaptın.
Sarada sana da üzüldüm diyorduk bu kız hemen açar üç virgülü diye bütün uchihalar ne yaptıysanız bir yüzünüz gülmüyor hep dram mod takılıyorsunuz. Ms açtığını umarım görürüz.
Biri yazmış Shin yenilince Sasukeye kolu gidebilir diye çok mantıklı. Hiçbir dokuyu reddetmiyorsa Sasuke'ye aranan kol bulunmuştur.
Tartışma yaratacak gibi değil konunun devamı niteliğinde olmuş, Sasuke'nin gözü de açıklanmış, demekki Sasuke'nin rinneganı Madara'nınkinden daha güçlüymüş ki Madara'nınki Sasuke'ninkininin bir model altı.
Sakura yumruğu eline almış lakin umarım orada ölmez hakkaten yeşilçam filmleri tadında bir son olur.
Son olarakta son 2 bölüm kaldı sözde ama umarım daha uzun sürer.
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Bence Sasuke bilerek kol takmıyor kendisine. Sonuçta Sakura var Tsunade var Orochimaru var istese Hashirama hücrelerinden kol takabilirdi ama bana göre kendine beden ödemek adına bunu istemiyor ve bu şekil devam edecek. Hem tek eliyle de mühür yapıp dövüşebiliyor ama isterdim ki Sasuke de kol taksalardı. Mangaka burda hata yapmış .
Kullanıcı avatarı
MrScae
Favori Anime: Naruto,DeathNote,Samuraix
,Clymore,Avatar,DevilMyCry

Bence Sasukenin kendine kol takmaması tam yerinde bir hareket olmuş. Mangakanın yıllardır bize anlattığı sasukenin bunca yaptığından sonra kol takması bence saçma olurdu ama ilerleyen zamanlarda takacak gibi duruyor
Resim
emrebo
Favori Manga: One Piece,Naruto,Bleach
Favori Anime: One Piece,Naruto,Bleach

Sasukenin kolu olmadığını yeni farkettim, narutoya yapılan tedavi ona neden yapılmadı acaba
Resim
Kullanıcı avatarı
kapramci1
Favori Anime: Naruto Shippuuden

sasukenin kolu nerede yok ben görmedim orayı ??
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

emrebo yazdı:Sasukenin kolu olmadığını yeni farkettim, narutoya yapılan tedavi ona neden yapılmadı acaba
Utancından olacak; kendisi kol takılmasını istemedi...

Eğer Kaguya'dan da büyük olan tehlikeyi ortaya çıkartabilirse, diyet borcunu ödemiş olur. O zaman ya Sakura ya da Orochimaru, Shin'in sol kolunu monte ederler Sasuke'ye.

Ben asıl tehlikeli varlığın, uzay-zaman jutsusu yapan o ufak yaratık olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen o yaratık, siyah zetsu'dan da tehlikeli bir fitne odağı çıkacak...

Bence Kaguya da -tıpkı İndra gibi- birisi tarafından ayartıldı. Kaguya'nın yozlaşmasına her ne sebep olmuş ise, fitnenin elebaşı O'dur!
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

overlord73 yazdı:
emrebo yazdı:Sasukenin kolu olmadığını yeni farkettim, narutoya yapılan tedavi ona neden yapılmadı acaba
Utancından olacak; kendisi kol takılmasını istemedi...

Eğer Kaguya'dan da büyük olan tehlikeyi ortaya çıkartabilirse, diyet borcunu ödemiş olur. O zaman ya Sakura ya da Orochimaru, Shin'in sol kolunu monte ederler Sasuke'ye.

Ben asıl tehlikeli varlığın, uzay-zaman jutsusu yapan o ufak yaratık olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen o yaratık, siyah zetsu'dan da tehlikeli bir fitne odağı çıkacak...

Bence Kaguya da -tıpkı İndra gibi- birisi tarafından ayartıldı. Kaguya'nın yozlaşmasına her ne sebep olmuş ise, fitnenin elebaşı O'dur!
Valla hacı ben de senin gibi ilk zamanlar öyle düşünmeye başladım. Juubi ye benzeme şaringan göz. Bence adam gerçek Uchiha olmadığından göz gücü olarak o yaratıktan nemalandığını düşünüyorum. Normalde gözler birbirine benziyor ama yaratık uzay zaman jutsusu yaparken adam sadece bir kaç teknik kullanıyor. Normalde gerçek Uchiha olsaydı adam en azından bir susanoo felan çıkarırdı. Bunu bizim Kakaşiden yola çıkarak söylüyorum ki o da sadece bir kaç özellik hariç kullanamıyordu. Örneğin Kakaşi bir uzay zaman kullansada daha etkili şekilde değildi ve diğer Uchihalar gibi çoğu özellik yoktu. Sonunda bir tane susanoo oluşturdu ama o da obito nun giderken çakra vermesi (gerçek uchiha çakrası) sonucu.

Bir ikincisi yaratığın Ağacın bir parçası olduğunu düşünenlerdenim. Öyle ki benziyorlar bile. Daha tam bilgi yok belki zetsu gibi birşey olabilir. Yada daha ilginci, aklımda olan şu ki bu yaratık Juubi'nin bir parçası veya meyvesi gibi bir oğlu olma ihtimali. Böyle bi ihtimalle daha küçük ve çakra toplayan pokemon vari geliştkçe göz gücü de gelişen ve en son Juubi halini alabilecek bir yaratık. Normalde ağaçlarda ölür. Ama hayatta kalma yolu bir tohum veya onun gibi birşey. Gerçi bu çok uçuk bir fikir oldu ama. :unsure: :huh:

Üçüncüsü ise daha öncelerden bahsettiğim gerçek kötü olabilecek sahsiyetin bir köpeği olabilir. Bu da iknci bir zetsu vakası. Aynı klasik şeyler beklerim ben. ;)
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
dahotyo54
Favori Manga: Naruto,Bleach,Fairy Tail,Katekyo Hitman Reborn,Fullmetal Alchemist Brotherhood,D.Gray-Man
Favori Anime: Bleach,Naruto Shippuuden,Fairy Tail

Nardo ne zaman RS gücünü kaybetti last filminde sasuke de virgüllü rinengan vardı ancak nardo sadece kurama çakrası kullandı açıklama filan hatırlamıyorum filmde açıklayabilecek birisi yok mu ?
Hadi diyelim Saske son anda tüm çakrayı Nardo dan aldı ee o sadece kuramanın kalan çakrasını aldı daha önce aldığı çakralar ise nardodan değil kuyruklu canavarlardandı Nardo geçici olarak mı almıştı o küçük parça çakraları yani ?
Sakura ya laf atıyoruzda fiziksel durumda iyileştirme ve yakın dövüş gücü yüzünden güçlü bir karakter (gerçi bir amaterasuya bakar o iş yansın dursun yenilensin :)
Minato ne kadar cool gösterilmiş adamın çocuğunu karısını kaçırıyorlar iki saniye ışınlanıp köyü bijuu dama dan kurtarıyor rakibini ilk saldırısında çözüp ikinci saldırısında yeniyor Kuramayı karışık bir mühürler ikiye ayırıp mühürlüyor ama Nardo baş karakter ya önce güçsüz olacak sonra level up alıcak over pover olacak oyun oynuyoz san ki
Bu seriyi Sakura bitirir böyle giderse zaten tek atar ...
Karin kesin tüp bebek filan yaptı ya da gazoz filan içirde Saske ye
Resim
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

dahotyo54 yazdı:Nardo ne zaman RS gücünü kaybetti last filminde sasuke de virgüllü rinengan vardı ancak nardo sadece kurama çakrası kullandı açıklama filan hatırlamıyorum filmde açıklayabilecek birisi yok mu ?
Hadi diyelim Saske son anda tüm çakrayı Nardo dan aldı ee o sadece kuramanın kalan çakrasını aldı daha önce aldığı çakralar ise nardodan değil kuyruklu canavarlardandı Nardo geçici olarak mı almıştı o küçük parça çakraları yani ?
Sakura ya laf atıyoruzda fiziksel durumda iyileştirme ve yakın dövüş gücü yüzünden güçlü bir karakter (gerçi bir amaterasuya bakar o iş yansın dursun yenilensin :)
Minato ne kadar cool gösterilmiş adamın çocuğunu karısını kaçırıyorlar iki saniye ışınlanıp köyü bijuu dama dan kurtarıyor rakibini ilk saldırısında çözüp ikinci saldırısında yeniyor Kuramayı karışık bir mühürler ikiye ayırıp mühürlüyor ama Nardo baş karakter ya önce güçsüz olacak sonra level up alıcak over pover olacak oyun oynuyoz san ki
Bu seriyi Sakura bitirir böyle giderse zaten tek atar ...
Karin kesin tüp bebek filan yaptı ya da gazoz filan içirde Saske ye
Kimse RS gücü falan kaybetmedi. Naruto nun arkasındaki godou dama ların sebebi 9 biju nun Naruto ya çakra vermesiydi. Sasuke vs sinde Kurama dışındaki tüm Bijuların çakraları bittiği için otomatik olarak godou damalarda bitmiş oldu. Yani Naruto Kaguya ile savaşırken 9 biju nun güçlerinide kullanıyordu. Bu nedenle şimdi Naruto da godou damalar yok çünkü aldığı diğer bijuların çakraları bitti. Naruto nun RS modundaki haline bakarsak artık Sage mod a direk girebiliyor. Yani RS güçleri duruyor hala.

Sasuke nin durumuda aynı. RS güçlerini alarak Rinnesharingan ı uyandırdı ama bunu yaparken Kabutomaru nun iyileştirmesinin etkisi oldumu bilemiyorum mangaka Sasuke yi power up olarak frenliyor sürekli. Tek gözde Rinnesharingan ve şimdi de tek kol ile dövüş bunun üstüne yılan diyarındaki sage mod u kullanmaması. Belki bunu ileride muhtemel olabilecek manga veya anime için saklıyor olabilir. Bunun yerine yeni bir güç olarak Kaguya nın boyutlarına gidebildiğinden bahsetti muhtemelen sonraki sayıda uzay zaman kullanacak.

Sarada nın durumu ise bence Karin in kızı ama isminden dolayı ortaya karışık Sakura ve Karin in genleride olabilir. Mangaka bunu sona saklıyor galiba :D.
sawashan
Favori Anime: Naruto

Burada rikudou kuramaya naruto'nun içinde kalıp buluşma yerini düzenlemesini söylemişti. Sanırım naruto'nun gücü kuyruklular narutonun iç dünyasında görüşünce geri gelebilir.(Eğer güçleri gittiyse)
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön