Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Dünyadan Umduğunuz Şeyler Nelerdir?

Celebhol
Favori Anime: -

Gelecekten beklentiniz, isteğiniz, hayalleriniz nelerdir?
Bir eş, bir kaç çocuk yeter mi dersiniz?
Bilime katkınız olsun mu istersiniz?
Dünyada tehdit altıdaki hayata bir yararınız olsun mu istersiniz?
Ne istiyorsunuz, neden istiyorsunuz ve bunları yaparsanız elinize ne geçecek?
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Henüz 17 yaşımdayım, aile sorunları, maddi sıkıntılar bolca olduğu için parasal açıdan beklentilerim var sadece uzun süredir bu böyle.

Kesinlikle evlenmek ve çoluk çocuk istemiyorum. Ben kafam rahat olsun isterim her zaman, uğraşamam yani bu tür şeylerle. :lol: Bilim falan da sikimde değil açıkçası pek.

Bir hayalim var aslında, ama gerçekleştirebileceğimi düşünmüyorum, denemeye cesaret edemiyorum&üşeniyorum..
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Hayattan umduğum şeyler mi ? Açıkçası şuan durumlar çok karışık 1-2 sene sonra kesinleşir.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Adımı tarihe kazımak isterdim. Ve karşılıklı olarak yaşayacağım, büyük bir aşk isterdim. En azından mutlu olurdum.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

O kadar çok şey var ki... Bunların hiç biri olmuyor diye de içim içimi yiyor. Özellikle hayalimdeki gibi bi sevgili veya yaptığım işteki başarı hiç bir zaman olmayacak gibi. Hatta şu an fersah fersah uzağındayım.
Kullanıcı avatarı
Kifuba02
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Bleach

Öğretmen olmak istiyorum.Güzel,iyi kalpli ve öğretmen bir eş isterdim.2 çocuğum olsun bir kız bir erkek o bana yeter.
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -

İsmail mod on: Yarah
İsmail mod off..

Hiçbişey ummuyorum, yarını düşünerek yaşarsam 2 gram kalan aklımıda kaybederim. Koy göte rahvan gitsin..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Şu dünyadan rezil rüsva olmadan göçmek.Özellikle de milletin eline düşmeden(yatalak olmadan) ölmek istiyorum.Başkada bir isteğim yok şu anlık :lol:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Celebhol

Çok büyük bir şey istemiyorum aslında, her insanla aynı şey. Sevdiğim kişiyle ve sevdiğim işle geçen bir hayat. Ek olarak bilime de bir katkı bırakmak ki sevdiğim iş bilim olduğu için aynı kefeye konulabilir.
galeme
Favori Anime: .

Çok şey var aslında ama en çok istediğim şey sevdiğim bir insanla özgür bir biçimde tüm dünyayı dolaşmak.
Konuyu yanlış anlamış olabilirim.

“Felsefe” sayfasına dön