Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Shippuuden 401 Tartışma

Naruto Anime serisi'nin tartışma alanı (Mangadan spoiler vermek yasaktır.)
Kilitli
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

401. Bölüm: Burdan

Bu seferki bölüm Rock Lee vs Shira döğüşüyle tat gelmiş.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

tat falan gelmemiş kanımca.
Resim
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Ashura yazdı:tat falan gelmemiş kanımca.
Kanka buna da şükür ediyoruz işte sen düşün ;) . Ewet biraz daha bir şeyler katılabilir :dry: . En fazla beklentim Chunnin sınavı vs'lerde. Ama böyle bölümlere böyle döğüşler bu seri için görülmemiş birşey. Yani anlayacağın "aza kanaat edemeyen çoğu bulamazdan" yola çıkarak bu bölüm bence kendi sınırlarını zorlamış. :woohoo:

Normalde beklenti Ferrari, çıkan Murat 124." :P :lol:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Bu senenin tamamı doldurma bölüm olacakmış. Zaten 4-5 aydır izlemiyordum artık tamamen bıraktım.
:lol:
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Akai sora yazdı:Bu senenin tamamı doldurma bölüm olacakmış. Zaten 4-5 aydır izlemiyordum artık tamamen bıraktım.
O nereden çıktı?
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Akai sora yazdı:Bu senenin tamamı doldurma bölüm olacakmış. Zaten 4-5 aydır izlemiyordum artık tamamen bıraktım.
Bro bu bilgiye nerden ulaştın söylermisin ? eğer gerçekten böyle birşey varsa tek umudumuz 1 yıl sonra adam gibi animasyonlarla izlemek olucak.Onuda yapıcaklarını sanmıyorum ama insan bekliyor işte.
Resim
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Ryuusa Bakuryu yazdı:
O nereden çıktı?
Bende anime fantasticanın yalancısıyım panpa buyrun bakın.

http://www.animefantastica.com/naruto-s ... vam-edecek
:lol:
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Senaryosu sonlanmış bir animenin 1 yıl ara vermesi akıl işi değil. Manga çıkmayacak zaten, yeni bölüm de çıkmayacak olması takipçileri kopartır. İlgi ve sabırsızlık yerine kopma olur(oluyorda) 1 senelik filler muhabbetinde.
Kullanıcı avatarı
M.B.

Resim

İyi o zaman bi sene sonra döndüklerinde ortada boş alan sessizlikte kurbağa vıraklaması bulurlar.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Akai sora yazdı:
Ryuusa Bakuryu yazdı:
O nereden çıktı?
Bende anime fantasticanın yalancısıyım panpa buyrun bakın.

http://www.animefantastica.com/naruto-s ... vam-edecek
Ha bu o değil. Bu filler'lar aralıkta çıktı ve 2015'i kastederken ocağı kastediyor. Yani 2015'te de filler'a devam.
Kilitli

“Naruto Anime” sayfasına dön