Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Last: Naruto the Movie Duyuruldu

Naruto Anime serisi'nin tartışma alanı (Mangadan spoiler vermek yasaktır.)
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Ya bu the lasr filmini izledim ama topu topu hepsi 1:52 saat miydi? Sanki daha fazka olması lazımdı. Hem facede falan gordugum bazi sahneler yoktu. Naruto yemek ismarlicakti ama parasi yoktu. Hinata da sorun yok ramencide de yeriz diyordu. Bu sahneler falan yoktu. Kesmişler mi anlamadım. Tam halini izlemek istiyordum biri yardım etse.
Resim
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Namarika2 yazdı:Ya bu the lasr filmini izledim ama topu topu hepsi 1:52 saat miydi? Sanki daha fazka olması lazımdı. Hem facede falan gordugum bazi sahneler yoktu. Naruto yemek ismarlicakti ama parasi yoktu. Hinata da sorun yok ramencide de yeriz diyordu. Bu sahneler falan yoktu. Kesmişler mi anlamadım. Tam halini izlemek istiyordum biri yardım etse.
Dediğin sahne japonyada film için özel dağıtılan mangadan bir kesit.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Filmi izledim ve açıkçası pek beğenmedim. Genel anlamda anime filmlerini beğenmiyorum ben. Koskoca Hamura'nın soyu Hyuugalara bak, Rikudo'nun soyunun soyu klanlara bak... Konu da çok zorlama olmuş gibi. Bir zamanlar bitmesin diye beklediğim Naruto'nun şu haline bak. Yazı ya Kişimoto, yazık! :(
Levi<3 yazdı:Yeterrrrrrrrrr Kishi sıkıldım şu mantığından illa kötü adamlar imana gelecek amk illa gelmezse ölecen bişey olacak bir parçan kopacak demi aq yha sıkılmadın mı? şaka gibi yha seride kötünün kötü olarak öldüğü bir kısım olamayacak mı?

Neyse biraz sinirlendim üslubum bozulmuş olabilir özür dilerim bundan kalan yerler fena feğildi ayda dövüş güzel gibiydi ama kısa sürdü sanki önceki movielerde dövüşler daha uzun gibiydi.
Üslup böyle bir film için normal de "yha"yı nereye bağlayacağız?
Resim
cakma_madara
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto, avatar

Ben sevdim filmi. Tamam mantık hataları yok değil ama kishi bence filmi duygusal perspektifte ele almış. Bence bu yönüyle road to ninja ile birlikte diğer yapımlardan ayrılıyor.
Bana mı öyle geldi yoksa başkaları da müziklerini beğendi mi, bilmem.
Ciddi ciddi ben sevdim ya Naruto'nun duygusal hezeyanlarını, ergen bebekten az dan olsa yetişkin olmasını falan.
Filmin en ilginç yönü benim için genjutsuya yakalanmış oldukları sahnelerdi.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

İzledim ama eh işte. Öyle orta karar bi film. Ortalama bi Naruto bölümü çok daha iyi. Filmin sonlara doğru olan klişeleri hakikaten hiç hoş değildi. Ayrıca Naruto, Kyuubi mod'a girmemek için ısrar ediyordu. Arkadaş tamam filmin sonuna saklıyorsun ama bunu mantıklı bi şekilde yapabilirdin. Masashi istediğinde çok iyi kıvırıyor bu işi. Neyse işte. Bu kadar laf ettim ama başı çok çok iyiydi. Özellikle akademideyken kağıttan uçağın uçtuğu sahne ve arkadan giren müzik inanılmaz duygusal. Bizim Naruto'nun büyüdüğünü hissediyorsun.

Toneri de sırf film için uydurulmuş gibi geldi bana. Hani normalde yoktu da sırf film için çıkarılmış gibi.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Son film olması nedeniyle daha fazla beklenti içinde izledim belki bu yüzden o kadar güzel gelmemiş olabilir. Hinata ağırlıklı olması güzeldi ama keşke sap gibi de durmasaydı... Çok daha kaliteli ve aksiyonlu bir film olabilirdi çünkü konusu çok güzel
Resim
rinne tensei
Favori Anime: naruto yugioh

Hala ısrarla bekliyorum adamakıllı versiyonu çıkacak diye. Gerçi o zaman bile izlemeyebilirim. Pek güzele benzemiyor.
Arkadaşlar bu arada bu film Kishi'den değil, başkalarının yapımı. Sadece Boruto'nun senaryosunu o hazırladı.
rinne tensei
Favori Anime: naruto yugioh

Hala ısrarla bekliyorum adamakıllı versiyonu çıkacak diye. Gerçi o zaman bile izlemeyebilirim. Pek güzele benzemiyor.
Arkadaşlar bu arada bu film Kishi'den değil, başkalarının yapımı. Sadece Boruto'nun senaryosunu o hazırladı.

“Naruto Anime” sayfasına dön