Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Last: Naruto the Movie Duyuruldu

Naruto Anime serisi'nin tartışma alanı (Mangadan spoiler vermek yasaktır.)
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

AleXiel yazdı:Dün, ses kalitesi pek kötü ama görüntü kalitesi iyi olan the last filmini türkçe altyazılı bir şekilde izledim. İnsanın kendi dilinde izlemesi de ayrı keyifmiş arkadaş ben bunu anladım. :D
Filmi türkçe dublaj izleyince daha bir hoş güzüktü gözüme. Ne kadar japonca konuşsalarda türkçe altyazı olduğu için karakterler türkçe konuşuyormuş gibi hissettiriyor. Eee buda daha bir hoşuma gidiyor ne yalan söyliyim. Her neyse merakla beklediğim kısımlar olan Hamura ve Tenseigan hakkında daha çok şey öğrendim.
Birinci olarak, Ay'da da tıpkı Hyuuga klanında olduğu gibi kök ve yan dal aileleri varmış. Ve Toneri yan aileden geliyormuş. Yan ailenin isyanı sonucu ana aile katledilmiş. Ve yan aile bireyleri gözlerini vererek filmde gördüğümüz kocaman Tenseiganı oluşturmuşlar. Ben onun Hamuradan kaldığını sanıyordum ama yanılmışım. :D
Yan aile üyeleri, tıpkı bazı Uchihalılar gibi her şeyi bir yerlerinden anlıyorlar. (Yan aile Hamura'nın mirasını, Uchihalılarda Hagoromo'nun mirasını yalnış anlıyorlar.)
Toneri'nin dediğine göre, byakugan onun çakrası ile etkileşime geçince tenseigana dönüşüyormuş. Ama sonlara doğru Naruto'nun çakrasını çekerken Hinata engelleyince, Toneri "nasıl olur?" diye soruyor. Hinata da "Hamura'nın kanı beni damarlarımda da dolaşıyor" diyor. Şimdi buradan Hyuuga'da tenseigan oluşturabilir mi? sorusu geliyor. Eğer bu sorunun cevabı evet ise, daha öncesinde neden yapılmadı. Hadi yan ailenin mührü vardı ana aileye ne oldu? :D
Kishi'nin trollemesinden başka bir şey değil ha. :D
ikinci paragraftan sonrasını okumadım. Çünkü izlemedim. Kaliteli görüntùlü gelmiş bu süper ama sinema çekimi de mi? Ses çok kısık geliyor ve milletin gülüşme sesleri falan geliyor. Bu beni rahatsız ediyor. O yüzden orjinalini bekleyeceğim. Bilmeyenler için söylüyorum. Anizm'de Tr. alt yazılı çıkmış ve Hd kalitesinde ama ses hayla kısık. İzlemek isteyenler izlesin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Ne lanetmiş arkadaş bu telofon.
En son Namarika2 tarafından 05 May 2015 17:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2

Telefondan yollarken takıldı. özür.
En son Namarika2 tarafından 05 May 2015 17:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2

Telofondan attım takıldı.
En son Namarika2 tarafından 05 May 2015 17:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

AleXiel yazdı:Dün, ses kalitesi pek kötü ama görüntü kalitesi iyi olan the last filmini türkçe altyazılı bir şekilde izledim. İnsanın kendi dilinde izlemesi de ayrı keyifmiş arkadaş ben bunu anladım. :D
Filmi türkçe dublaj izleyince daha bir hoş güzüktü gözüme. Ne kadar japonca konuşsalarda türkçe altyazı olduğu için karakterler türkçe konuşuyormuş gibi hissettiriyor. Eee buda daha bir hoşuma gidiyor ne yalan söyliyim. Her neyse merakla beklediğim kısımlar olan Hamura ve Tenseigan hakkında daha çok şey öğrendim.
Birinci olarak, Ay'da da tıpkı Hyuuga klanında olduğu gibi kök ve yan dal aileleri varmış. Ve Toneri yan aileden geliyormuş. Yan ailenin isyanı sonucu ana aile katledilmiş. Ve yan aile bireyleri gözlerini vererek filmde gördüğümüz kocaman Tenseiganı oluşturmuşlar. Ben onun Hamuradan kaldığını sanıyordum ama yanılmışım. :D
Yan aile üyeleri, tıpkı bazı Uchihalılar gibi her şeyi bir yerlerinden anlıyorlar. (Yan aile Hamura'nın mirasını, Uchihalılarda Hagoromo'nun mirasını yalnış anlıyorlar.)
Toneri'nin dediğine göre, byakugan onun çakrası ile etkileşime geçince tenseigana dönüşüyormuş. Ama sonlara doğru Naruto'nun çakrasını çekerken Hinata engelleyince, Toneri "nasıl olur?" diye soruyor. Hinata da "Hamura'nın kanı beni damarlarımda da dolaşıyor" diyor. Şimdi buradan Hyuuga'da tenseigan oluşturabilir mi? sorusu geliyor. Eğer bu sorunun cevabı evet ise, daha öncesinde neden yapılmadı. Hadi yan ailenin mührü vardı ana aileye ne oldu? :D
Kishi'nin trollemesinden başka bir şey değil ha. :D
Hinata Hamura'yla görüştüğü sırada aldı o özelliği diye biliyorum.
Resim
► Spoiler Göster
moeld42
Favori Anime: Naruto

Arkadaslar 22 Temuzda cikacakti DVD ne zaman yayinlanir.
Adam gibi izlemek icin halen bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Lamuchi
Favori Anime: -

Filmi biraz önce izledim çok garip yerler vardı soru işaretleriyle kaldım.
Rasengan ve Shuriken sarı olmuş saçma.Kyuubi'nin Naruto'dan ayrılması da saçmaydı.Naruto'nun neredeyse seri boyunca Kyuubi Mod'a girmemesi de saçmaydı(Son dakika da girdi).Ay ikiye ayrıldıysa nasıl tekrar oluştu.Değişik bir göletten bir yerlere gidiyorlar.O büyük Tenseigan'ı oluşturana göz olarak Tenseigan geliyor galiba.Güç olarak Toneri çok zayıftı bence.Ayrıca böyle sürekli patlamalar yakışmamış bence.
Film için notum idare eder olur.
Kullanıcı avatarı
naruhina
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach, Shingeki no Kyojin, Full Metal Alchemist
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece,

Paylaşılmadı galiba. Bu da sesi ve görüntüsü HD: https://otakukart.com/otakublog/anime/w ... -subbed-hd
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Naruto'nun kesesine bereket gelmiş. Önüne gelene ramen ızmarlıyor.
Resim
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

Yeterrrrrrrrrr Kishi sıkıldım şu mantığından illa kötü adamlar imana gelecek amk illa gelmezse ölecen bişey olacak bir parçan kopacak demi aq yha sıkılmadın mı? şaka gibi yha seride kötünün kötü olarak öldüğü bir kısım olamayacak mı?

Neyse biraz sinirlendim üslubum bozulmuş olabilir özür dilerim bundan kalan yerler fena feğildi ayda dövüş güzel gibiydi ama kısa sürdü sanki önceki movielerde dövüşler daha uzun gibiydi.

“Naruto Anime” sayfasına dön