Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Dünyadan Umduğunuz Şeyler Nelerdir?

Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

galeme yazdı:Çok şey var aslında ama en çok istediğim şey sevdiğim bir insanla özgür bir biçimde tüm dünyayı dolaşmak.
Konuyu yanlış anlamış olabilirim.
Sasaki bana bir şeyler oluyor :lol:
galeme'nin tek isteği dünyadan ılık bir arkadaşla ılık bir dünya gezintisi.Aksini iddaa eden galeme'ye sorsun :evil:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
galeme
Favori Anime: .

Yok aslında sevdiğim bir kız ile yazacaktım ama ayrımcı ırkçı faşist oçe demesinler diye arkadaşla yazdım.
Kullanıcı avatarı
FosilKayasi
Favori Anime: One Piece

Sayfalarca yazardım, her sayfanın ana fikri huzur olurdu heralde. Huzur için eş lazım, değer verecek, sevecek, güvenecek biri lazım, sırtını dönse de sarılabileceğim.. Huzur için para lazım, istediğinde gidebilecek, istediğini yapabilecek kadar. Yani herkese, herşey lazım. Ben de aradan sıyrılırım umarım :lol: Önce hayatımı yaşayıp, 'size ne lan bu benim kocam.' deyip yanyana dolaşabilmek, ardından ejderha yavrusu gibi çocuklar (sayısı, gelir miktarı ve sağlık durumuna göre değişir) ve bir de kedi :laugh:

Çok büyük şeylerde gözüm yok. Amaaan ne kadar çok o kadar b... :pinch:
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Tüm yaşamsal ihtiyaçlarımı karşılayabilecek düzeye gelip dünyadan kopacak şekilde yalnızlığın içinde boğulmak istiyorum.Bu karamsar ve kararlı kafa yapımın hayatım süresince sürmesini istiyorum.'Şey'lerin ne kadar boş olduğunu gördüm,gayet yobaz bir biçimde inanıyorum buna,kendimi bu hale ben getirdim,çok az kaldı,sadece biraz daha komple olabilsem...

Eskiden bir kız olsun sadece,hayatım onunla sürsün onunla bitsin derdim.Şimdi beni kaldırabilecek dişil bir varlığın yeryüzünde dolaştığına dair hiç bir umudum yok.
Hehe...
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Çok meraklıyımdır özellikle konu uzaya gelince, O koca evren beni içine çekiyor yapıcak bişey yok. :D İlerde teknoloji gelişsede yeni yıldızları gezegenleri keşfedebilsem. Hayalim yaşayabildikce uzun yaşayarak uzay hakkındaki her türlü şeyi ögrenmek galiba.
Concord
Favori Anime: ..

Sevdiğim işten parayı bulup, dünyayı gezmek. Tek başıma sıkıcı olur belki yanıma bir yol arkadaşı veya sevgilim eşim.

Belirli bir düzene oturunca şu anki hayatımdan farksız istediğim gelecek aslında. Kendi hayal alemimde yaşayan biriyim günde 10dan fazla rüya görüp, kafadan olmak istediğim insan tipleriyle hikayeler yazan biriyim. Kafamdakilerin birini olacaksam diğerlerini olamadığım için pişmanlık duyarım büyük ihtimal. O yüzden hayal alemimi çizerek insanlara anlatmak istediğim şey olsa gerek.
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Bilime katkım olsun isterim işin aslı. :)

“Felsefe” sayfasına dön