Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Last: Naruto the Movie Duyuruldu

Naruto Anime serisi'nin tartışma alanı (Mangadan spoiler vermek yasaktır.)
Kullanıcı avatarı
uchih@ it@chi_27
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Rinneganla, Tenseiganın aynı güce sahip olduğu söyleniyor. Bana göre durum farklı biraz, her iki gözde de bütün elementleri kontrol edebilme gücü var galiba videolarında vardı.Yalnız Tenseiganda dikkatimi birşey çekti. Normalde Rinneganı olan kişiler Juubi'nin Jinchuurikisi olabiliyor ama sadece Rinneganın varken arkanda Gudou Damalar yok, Juubi'nin Jinchuuriki olursan arkanda Gudou Dama var. Tenseiganda tam tersi Gudou Damaya benzer toplar var, aynı Gudou Damanın işlevine sahip hatta izlediğim videolarda Rinneganın olduğu Gudou Damalardan daha işlevseller yani birinde Juubi olmadan da Gudou Dama çıkarken diğerinde Juubi'ye niye ihtiyaç var.Birde tam olarak Rinneganla aynı şekilde; ruh çekme, itme çekme, çakra çekme, robotumsu özellik, kuchiyose tekniği ve diriltme gibi özellikler var mı acaba ? Saygılar!!! B)
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

uchih@ it@chi_27 yazdı:Rinneganla, Tenseiganın aynı güce sahip olduğu söyleniyor. Bana göre durum farklı biraz, her iki gözde de bütün elementleri kontrol edebilme gücü var galiba videolarında vardı.Yalnız Tenseiganda dikkatimi birşey çekti. Normalde Rinneganı olan kişiler Juubi'nin Jinchuurikisi olabiliyor ama sadece Rinneganın varken arkanda Gudou Damalar yok, Juubi'nin Jinchuuriki olursan arkanda Gudou Dama var. Tenseiganda tam tersi Gudou Damaya benzer toplar var, aynı Gudou Damanın işlevine sahip hatta izlediğim videolarda Rinneganın olduğu Gudou Damalardan daha işlevseller yani birinde Juubi olmadan da Gudou Dama çıkarken diğerinde Juubi'ye niye ihtiyaç var.Birde tam olarak Rinneganla aynı şekilde; ruh çekme, itme çekme, çakra çekme, robotumsu özellik, kuchiyose tekniği ve diriltme gibi özellikler var mı acaba ? Saygılar!!! B)
Yok hacı onlar Rinnegana özel yetenekler. Eğer öyle olsa Hyuugalılar Byakuganı mühürlesinler millete tek atsınlar.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Dexter22
Favori Manga: Naruto/one piece
Favori Anime: naruto shippuuden / bleach

İngilizce alt yazılı sinema çekimi http://userscloud.com/go/1dah8cxifycm/ Full film isteyen izlesin :D
Kullanıcı avatarı
Dexter22
Favori Manga: Naruto/one piece
Favori Anime: naruto shippuuden / bleach

İngilizce alt yazılı sinema çekimi http://userscloud.com/go/1dah8cxifycm/ Full film isteyen izlesin :D
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Dexter22 yazdı:İngilizce alt yazılı sinema çekimi http://userscloud.com/go/1dah8cxifycm/ Full film isteyen izlesin :D
Elim ayağım titriyor şerefsizim :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Kullanıcı avatarı
mastermadara12
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach, Death Note, Bakuman, Full Metal Archemist
Favori Anime: Naruto, One Piece, Bleach, Death Note, Bakuman, Full Metal Archemist

atakanncetin yazdı:
Dexter22 yazdı:İngilizce alt yazılı sinema çekimi http://userscloud.com/go/1dah8cxifycm/ Full film isteyen izlesin :D
Çok afedersin ama o videoyu çeken adamın elini s...yim ben. Az aşağı tutamamış amk malı. :ragecomic31.png: Part 1 de altyazı görünmüyor hiç. Boşverin izlemeyin yaaaa.
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

mastermadara12 yazdı:
atakanncetin yazdı:
Çok afedersin ama o videoyu çeken adamın elini s...yim ben. Az aşağı tutamamış amk malı. :ragecomic31.png: Part 1 de altyazı görünmüyor hiç. Boşverin izlemeyin yaaaa.
Hacı çok sağlam izleniyor valla :D Bir kaç cümleyi kaçırdım ama çok iyi.

Birde belki söylemişsinizdir ama Toneri diyorki Hagoromo dünyadaki shinobilik sistemini başlatan kişiymiş kardeşi Hamura ise bu sistemi Ay da başlatmış.

Edit: Resim
Olaylar olaylar :D Hinata-sama Hamura ile karşılaştı konuşacaklar şimdi :D
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Ben izledim. Başları pek güzel çekim değil ama diğer bölümleri güzel. Zaten izlemediğimiz bölüm kalmamıştı. :)
Film fena değildi bence. Hinata için byakugan princes dediler ama ne için ?
Pek bir işlevini görmedim. Yeni jutsu bile yok. Sai bile yeni yeni çizimler yaptı.
Olamadı.
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Sırf Naruto'yla Hinata öpüşsün diye izliyorum başka bir beklentim yok artık.
Bittikten sonraki ilk zamanlardaki beklenti de kalmadı. Ulan pis Japonlar araya bu kadar zaman soktunuz soğuttunuz.

Japonca anlayan dostlar part2 17. dakikadaki naruto-hanita diyalogunu çevirebilirler mi acaba. eleman alt yazıyı çekmemiş orada :(

ve sonunda gelen mutluluk gözyaşları :(

yukarda söylediklerimi geri aldım değdi beklediğime :)
En son dusakabin tarafından 28 Oca 2015 16:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

dusakabin yazdı:Sırf Naruto'yla Hinata öpüşsün diye izliyorum başka bir beklentim yok artık.
Bittikten sonraki ilk zamanlardaki beklenti de kalmadı. Ulan pis Japonlar araya bu kadar zaman soktunuz soğuttunuz.

Japonca anlayan dostlar part2 17. dakikadaki naruto-hanita diyalogunu çevirebilirler mi acaba. eleman alt yazıyı çekmemiş orada :(
Senin için gitti part 2 nin 17. dakikasındaki diyaloğu tekrar dinledim. Çok iyi japoncam olduğu söylenemez ama bunu anladım.
Hinata atkıyı örerken Naruto geliyor ve Hinata,
- ben kötü bir ablayım. Eğer o gün hanabinin yanında olsaydım...
-Endişelenme ben hanabiyi kesinlikle kurtaracağım.
-Teşekkürler Naruto-kun. Sen gerçekten nazik birisin.
-Aslında öyle değil. Seni sevdiğimden dolayı bende Hanabi için endişeleniyorum.
Hinata şaşırır doğal olarak,
-Şimdi ne dedin??
-Ben de Hanabi için endişeleniyorum.
-Hayır ondan önce ne dedin?
-Aaa hımmm , Hinata, ben senden hoşlanıyorum. (daisuki demediği için hoşlanıyorum diye çevirdim suki diyor nalçak Naruto :D)
Hinata şok. :D Tabi aradan zaman geçince Naruto tekrar Hinata demek zorunda kalıyor. O sırada Toneri geliyor.
Toneri
- Buraya sadece Hinata'nın cevabını duymak için geldim.
Naruto,
-Hinata'nın sana verecek bir cevabı yok.
Bla bla bla :D:D

“Naruto Anime” sayfasına dön