Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 10 Tartışma / Final

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

http://www.mangamint.com/naruto-gaiden- ... -hokage-10

Final sayisi Sakura nin sondaki hali komik olmus .
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Hinata'sız geçen bir on bölüm şaka gibi. :D
Güzel sayıydı. Sanırım The Last'ın acısını böyle çıkardılar. :D (Naruto ve Hinata ağılıklı olduğu için)
Birde Kabuto bombası vardı ya beni güldürdü. :D

Bu arada Kishi'nin bana yolladığı kapağı geri gönderiyorum. Sarada Sakura ve Sasuke'nin kızı çıktı. :D
Karin beni şaşırtıyor. Bayağı kankaya bağlamışlar. :D
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Kabuto'nun Yetimhane Lideri olması güzel bir ayrıntıydı.
Sakura-Sarada-Karin olayına Karin açıklık getirdi.

10 bölümlük tatlı bir seri oldu.
Artık canı sıkılınca bu soğan kafalı şaringanlı çocuklardan hikaye çıkarabilir.
Ayaklanabilirler vesaire.
Yine bi olasılık var.

See you soon ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Size soyliyeyim Karin in asil dusuncesi ve plani farkli olacak. Bu kiz herseyi yapar benden demesi cunku Suigetsu ya soylediginin yuzde 90 i yalan cikiyor. Kabuto nun durumuda komik olmus. Ilerde film ya da manga yine cekacak bence. Kishi acik kapi birakti.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

O değilde kabuto hayatı boyunca böyle orochimaru çakması gibimi olacak?
Hatırlıyorsam Orochimaru Kabutodan kendi çakrasını çekmişti. Acaba yılan sage modu kalıcı mı oluyor?
O çocukların hepsi olmasa bile birkaçı değişik şeyler düşünebilir. Anlamadığım bir şey var. Bu çocuklar kagebunshinin gerçek insan bedenleriyse gözler bir tek orijinal olanda yapay olmaz mı?
Şöyle söyliyim, mesela bir sınav kağıdı hazırladınız. Ama son anda bir sürü hata gördünüz ve tipex ile sildiniz. Orijinal kağıtta bir sürü yama gözükmesine rağmen onun kopyasını aldığınızda hiçbir yaması gözükmez.
Bu mantıkla düşünürsek o çocuklardaki sharinganlar gerçek olabilir mi?
Ben hala bu çocukların oluşma mantığını anlamadım. Hatta borutonun filmindeki kötülerle bile bir bağlantısı olabileceğini düşünüyorum. Onlara daha çok benziyorlar çünkü. :D

Karin Sakura'yı doğurtmuş. Peki bu yolculuk olayı neyin nesiymiş? Hamile hamile Sakura yolculuğa mı çıkmış çok saçma. Yada yalnış çevirmişte olabilirm. :D
salazen
Favori Anime: naruto

Tek hoşuma giden kısmı kabutonun sonu olmuş ancak bu kadar güzel olabilirdi.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Saçma sapan bir 10 bölümlük seriydi. Kısa olsun diye bu kadar saçmalanmazdı. Filme altyapı diye bir tek şaringanlı elemanlar gördük.. Gerçek Naruto tadını hiç mi hiç vermedi bile...

Keşke geçmişteki klan savaşları ile ilgili bir seri yapsa. Hem uçuk kaçık jutsular olmaz hem de daha ninjamsı olurdu.
Resim
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Filmden sonra gene devam eder kishi.Bok etmede üstüne yoktur.
Buldu para kaynağını tabi kurutana kadar kullanacak.
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Adam meğer konusuz manga çıkarıyormuş. Vay be. Hiçbir yere de bağlamadı. Kaldık öylece :)
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
JiraiyaSon
Favori Manga: Manga
Favori Anime: Anime

Güzel bir final ve seriydi, Kabuto'yu da unutmamış üstat, umarım farklı serilerle Naruto'nun devamı gelir.
Bölümle ve bu seriyle ilgili tek merak ettiğim şey, acaba Sasuke yola çıkmadan önce 2. çocuğu da fırına vermiş midir? Sasuke'ye bir de oğlan evlat yakışır ve Sakura'nın ayrılık sahnesinde kızarması buna işaret olabülüğ. :P
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön