Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kishimoto Övme

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

faro yazdı:
Konu Dışı
Arkadaşın orada bahsettiği manga. Çünkü manganın 2014'te biteceği açıklanmıştı daha önce. Animesine animatörler karar verir, bakarsın yine filler cehennemi koyarlar 5 sene bitmez. Bu kishimoto ile pek alakalı bir durum değil.
....................

Her zamanki gibi o kadar küfür yedikten sonra tek bir sayıyla her şeyi düzeltebiliyor helal olsun ;)
Zaten kishi daha önce açıklamıştı. Animesinin kendisi ile hiç alakası yokmuş. Keşke manga bitmese bu sene :pinch:[/quote]

Manga bitter'de umarim Anime devam eder bilmedigimiz konular, savaslari goruruz bari.. :whistle:[/quote]
Manga devam edincede bilmediğin şeyleri görüncen. Emin ol sadece anime devam ederse naruto'dan soğursun çünki saçma sapan fiiler koymaya devam ederler.
Resim
Kullanıcı avatarı
faro
Favori Manga: Naruto , Basilisk , Samurai 7 , Blade Of Immortal
Favori Anime: Naruto ve Basilisk

Grifthh yazdı:
faro yazdı:
Konu Dışı
Arkadaşın orada bahsettiği manga. Çünkü manganın 2014'te biteceği açıklanmıştı daha önce. Animesine animatörler karar verir, bakarsın yine filler cehennemi koyarlar 5 sene bitmez. Bu kishimoto ile pek alakalı bir durum değil.
....................

Her zamanki gibi o kadar küfür yedikten sonra tek bir sayıyla her şeyi düzeltebiliyor helal olsun ;)
Zaten kishi daha önce açıklamıştı. Animesinin kendisi ile hiç alakası yokmuş. Keşke manga bitmese bu sene :pinch:
Manga bitter'de umarim Anime devam eder bilmedigimiz konular, savaslari goruruz bari.. :whistle:[/quote]
Manga devam edincede bilmediğin şeyleri görüncen. Emin ol sadece anime devam ederse naruto'dan soğursun çünki saçma sapan fiiler koymaya devam ederler.[/quote]

Manga devam ederse evet yeni olaylar savaslar goruruz okuyarak ama animeye sira geldiginde o anlari ne olacak biliyoruz pek heyecanli olmuyor , filler ise onceden bilmiyoruz direk izliyoruz ayrica simdiye kadar shippudende guzel filler vardi Soranin sezonu ve Gurenin sezonu gercekten izledi ve begenildi genel olarak diyorum sadece Turklerde degil.. :side:
Resim

Dokunmadan da aşık olurdun belki?
Dokunmadan da sevemez miydin beni?

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

faro yazdı:
Grifthh yazdı:
Manga devam ederse evet yeni olaylar savaslar goruruz okuyarak ama animeye sira geldiginde o anlari ne olacak biliyoruz pek heyecanli olmuyor , filler ise onceden bilmiyoruz direk izliyoruz ayrica simdiye kadar shippudende guzel filler vardi Soranin sezonu ve Gurenin sezonu gercekten izledi ve begenildi genel olarak diyorum sadece Turklerde degil.. :side:
Manga animeden daha heyecanlı ilerliyor. Animeyi yapan pierletomu neydi ilgilenmiyor animesi ile yani ilgilendse güzel olabilir. Naruto shippuuden'de tek 1 filler süperdi güç ile ilgili olan gerisi pek iyi değildi bide son filler işte. Ben manganın devam etmesini istiyorum şahsen.
Resim
Kullanıcı avatarı
faro
Favori Manga: Naruto , Basilisk , Samurai 7 , Blade Of Immortal
Favori Anime: Naruto ve Basilisk

Grifthh yazdı:
faro yazdı:
Grifthh yazdı:
Manga animeden daha heyecanlı ilerliyor. Animeyi yapan pierletomu neydi ilgilenmiyor animesi ile yani ilgilendse güzel olabilir. Naruto shippuuden'de tek 1 filler süperdi güç ile ilgili olan gerisi pek iyi değildi bide son filler işte. Ben manganın devam etmesini istiyorum şahsen.
Bende Manganin devam etmesini istiyorum daha savaslar gormek istiyorum cunku cok karakter arka planda kaldi ama Kisi bi karar vermis 2014 bitecekmis ama nezaman hangi ayda onu bilmiyoruz belkide devam ettirir ona kalmis bisey , ayrica mangadan sorna cikan anime filler eger cikarsa tabi gecmisle ilgili olmazsa inan daha guzel olur cunku kac aydir filler yayinliyorlar kakashinin , yamatonun simdide itachinin gecmisi yani daha iyi savasta biseylar olsaydi filler olarak daha iyi olurdu..
Resim

Dokunmadan da aşık olurdun belki?
Dokunmadan da sevemez miydin beni?

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Manga bu sene kesin bitiyor. Adamın bi yemin etmediği kaldı bitiricek illa. Gitti mis gibi manga.
Resim
Kullanıcı avatarı
salamanblow0
Favori Manga: Naruto,OnePiece
Favori Anime: One Piece,

Kishimoto'yu çok seviyorum

1-Villian Karakterleri çok güzel
2-Bir olayı çeviremeyeceği zaman güzel yerlere bağlıyor
3-Hikayeyi tasarlaması çok güzel
Resim
madaraetmekendini
Favori Anime: naruto

Kishi bu yarattığı dünyada çok farklı bir hikaye çıkarsa işte o zaman tadından yenmez.Hem olgunlaştı hemde artık yapacağını çok daha iyi bir şekilde tasarlayabilir.Adamsın
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Gai vs Madara'dan sonra yok reankarnasyonmuş, yok Kaguyaymış falan fişman sikse de, seviyorum bu mangayı. Her türlü okutuyor.
Resim
Mamuta
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Taşlama başlığına bunun 4 katı yorum atılmış.

Hamura gibi bir karakteri yarattığı için sevgi ve saygımı kazandı.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Abi adam hiç ara vermiyor böyle bile övgüyü hak ediyor :lol: sağol kishi bize böyle bi manga verdiğin için. Ha bide unutmadan son sayıda bize eskileri hatırlattığın içinde sağol :lol:
Resim

“Naruto Manga” sayfasına dön