Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kishimoto Övme

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Çok sağlam villain karakter yaratıyor. Ben bir villainci olduğumdan Kishimoto'ya en çok saygı duyduğum noktadır bu. Ayrıca kurguları çok iyi. Adam fanları düşünerek senaryo yazıyor. Sonuçta sadece Türkiye de yok bu fanlar.
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
sznjh
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Adamdaki yaratıcılık bir harika.40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi bu senaryo.
Resim
Kullanıcı avatarı
hanzoibuse
Favori Anime: Naruto Shippuden, Bleach, Naruto

Temari de bunu yaptı ya. Kishimato daha her şeyi yapar.
Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

641. bölümle tekrar aklıma geldi. Bu adam zeka oyunlarını ve analizleri, savaş ile çok güzel harmanlıyor. Sanki Death Note ile Dragon Ball'u karıştırmışsın gibi. Ben daha adam akıllı bu tür savaşlar göremiyorken adam zibilyon tane bu tür savaş gösterdi bize. Herhangi bi anime ve mangada bu kadar kaliteli savaşlara rastlamamıştım.

4. Ninja Savaşı da gerçek bi savaş edasıyla geçiyor. Herkesin tekniklerine göre bölük bölük ayrılması, bi sıkıntı durumunda diğer bölüklerin yardıma gelmesi, zor durumda üsten stratejik yardım getirmeleri, savaşın yarım saat sürmemesi ve gecelemeleri vs. gerçekten savaş havası yaşatıyor. Herşey stratejik. Shikaku sağolsun.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Bir vs olduğunda nasılsa kazanacaklar diye okumuyorum çünkü naruto dünyasında çoğunlukla iyiler kazanmiyor. Iyilerdende olenler oluyor.
En son liva tarafından 19 Ağu 2013 20:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Itachi
Favori Anime: One Piece

Taşlamaya yazıp da buraya yazmamak olmaz. Naruto, bir zamanlar en sevdiğim seriydi. Şu anda OP'den sonra en sevdiğim 2. seridir. Öncelikle bu eseri oluşturduğu için Kishimoto'ya teşekkür ederim. Özellikle şu sebeplerden ötürü Naruto candır:
-Itachi
-Akatsuki
-Sevilebilecek kaliteli villainler
-Naruto'nun azmi ve dostluğa verdiği kıymet
-Hinata'nın çekingenliği
-Büyük fedakarlıklar yapan karakterler
-Ninja Savaşı'na kadar olan vs'ler
Resim''Cahilliklerini örtmek için fazla konuşmak ve bilgili gibi gözükmek isteyenlerin yaptığı tek şey saçmalıktır. Eğer bir konu hakkında bilgin yoksa yapacağın en doğru şey susmaktır.''
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Çizimlere bitiyorum.Beğenmeyenleri anlamıyorum.Kesinlikle hayranım çizimlerine,öyle koca gözlü havaya yumruk atıp ışık çaktıran karakterler isteyenler Dragonball okuyabilirler.Perspektifi çok iyi kullanıyor.Çevre çizimleri mükemmelin ötesinde,tabi bu kendisinin mi,asistanlarının marifeti midir bilemem.Büyük çaplı savaşlarda efektleri çok iyi kullanıyor.
Team 7 Reunion temalı bir kapak vardı,o resmi evladiyelik sayarım.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

madara ve orochimaru gibi iki kotu karakter çıkarmış.
En son .^.sharingan.^. tarafından 13 Haz 2014 21:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Kullanıcı avatarı
sznjh
Favori Anime: Naruto

Canı istediğinde gerçekten komik yazabiliyor.Hele şu Naruto ve Sasuke öpüşmeleri aşırı komik.Ayrıyetten Lee ve Gai-Sensei var.Tabi kendisi Sakura'nın Naruto'ya vurmasını komedi olayı yapmaya çalışsa da maalesef pek olmamış.Ama yine de Naruto serisinin çoğu komedi serisinden daha komik olduğu bir gerçek.
Resim
Kullanıcı avatarı
fodder
Favori Manga: Naruto,One Piece
Favori Anime: Naruto,One Piece

On numara manga çıkarmış adam. Şu, bu ne ya Tobi gibi karakteri Rin Rin diye bitirdi kardeşim diye ağlayıp duranları anlamıyorum. Adam o travmayı yaşadığında kaç yaşındaydı 13-15 falandı yanılmıyorsam. Üstüne adam Madara tarafından kurtarılıyor(Madara'nın kim olduğunu da biliyor oradan ayrı bi şaşkınlık), etrafı Zetsu kaynıyor insan değiller konuşuyorlar sıçmıyor vs bu ne lan nereye geldik diye adam bir beyin *mcıklanması geçiriyor. Bunları yaşarken daha çocuk, tam onca zaman ardından dışarı çıkıyor kurtarıcam Rin'le Kakashi'yi diye orda en yakın arkadaşının sevdiği kızı chidori ile biçtiğini görüyor. Daha sonra da öğreniyor ki başka bir köy sevdiği kızı kaçırıp zorla Jinc. yapmışlar ordan ayrı bir travma daha. Adamın çocukluğu travma + travma + travma larla dolmuş. Neyse Kishimoto öveceğime ona sövenlere sövdüm biraz ama içimde birikmişti iyi patlama yaşadım :evil: Öyle bir psikolojiyle büyümüş bir villain ortaya koyup çizgisinden kaçırmadığı için tebrik ediyorum.

Bir iki kelam daha edeyim şu #maskedüştütobitoöldü cülere.. Adam maskeyi takarak içindeki Obito'yu Rin'i Kakashi'yi yani kendi benliğini geriye itiyordu bir nevi. Maske düştü en yakın arkadaşıyla göz göze geldi kendini saklayamadan ister istemez eski anıları depreşti.. Onca yıllık plan hazırlık meyvesini vermek üzere bunlar adamın son pişmanlıkları gibi birşey yani bekle Rin geliyorum modunda adam sonunda yapıcam kavuşucam sana modunda.Maske varken önceden herşey daha ortadaydı sonuca ulaşmamışlardı daha ama şimdi adamın hayali bir tık önünde.. Hem arkadaşıyla yüzleşmesi yetmiyormuş gibi bir de ustasıyla da yüzleşiyor. Obito gibi villain bulmuşsunuz hala bu ne ergen tripleri diyorsunuz asıl ergen sizsiniz ulaaan !1!!1birbir!!1

edit:imla
Any man that doesnt learn to laugh at rejection is worthless as a man.

“Naruto Manga” sayfasına dön