Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kyoto Manga Müzesi

Mangatürk'ün ortaklaşa yaptığı sosyal sorumluluk projeleri
Mactuc
Favori Anime: izzet altınmeşe z

forumu tanımam etmem mangada okumam euroturkiye deki reklamı gördümde belki siz yaparsınız dedim. kyoto da ünlü çok büyük bir manga müzesi var dünyanın dört bir yanından çizgi romanlar yollanarak kuruldu yanlız kamboçyadan bile çizgiroman yollanmış türkiyeden bi tane bile yollanmamış açıkcası biraz utanç verici bir olay belki sizler ilgilenmek istersiniz bu konuyla diye düşündüm. Ben kendi araştırmalarımı yapıcam ama belki aranızda ilgilenenler çıkar diye umuyorum.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Bunu demeden önce, sen bir tane manga yollasaydın da, Türkiye'den bir kişi yollamış olsaydı.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Mactuc

yanlış anlama ama kyotoda nerden yollıyacaktım türkçe mangayı? sadece manga değil çizgi romanlarıda millet 400 500 tane yollamış ülkesinden ben en azından organize bir şekilde yollama taraftarı idim kendimde yollarım problem değil
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Beowulf75 yazdı:Bunu demeden önce, sen bir tane manga yollasaydın da, Türkiye'den bir kişi yollamış olsaydı.
Araştırma yapan ve iyi niyetini sunan birine neden bu kadar kaba cevap veriyorsun kardeş ?
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Nesi sert? Mantıklı bir şey dedim. Madem bu kadar yakınıyor bu durumdan, o zaman yollasın bir manga.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Mactuc

Sadece şunu sormak istiyorum konuyu açtığım yer forumun sosyal projeler kısmı. Ben kendim yollasaydım bu kitapları bu sosyal proje olmazdı malesef. Yurt dışından geri döneli sadece bir kaç gün olmuş ve açıkcası şu anki önceliğim bu değil daha önemli işlerim var . Ben yollamak istersem yollarım zaten problem benim yapacağım katkı ile bir kaç kişinin yapacağı katkı aynı boyutta olmaz. Binlerce kitap var orda avrupadan binlerce kitap gitmiş benim tek başıma yapacağım katkı devede kulak kalır belki burdaki herkes katkı yapsa bile çok ufak kalır diğerlerinin yanında fakat eğer herkes organize şekilde bir kitap kargolarsa oraya hem aynı şeyleri birden çok kargolama ihtimali kalkar ortada hemde dikkat çekilmiş olur. Ben manga bilgisi çok yüksek anime bilgisi çok yüksek bir insan değilim. Benim istediğim şey ortada bir müze var türkiyede bu kadar manga sever var fakat hiç bir katkı yapılmamış bizden.

“Sosyal Projeler” sayfasına dön