Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 9 Tartışma / 10 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Flokj
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Naruto,Tokyo Ghoul, Kuroko no Basket, Haikyuu!
İletişim:

Bölüm güzeldi ama türkçesi çıkmadan pek fazla yorum yapmak istemiyorum. Ayrıca Sarada oldukça şaşırttı beni.
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Şimdi haftaya son bölüm mü geliyor ?
rinne tensei
Favori Anime: naruto yugioh

Kızın Sakura'dan aldığı özellikleri de gösterdi Kishi bize. Şimdilik verdiği mesaj 'önemli olan kimin doğurduğu değil kimin yetiştirdiği' gibi gözükse de bu kız Sakura'nın kızı çıkacak yine de. Kesin Sakura doğum sırasında Karin'i ısırmıştır falan, ya da çocuk hastalıklı doğmuştur, Karin'in Uzumaki geninden verip bunun yaşamasını sağlamışlardır o tarz bişey. En olmadı Sakura çocuk yapamıyordur, o yüzden Orochi'nin deney tüplerinde Karin'le Sasuke'nin genlerini bir araya getirmişlerdir Uchiha soyu devam etsin diye.

Sakura mala bağladı 'kendi kendini iyileştirebiliyorsun' deyince te allaam. Neyse Türkçe'si çıksın şu Zetsu'msu yaratıkların da ne dediğini iyice anlarız.
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

AleXiel yazdı:Sarada gözümde daha da büyüyor. O değilde o yaşta Sakura'nın yıllarca uğraşarak yaptığını yapması kızın potansiyelini ortaya koyuyor. Bu yepyeni jenerasyon inanılmaz güçlü.
Sonunda güçlü kız karakterini elde ettim. :D (hoş hyuugadan beklerdim amma neyse buda iyidir.)
Bu shinlerin bir yamuk yapacağı belliydi zaten. Umarım filmden sonra da manga devam eder. Çok zevkli okuması şahsen :D
Bence tamamen serinin kısa olmasından kaynaklanan bir durum bu.
Zaman kısıtlı diye musluğu sonuna kadar açtı Kishi.
Hem Sarada hem de Baruto için.
Resim
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

Sarada, hem uzumaki hemde uchiha genlerine sahip olduğuna göre çok daha güçlü olacaktır.
Serinin adı baruto ama baruto'dan eser yok.
10.sayı bu mini serinin son sayısı olacaktır muhtemelen.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Kullanıcı avatarı
Carnage
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto Shippuuden, Shingeki No Kyojin

Ya yıllardır aynı muhabbet döner durur biliyorum. Manganın adı Naruto yerine Sasuke olsaymış ya falan diye. Yıllarca karşı çıktım saçmalama aga Naruto ana karakter işte daha napsın Kishi falan ama Gaiden gerçekten Sasuke ve ailesi olarak gitmesi beni baya rahatsız ediyor. Abi allah aşkına Naruto neden bu kadar güçsüz ? Ya omuza el koyup moral olmaktan başka bişey yok vallahi deliricem. Tamam Sarada'yı kapsıyo olay ama en baştan Boruto'yu koy en azından. ANA KARAKTER BUNCA HİÇ SAYILIR MI YA ! 1999 yılındaki Naruto ile aynı güçte gibi Hokage Naruto. Tüm güçler Sasuke'de, kahraman Sasuke, Allah Sasuke.

Niyeyse ilk defa dayanamadım sinirlendim. Neyse mangaya dönelim.

Bölüm orta derece, fena değildi. Orj Shin boktan biriydi zaten çocuklarıda devrim yaptı. Sasuke ona gülmüştür Sarada'ya değil :lol: Şaka maka son sayfada attığı gurur duyucu bakışı bu sayının en güzeliydi bence.
Eternax
Favori Manga: One Piece & One Punch man &
Favori Anime: One Punch man & Naruto & One Piece & Gintama &

sarada çok fazla ön planda sanki yıllardır acılar çekmiş gücü olmayan bi karakter gibi herşey sarada üzerine, yeni genin olmalarına rağmen sarada çok çabuk sharingan açtı güçlendi kishi çok çabuk güçlendirdi saradayı şimdi gider erkenden mangekyo ameterasu açar gider rinnegan aktif eder şu rinnegan bile uchiha soyuna aitmiş sharinganı olanlarda açılıyormuş ben narutoda görmek istemiştim onu :D yeni nesil ana karakteri Boruto olmasına rağmen hiç de ön plana çıkmadı herşey sarada üstüne kurulmuş şimdi deniliyorki sarada doğmadan önce uzumaki uchiha genlerini almış deniliyor gidipde cidden sarada uzumaki genlerine sahipse çok saçma olur bu hemde çok hadi narutoda göremediklerimiz Boruto da göreceğiz dedik oda olmadı annesi hyuga olduğu için Boruto byakugan alır diyordum kız kardeşi aldı byakuganı saradaysa mal mülk sahibi sanki sharingan ve gözün devamı sakuranın yetenekleri + şu gen meselesi oldu olacak narutodan bile güçlü ve aslada geçilmeyecek bi shinobi yada altı yolun bilgesi gibi çok güçlü olacak deyinde tam olsun. Açıkcası Bu Durumu Beğenmedim.

Bölüme Gelecek Olursak Sasukenin Attığı Bakış Muhteşem :) Sarada Erken Yaşta Anasını Babasını Solla--(Yükleniyor %24) :D Yeni Nesil Muhteşem Olacak Umarım Naruto Shippudden'ın Devamı Boruto Animesi Çıkar...
Kullanıcı avatarı
colder than death
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Vegabond...
Favori Anime: FMA-Brotherhood, Steins;Gate, Attack on Titans, Death Note, Naruto, Bleach,Tokyo Ghoul,Psycho Pass...

Sarada'nın tipi Karin, gözler babası, hareketleri yeteneği Sakura. Wtf?!

Çok şükür bu bölümde de Naruto, Sarada'nın omzuna elini koyup sırıttı. Zaten tek yaptığı bu.
''Ne bu? Tanrının bütün ilmine sahip olduğunu düşünmene rağmen ölmekten korkuyor musun?'' Makishima Shougo
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
dahotyo54
Favori Manga: Naruto,Bleach,Fairy Tail,Katekyo Hitman Reborn,Fullmetal Alchemist Brotherhood,D.Gray-Man
Favori Anime: Bleach,Naruto Shippuuden,Fairy Tail

Susano nasıl uçuyor ?
Naruto neden hiç shunshin no Jutsu kullanmıyor www.mangapanda.com/naruto/700/14 burda kullanığını gördük.
Kishi zaten kısa seri diye over power veletler çiziyor, şimdi sarada'da babasından sharingan var tamam ancak nasıl öz annesi olmayan Sakura gibi güçlü vuruşlar yapabiliyor ? Bu genetik bir olay değil mi çakra kullanımı ve yönlendirmesi her neyse daha kaç yaşında öğrenmiş doğru düzgün kullanmayı ?
Zaten boruto da rasengan yapıyor tek elle üstüne chidori koyuyor heralde anlatmak istenilen gelecek nesil geçmiş nesili geçecek gibi bir şey.

O kadar sharingan rinengan nerden geldi bu kopyalara ? Geldiyse neden ms var adam amaterasu yapıyorda neden susano açamıyor ?
Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Himawaride de Byakugan yok. :)
Güçlü vuruş yapmak da genetik değil. Öyle olsaydı tsunade ile sakura akraba olmalıydı. Shannaroo kelimesine takığım ben. Normalinde yani gerçek Dünya'da informal olarak çok fazla şey öğreniriz. Ama naruto evreninde bu tarz şeyler genetik. O Yüzden sakuranın kızı diye düşünüyorum. Ama Karinde işin içinde eminim. Du bakalım. :D
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön