Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 8 Tartışma / 9 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Yav naruto, evlendin iki çocuğun var e hokage de oldun ama hala tnj hala tnj :dry: İnsan biraz değişir.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

beraterylmz yazdı:
Namarika2 yazdı:Göz güçleri niye gitmişti ki? Işınlanma kullandığında bir süre kullanamıyordu. Bir onu hatırlıyorum ama ems açmamasını sağlamıyordu. Oruçlu kafayla anlayamıyorum.
Sakura'nın yerini tespit etmek için Kaguya'nın boyutunda araştırma yapmış. O yüzden çakrasını fazla harcamış.
Sakura'nın yerini tespit etmek için kullanmış olsaydı elemanlarla karşılaştıklarında virgüller olurdu. Daha önce örgütü araştırırken kullanmış olmalı.
Resim
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

O yastaki kiz opucukten daha ayip biseylerin oldugunu nerden bilebilir? Japonlar sapikliklarini yine konusturmus :)

Sakura o yumrugu ne zaman eline gecirse iki vurustan sonra dovusten cekilip gidiyor. Kavgayi baslatip sonlandirmak nasib olmadi. Bu seferde boyle olmasa bari.

Orochimaruda Sasukelerle gitse hicte fena olmaz ha.

Kishi de dunyaya vermek istedigi aile doguran degil buyutendir mesajini sonlandirdigina gore bi dahaki bolume Saradanin Sakuradan dogma oldugunu soylese artik. Zira kizan goz sekli ben Sakuranin kiziyim diye bagriyor yeterince.

Ozet:Narutonun flashbacklerinden biktim.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

eylem yazdı:O yastaki kiz opucukten daha ayip biseylerin oldugunu nerden bilebilir? Japonlar sapikliklarini yine konusturmus :)

Sakura o yumrugu ne zaman eline gecirse iki vurustan sonra dovusten cekilip gidiyor. Kavgayi baslatip sonlandirmak nasib olmadi. Bu seferde boyle olmasa bari.

Orochimaruda Sasukelerle gitse hicte fena olmaz ha.

Kishi de dunyaya vermek istedigi aile doguran degil buyutendir mesajini sonlandirdigina gore bi dahaki bolume Saradanin Sakuradan dogma oldugunu soylese artik. Zira kizan goz sekli ben Sakuranin kiziyim diye bagriyor yeterince.

Ozet:Narutonun flashbacklerinden biktim.
Aynı şeyi bende düşündüm yemin ediyorum. Biz buna "bacak kadar boyu var türlü türlü huyu var." diyoruz. :D
Kullanıcı avatarı
Carnage
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto Shippuuden, Shingeki No Kyojin

Naruto'nun flashbacklerini izlerken bunları Sarada'ya gösterdiğini düşündüm bi. Çünkü 4.dünya savaşında Obito ile savaşırken hem herkes çakra sayesinde Naruto'nun düşündüklerini görmüş hem de Naruto, Obito'nun hayallerini görmüştü. Belki kendi çocukluğundan örnek gösterip gitmesi Sarada'yı çok iyi etkiler diye düşündüm ama Naruto'nun kendi aklından geçti sanırım tüm onlar. Sonrasında da babacan tavsiyelerini verdi. Bana kalsa çakra yoluyla (öyle bi yol varsa tabi) yaşadıklarını gösterse çok daha etkili olurdu gibi.

Konuya dönelim ;

Naruto, Sarada'nın hayalindeki baba adayı orası kesinleşti. Zaten yeni gelecek filminde eğitmenide o olcak. Ben nedense Sakura'nın öleceğini düşünüyorum. Filmin çizimlerinde vs hiç görmedim onu. KIZIM BEN SENİN ANNENİM.. diyip bile ölebilir tam Türk filmi :lol: Sasuke'de kızına bakmakla yükümlü kalcak muhtemelen böyle bi olay olcağını hissediyorum. Sarada o üzüntüyle mangekyou net açar :lol:

Sasuke'nin göz güçleri çok çakra harcadığından açamamış. Zaten Sasuke'nin de Kakashi gibi olmasada bi çakra sorunu vardı. O gözlerin gücü, Kaguya'nın boyutunu hatırlayın ? Obito bile Sakura'dan yardımla boyutu açabilmişti ki ikiside çakrası bildiğin sıfırlanmıştı. Normal o güçsüzlük.

Çok tatlı bi sayıydı. Özellikle Sasuke'nin herkes içinde Naruto'yu azarlayıp, Naruto'nun girdiği o şekil o mimikler geberdim gülmekten ahauahauaaha hala aynı Naruto hala aynı Sasuke.. Nasıl duygulanmayalım aga.
Kullanıcı avatarı
Byakugan
Favori Manga: Onepunch-man, Tokyo Ghoul:re
Favori Anime: One Piece, Gintama

Sasuke köyden kaçtıktan sonra ilk defa arkadaş gibi göründüler gözümde, zaten öncesinde de pek arkadaş gibi değillerdi. Zoruma giden şey ise Narutonun Rikodou güçleri gitti ama Sasukeciğimiz hala fıldır fıldır kullanıyor güçlerini. Tamam Sasuke yorgundu çakrası yoktu 6. bölümde ezikti ee Naruto neden ezikti o kadar da paslanılmaz yani
Resim
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

http://www.mangareader.net/naruto-gaide ... okage/8/17

Burada sasuke "o yeri" kaguyanın boyutlarında aradım diyor. o boyutlara gidebiliyor demekki. ama kafama takılan şu. şu anda shin ve sakura o bölgedeler sanırım. o bölge denilen yer; kaguya her boyut değiştirdiğinde arkada görülen kale mi ? tuhaf tuhaf sorular var aklımda. 10 bölümlük olacaksa manga son 2 bölüm ve shinler halledildikten sonra filmdeki villan son bölümde o kalede çıkabilir. belki o kale kaguyanın evidir :)

Geri kalan her şey zaten yazılmış.

not : dayını her yerinde sharingan var. havalı olsun diye mide bulandıran şeyler çizme kishi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
aslan74
Favori Manga: Naruto, Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Naruto, Historys Strongest Disciple Kenichi, Death Note, Hajime No İppo, Code-Geass-R1, Code-Geass-R2

http://www.acelemanga.tk/oku/naruto-gaiden/8/14.shtml

Burada fark ettiyseniz Naruto, Sarada'nın koluna aynı Minato'nun yaptığı gibi bir mühür bırakıyor. Eğer Sarada'nın başı derde girip kaçırılırsa falan diye anında yanına ışınlanmak için mühür bırakıyor olabilir. Belki de Sarada'ya güvenemeyip kaçma riskini de göz önünde bulunduruyor olabilir. Sonuçta karşısındaki bir Uchiha ve Naruto geçmiş tecrübelerinden Uchiha soyuna fazla güvenilmeyeceğini biliyor tabi, zekice :evil:
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

aslan74 yazdı:http://www.acelemanga.tk/oku/naruto-gaiden/8/14.shtml

Burada fark ettiyseniz Naruto, Sarada'nın koluna aynı Minato'nun yaptığı gibi bir mühür bırakıyor. Eğer Sarada'nın başı derde girip kaçırılırsa falan diye anında yanına ışınlanmak için mühür bırakıyor olabilir. Belki de Sarada'ya güvenemeyip kaçma riskini de göz önünde bulunduruyor olabilir. Sonuçta karşısındaki bir Uchiha ve Naruto geçmiş tecrübelerinden Uchiha soyuna fazla güvenilmeyeceğini biliyor tabi, zekice :evil:
O mühür değil yalnız.Kolunu sıktığını göstermek için yazılmış bir yazı :D
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Bu sayı güzeldi mangaka aile ve bağların önemini yine gösterdi. Sasuke Kaguya nın boyutlarını bulabiliyorsa demekki yeni tekniği uzay zaman ile alakalı olabilir. Sarada da Sasuke gibi kaçak ninja olmak isterken Naruto frenledi. Naruto Sarada ya Sasuke den daha çok babalık yapıyor. Sakura nın geçmiş halindeki uzun saçlar yakışmış neden kestirmişse. Burada Sakura nın iyi bir anne olduğunu göstermiş oldular. Aynı zamanda Kushina Sakura benzerliği devam etmekte. Flashback ta Sarada nın karı koca ilişkilerini bu kadar bilmesi hoş olmamış burdan Sakura nın annelik puanı gitti :D. Sasuke de artık sayko ya bağladı karım nerde diye tutturuyor. En sonunda açtı rinnesharingan ı verecek ellerine heralde.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön