Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Çok Kötü Olacak Birini Çocukken Öldürür Müydünüz?

Çok Kötü Olacak Birini Çocukken Öldürür Müydünüz?

Evet öldürürdüm.
14
28%
Hayır öldüremezdim.
29
58%
Bilmiyorum.
7
14%

Toplam oy: 50
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Hiçbir insanın hakkı yoktur, başka birini öldürmek için. Bu benim içinde geçerli. Öldürmezdim o yüzden.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Uchiha-Madara
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Gintama, Toriko, Vagabond, Shamo, FMA, Death Note,
Slam Dunk, Veritas, Gamaran, Beelzebub, Fairy Tail, Gintama
Favori Anime: One Piece, Death Note, Naruto Shippuden, Bleach, Afro Samurai, Basilisk, SWA, Fairy Tail, FMA, Dragon Ball, Shingeki No Kyojin
İletişim:

ugur_tatli yazdı:@Uchiha-Madara
Once guldum sonra bastim eksiyi. Baska bir sey demek gelmiyor icimden.
Celebhol'un verdiği örnekte kötü kim peki? Çoban mı, çobanı öldürmek isteyenler mi, çobanı öldürmeyelim diyen adam mı yoksa çobanın köyüne saldıranlar mı?
Çobanı öldürmek isteyenler operasyonun kendi halkına sağlayacak yararı düşünüyor. Diğer adam işini yapan çobanın suçu yok öldürmeyelim diyor. Bu durumda kim kötü? Hiçbiri.
Peki kendi askerlerinin ölmemesi için haber veren çoban mı kötü, yoksa onları öldürmeye gidenler mi yoksa yoksa; kendilerini öldürmek isteyenleri öldürenler mi? Hiçbiri. Kötülük diye bir kavram yoktur.
@Celebhol İsyan edecem ha :D
Bir bedevi çölde gezerken kuyu bulmuş. Kuyuya yaklaşmış daha sonra devesinin kaçmaması için taş aramaya başlamış. Taşı devenin ipinin üstüne koymuş giderken de, "Başkası gelince bu taşı o da kullanır."demiş ve orada bırakmış.
Bir başka bedevi gelince elindeki kazığı yere saplamis ve taşı görmüş. "Biri buna takılır kuyuya düşer." diye taşı uzaklara atmış. Peki kim kötü?
En son Uchiha-Madara tarafından 12 Oca 2014 13:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Işığın olduğu her yerde gölgeler de vardır."
► Spoiler Göster
[/align]
Resim
Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

Öldürmezdim, bodrumuma zincirleyip 20 yıl tecavüz ederdim.
(bkz. pedofili)
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Kötülük miktarına bağlı.

Yani tutup Ulus'da ara sokaklarda bıçak çekip yaşlı teyzelerin parasını gasp edecek kadar kötü biri olacaksa öldürürdüm, ama bir hitler bir stalin gibi hakkını vererek bu işi yapacaksa öldürmezdim.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Doğan her bebek dünyaya günahsız gelir. (İbret alın beyler :lol: )
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Elodin yazdı:Öldürmezdim, bodrumuma zincirleyip 20 yıl tecavüz ederdim.
(bkz. pedofili)
ugur_tatli yazdı:Soru basit, cevabı sıkıntı. Mesela ileride Hitler'e dönüşecek olan çocuğu (5-10 yaş arası) elinizde bir şans olsa öldürür müydünüz?

Not: Öldürdükten sonra peşinize polis düşmeyecek ve kimse bunu yapanın siz olduğunu bilmeyecek.
Not2: Çocuğun kötü olma kaderini değiştirme imkanınız yok.
Kullanıcı avatarı
berithalkolikes
Favori Anime: One Piece, Bleach, Fairy Tail, Attack on Titan, Claymore, Sailor Moon

(bkz. pedofili)
lşkgfja, önce güldüm sonra sövdüm :laugh:

Ben olsam öldürmezdim. Yapsın ne kötülük yapıyosa, hemen fatalist kimliğime bürünür ve bunun da bir sebebi vardır elbet derim.
Bitch is back.
Kullanıcı avatarı
Tae Seo
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Öyle bi müneccimlik yok amk : ))) Gerci çok eskiden gelecekten bi şekilde haberdaar olunabildiği söylenir!

Çok kötü olacak birini çocukken öldürmüydünüz. Garip bi soru amk, nerden aklına geldi : )))

Cevabım, öldürmezdim! Sonuçta ortada zahiri, görünen bi şey yok! Ha dicen gelecek ne olacak, sonuçta biliyorsun çok kötü olacağını. O zaman da kendimi fedaa etmem gerekirdi! Geleceği ve gelecekteki kötülüğü önlemek için, bunu yapabilir miyiz?
Neresinden tutarsam tutayım oldukca garip bi soru, daha fazla girmeyeyim : ))

Edit:
ugur_tatli yazdı:
(bkz. pedofili)
ugur_tatli yazdı:Soru basit, cevabı sıkıntı. Mesela ileride Hitler'e dönüşecek olan çocuğu (5-10 yaş arası) elinizde bir şans olsa öldürür müydünüz?

Not: Öldürdükten sonra peşinize polis düşmeyecek ve kimse bunu yapanın siz olduğunu bilmeyecek.
Not2: Çocuğun kötü olma kaderini değiştirme imkanınız yok.
Sikeydim, bu notu okumadan yazdım : )) Arkadas, kaderi değiştirme şansım yok! Polis pesime düşmicek...
Ya öldürecek yada gelecekte sen yada torunların sikilecek!! Hacı bizim buralarda: '' Eşşeği yokusa sürmek '' deyimi kullanılır... Sende aynen öyle yapmıssın!
En son Tae Seo tarafından 12 Oca 2014 15:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Onu yönlendirebileceğim şekilde yetiştirip gücünün arkasındaki saklı imparator olurdum.Hah hah haaa
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Hitler olmasaydı şu anda hiçbir ülkenin götü savaş açmaya yemezdi. 2. Dünya Savaşı sayesinde roket, atom ve insan genetiği bilimlerinin temelleri atıldı (bilgisayar vb. gibi şeylerde yapılmaya başlandı). Tabi, çok büyük ölümler oldu ve çok kötü şeyler yapıldı ama şu anda olan teknoloji tamamen 2. Dünya Savaşının sonucudur.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]

“Felsefe” sayfasına dön