Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 10 Tartışma / Final

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Daha sonra niye okuyuculari Kishimoto'ya ana baci sovuyor oluyor. Madem kiziydi ne diye gozluk taktiriyorsun cocuga?

Kabuto olayini ben de cok begendim.
rinne tensei
Favori Anime: naruto yugioh

JiraiyaSon yazdı:Güzel bir final ve seriydi, Kabuto'yu da unutmamış üstat, umarım farklı serilerle Naruto'nun devamı gelir.
Bölümle ve bu seriyle ilgili tek merak ettiğim şey, acaba Sasuke yola çıkmadan önce 2. çocuğu da fırına vermiş midir? Sasuke'ye bir de oğlan evlat yakışır ve Sakura'nın ayrılık sahnesinde kızarması buna işaret olabülüğ. :P
İkincisi de kız olsa yakışmıyor mu?
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Sasuke de altin vurus tipi var zaten beklerim bende sonra sakura yine hamile gelsin 2. Uchiha.

Kishi yine kufurluk sayi cikartti ama sarada bence taka nin ozelliklerinede sahip olacak ilerde. Karin falan kesin dogum sirasinda birseyler karistirtmistir. Orochi ye guven olmaz cunku.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaSon
Favori Manga: Manga
Favori Anime: Anime

rinne tensei yazdı:
JiraiyaSon yazdı:Güzel bir final ve seriydi, Kabuto'yu da unutmamış üstat, umarım farklı serilerle Naruto'nun devamı gelir.
Bölümle ve bu seriyle ilgili tek merak ettiğim şey, acaba Sasuke yola çıkmadan önce 2. çocuğu da fırına vermiş midir? Sasuke'ye bir de oğlan evlat yakışır ve Sakura'nın ayrılık sahnesinde kızarması buna işaret olabülüğ. :P
İkincisi de kız olsa yakışmıyor mu?
Yakışırdan kastım, halihazırda zaten sahip oldukları şirin mi şirin, güzel mi güzel kızcağızın yanına bir de sade oğlan çocukları olsa iyi olur manasındaydı, kız çocuğun yakışıp yakışmaması ikilemi sizin çıkarımınız olmuş.
Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Efsane yine bitti. Gene mangasız kaldık.
Kullanıcı avatarı
Byakugan
Favori Manga: Onepunch-man, Tokyo Ghoul:re
Favori Anime: One Piece, Gintama

10 bölüm Sarada'nın yolu oldu. Annesi babası kim onları öğrendi arada Naruto ezildi Boruto silindi falan filan... On bölümde olsa Kabuto Yamato gibi ufak detayları öğrendik filme alt yapı yapıldı Narutonun 700 sayıda görmediğimiz cool bakışları oldu beni memnun etti bu seri, bitmesi üzücü oldu. Bu piyasadan kalkınca Bleach tekrar boka sarar kesin ne güzel gidiyordu 4-5 haftadır, filmde görüşmek üzere!!!
Resim
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

Sakura'nın kızı çıktı işte, kabullenin. Tobi'nin Obito çıktığı zaman hala ikna olmayıp şöyledir, böyledir diyenler gibi yapmayın :D

Bence iyiydi seri. Kötülerin amaçlarının para ve güç gibi şeyler olmasındansa böyle değişik olması güzel. Bu adam evrim için, gelişim için savaş şarttı mantığı gütmesi değişik geldi bana, düz mantık "dünyaya hükmedeceğim, en zengin olacağım" gibi amaçlar gerçekçi ama sıradan kalıyor.
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

Valla harikaydı be,bundan aldığım tadı eski seriden bile almadım.Keşke devam ettireydiler.Neyse şimdide ft ye başladım mutluyum yokluk çekmiyom:D.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaSon
Favori Manga: Manga
Favori Anime: Anime

AleXiel yazdı:O değilde kabuto hayatı boyunca böyle orochimaru çakması gibimi olacak?
Hatırlıyorsam Orochimaru Kabutodan kendi çakrasını çekmişti. Acaba yılan sage modu kalıcı mı oluyor?
O çocukların hepsi olmasa bile birkaçı değişik şeyler düşünebilir. Anlamadığım bir şey var. Bu çocuklar kagebunshinin gerçek insan bedenleriyse gözler bir tek orijinal olanda yapay olmaz mı?
Şöyle söyliyim, mesela bir sınav kağıdı hazırladınız. Ama son anda bir sürü hata gördünüz ve tipex ile sildiniz. Orijinal kağıtta bir sürü yama gözükmesine rağmen onun kopyasını aldığınızda hiçbir yaması gözükmez.
Bu mantıkla düşünürsek o çocuklardaki sharinganlar gerçek olabilir mi?
Ben hala bu çocukların oluşma mantığını anlamadım. Hatta borutonun filmindeki kötülerle bile bir bağlantısı olabileceğini düşünüyorum. Onlara daha çok benziyorlar çünkü. :D

Karin Sakura'yı doğurtmuş. Peki bu yolculuk olayı neyin nesiymiş? Hamile hamile Sakura yolculuğa mı çıkmış çok saçma. Yada yalnış çevirmişte olabilirm. :D
Oroçimaru İtaçi'ye yenildikten sonra Kabuto ondan kalan parçalardan kendisine dna nakli yapmıştı, görünümü değişmişti, yılana bezer dil, gözler ve kısmen pullu derisi olmuştu. Oroçimaru başkan gibi vücut trnasferi yapamıyorsa ki yapamıyordur, o halde kalmış olması normal.
Resim
Kullanıcı avatarı
MrScae
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,DeathNote,Samuraix
,Clymore,Avatar,DevilMyCry

Minik tatlı bir seriydi ben beğeniyordum açıkçası eğer ileride manga devam ederse seride Sarada Barutodan ön planda olucak gibi hatta hokage olmak istiyorum demesinden kişhi bize hafiften sinyali çaktı hatta bence gelmiş geçmiş en guclu hokagede olabilir inanaılmaz yıkıcı bir guç ve sharingan bence okadarda imkansız değil. Ama sonundaki o toplu sahnede bildiğin köylu gibi saskeye gömlek ustu yelek giydirmiş bildiğin kişhi ona biraz guldum .d Herşeye rağmen guzel seriydi bitmesi uzdu.
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön