Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 9 Tartışma / 10 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
dahotyo54
Favori Manga: Naruto,Bleach,Fairy Tail,Katekyo Hitman Reborn,Fullmetal Alchemist Brotherhood,D.Gray-Man
Favori Anime: Bleach,Naruto Shippuuden,Fairy Tail

Bu arada hirsahin jutsu ışınlanma jutsusuymuş narutonun daha önce kullandığı shunshin no jutsu ise bleach te olan shunpo gibi bir şey bir anda chakra kullanarak hızlıca haraket etmeye yarıyor.
Ben bu zamana kadar Naruto hokage olana kadar boş zamanında ışınlanmayı öğrenmiştir baba mirası diye düşünüyorum yok zaten en baba karizma karakter Minatoydu hiç Narutoda minato varken kötü çizilmedi hep cooldu ama bizim Naruto hokage oldu çoluk çocuğu dövüştürüyor...
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Zaten Naruto ciddileşip hakiki güçlerini kullansa tek atacağı için böyle oyunlar yapıyo kishi ;) Maksat yeni nesilin önü açılsın.
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Su seride hic mi bi karakter Sen bittin bakisi attiktan sonra fos cikmayacak? Bu bakis bi Naruto ve Sasukeye mi ozgu? Sakuranin gecen haftaki havasi bosa cikti.

Kishinin kurgu konusunda hosuma gitmeyen tek yani bi karakteri one cikarmak istediginde digerlerini ozurlu mal gibi ciziyor. Orda Naruto var Sakura var mudahale edemiyor bos olmalarina ragmen ama Sarada atliyor. Bari su ikisini bosta cizmeseydin. Musait olmasalardi.

Bi sayfada Sakura ve Saradanin ifadesi tamamen ayni cizilmis. Agizlarini yamultmalari vs. Sakaci Kishi seni.

10 bolumluk olacak aciklamasi nerde geciyor? Herkes tutturmus 10 bolum diye. Gormedim ben. Naruto Gaidenin aciklandigi zaman 6 aya kadar surebilecegi yaziliydi zaten. Film agustosta cikacagina gore en azindan 4-5 bolum daha cikma ihtimali var ki ben manganin filmden sonra da devam edecegini dusunuyorum. Ya da hic olmadi The last Narutoda oldugu gibi zaman atlamasi gosteren yeni jenerasyonun daha buyumus halini iceren bi sona sahip olabilir bu film.

Evrene attigim Kishiye ulassin lan dedigim mesaj: Lutfen Sakuraya daha fazla Dear vs dedirtme. Hic yakismiyor.
Eternax
Favori Manga: One Piece & One Punch man &
Favori Anime: One Punch man & Naruto & One Piece & Gintama &

AleXiel yazdı:Himawaride de Byakugan yok. :)
Güçlü vuruş yapmak da genetik değil. Öyle olsaydı tsunade ile sakura akraba olmalıydı. Shannaroo kelimesine takığım ben. Normalinde yani gerçek Dünya'da informal olarak çok fazla şey öğreniriz. Ama naruto evreninde bu tarz şeyler genetik. O Yüzden sakuranın kızı diye düşünüyorum. Ama Karinde işin içinde eminim. Du bakalım. :D
kızın gözler bembeyaz belkide sharingan gibi uyuyordur himawari açamamıştır yeri gelince açacaktır belkide ama Boruto gözler narutonun gözler Borutoda bi değişiklik bekliyorum ben, ayrıca şu sarada sakuranın veledi değil olayı nerden çıktı nerden biliyorsunuz üye kızı olduğunu da öz kızı olduğunu söylüyorsunuz ?
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

İşte o sahne:
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Ne yapıyorsunuz Naruto Bey iki tane de siz vursaydınız :angry:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Bu sayının özeti :D.

Resim

Shin uzay zaman kullanmak için minijubi yi kullanıyor. Acaba mini jubi yi kim kontrol ediyor ya da arkasındaki kişi kim. Bana sanki Orochimaru ya da Kabuto gibi geliyor. Bu kadar çok sharingan türemesi olacak iş değil. Üstelik mangekyo açıyorlar. Sarada da Sakura nın gücünü Uchiha ile birleştirdi kaba kuvveti daha işlevsel hale getirdi. Kaba kuvvet olayı genetiksel değildi bunu Sakura dan gördük ama Sarada nın o yaşta çakra kontrolünün bu kadar iyi hale getirmesi yeni neslin nasıl olacağına işaret. Yani power up lar arttıkça karakterleride über hale getirdi mangaka. Daha genin değilsin sharingan açar açmaz hava atmalar falan :D. Boruto da aynı şekil. Bunlar uçtu gidiyor.

Ayrıca dikkatimi çekti diğer boyuta uçarak gitmiyorlar heralde Susano açtı ama oraya nasıl gittiler burasını göstermedi. Yeni filme saklıyor galiba. Bu gidişle Sarada hakikaten 3 lü grup ürünü çıkacak davranışlar Sakura, görünüş Karin, baskın genetiği Sasuke :D.
Kullanıcı avatarı
Byakugan
Favori Manga: Onepunch-man, Tokyo Ghoul:re
Favori Anime: One Piece, Gintama

O ufak jubicik öldü diye mi shin öldü ne oldu orada öyle?
Resim
Eternax
Favori Manga: One Piece & One Punch man &
Favori Anime: One Punch man & Naruto & One Piece & Gintama &

Yeni Nesil Güçlü Olacak Gibi Tabii Rakipleride Önceki Nesilin Çalışarak Kazandığı Güçleri Yeni Nesil Karıştırarak Kullanıyor Boruto Rasengan Chidori Karıştırıp Kullanır Tıpkı Minato'nun Yapmaya Çalıştığı Gibi Rasenganı Tamamlamak Başka Jutsular İle Karıştırmak Yeni Nesilde Bunları Daha Genin Olmadan Yapmaya Başladı Öncekine Göre Yeni Nesil Ebeveynlerinden Bile Güçlü Olacak Damarlarında Güçlü Jutsular Taşıyan Çakralar Var

Aslında Anlatmak İstediğimi Tam Anlatamadım Kafamda Bunu Açıklayan Şeyler Var Ama Dökemiyorum Buraya :D Yeni Anime Serisinde Görürüz :D
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Jubicik uzay zamanı yapan yaratık çıktı Shin tek başına yapamıyormuş.

Benim aklıma takılan durum Sarada nın annesi. Sasuke ve Sakura bol lokum gidiyorlar ama ne düğün fotoğrafı var ne de beraber çekilmiş bir fotoğrafı var. Bunun üstüne altından taka fotoğrafı çıkıyor. Sarada nın annesi bu saatten sonra Sakura çıkarsa gerçekten saçma olur. Muhtemelen haftaya Gaiden in son sayısı olur bunu nasıl açıklayacak bakacağız.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön