Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ölümden Sonra Sizi Zeus Karşıladıktan Sonraki Tepkiniz?

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Resim

Öldünüz, kendinizi Zeus'un karşısında buluyorsunuz. Tepkiniz ne olurdu? Nasıl hissederdiniz? Pişmanlık duyar mıydınız?
Ciddi bir şeyler yazarsanız sevinirim.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

@Anonymous belli riskleri var, biseksüellik çok yaygındı araya erkeklerde kaynayabilirdi sende aynı şekilde kaynayabilirdin... Tabi o zamanlar yaşasan bunu normal karşılardın.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Kaç santim ?
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Bu ne amk derdim. :laugh:
► Spoiler Göster
Ciddi olursam konuşmazdım.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Gotu nereye veriyoruz?
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Ciddiyet.dll not found :laugh:

Resim
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

S.a Reyiz nereye domaliyoz... :evil:
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou

O şimşekçi sensin demek. Afrodit nerde kanka?
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
klostrofobii
Favori Manga: noblesse,berserk,one piece,naruto
Favori Anime: one piece

Açıkçası ben deistim :D ve sadece şaşırırdım herhalde .. dünyada bir yığın din var .. Ve açıkçası şu bi gerçek ki herkes bulundugu bölgenin dogdugu yerin dinine giriyo .. bu şekilde olmayan cok azdır yani . müslümanlar mesela türkiyede değil de avrupa bölgesi yada hindistan başka bi bölge olsa oranın dinine inanıcaktı ve digerlerinin cahil oldugunu söylüceklerdi .. kendi dinlerini savunacaklardı .. Zeus da cıkabilir :D hint tanrısı da cıkabilir başka bi tanrı da :D Allah da ya da cıkmayadabilir bilemicem . Sadece gülerim zeus cıkarsa şaşırdıktan sonra .
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

D'versorio yazdı:S.a Reyiz nereye domaliyoz... :evil:
Ben şakayı şimdi anladım. :laugh: Yalnız Antik Yunan inanışında ölümden sonra ruhlar Lete nehirden su içip dünyada yaşadıkları her şeyi unutup tekrar başka bedenlerle hayata dönüyorlar. Zeus size kaymaz merak etmeyin. :laugh:

Ben konuyu sadece inançlarınıza duyduğunuz mutlak güven hakkındaki fikirlerinizi duymak için konuyu açtım. Yaptığınız hata sonucu pişmanlık ya da öfke gibi duygular yaşar mıydınız gibisinden. :unsure:

Edit: Güzel bir yazı.
http://tarihinizinde.com/antik-donem-yu ... e-sonrasi/

“Felsefe” sayfasına dön